TFF’nin yayınladığı Bursaspor’un bu kadrosu çok konuşulacak!

2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu ve TFF 1. Lig'de mücadele eden kulüplerin Birinci Transfer Tescil Dönemi sonrası; forma numarası ile A Milli Takım'da oynama uygunluğu bilgilerini de içeren, Resmi A Takım Oyuncu Listeleri futbolseverleri bilgilendirmek amacıyla TFF.ORG'da yayınlandı.

Lİstede Kubilay Kanatsızkuş‘un yer almaması dikkat çekerken Deniz Yılmaz ve Sinan Bakış 28 kişilik kadronun içinde yer aldılar. Takımdan ayrılması istenen Ricardo Faty ile Sercan Yıldırım da listede kendilerine yer bulurken Furkan Özçal ve Rüştü Hanlı ise kadroda bulunmuyor.

Statüye göre U-21 takımından oyuncular daha sonradan listeye eklenebiliyor. Bu durumda KubilayRüştü ve Ataberk‘in yayınlanan listede yer almamasının bir problem teşkil etmeyeceği öğrenildi.

Yapılan açıklamaya göre Bursaspor‘un 28 kişilik kadrosu şöyle:

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ZAPO yorumuna yanıt olarak

   Neden her şeyi eleştiriyorsunuz? Adamlar güzel haber yapmış. Sizce takımdan gönderileceği açıklanan Sercan ve Faty’nin kadroda yer alması haber değil mi? Güreşçi Furkan’ın listede yer almaması haber değil mi?

   4
   8
 1. Haber olsun diye haber yapıldığında ve ben okuyarak vakit kaybettiğimde çok sinirleniyorum. İletişim fakültelerinden mezun olurken boşuna mı yemin ediyorsunuz?

  22
  1
 2. Bu site takipçilerini bilerek salak yerine koyuyor. O çok sağladığınız istanbul basınına yaltaklanmak için yapamayacağınız yok.

  8
  2
 3. ATALARIMIZ BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK KONUŞMA DİYE BOŞUNA KELAM ETMEMİŞLER BİR SONRAKİ HAFTA BU LAFLARIN ALTINDA KALABİLİRSİN

 4. Bizans takımlarının taraftarları bu sitede yorum yapamaz. Site yöneticilerinden rica ediyorum, lütfen buna benzer yorumları (varsa) silin ve yapılmasına da prim vermeyin.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu