TFF’den tebrik mesajı

Futbol Federasyonu, Bursaspor Kulübü'nün Olağan genel kurulunda yeniden başkanlığı seçilen Ali Ay'ı bir tebrik mesajıyla kutladı.

Yapılan açıklamada, “Bursaspor Kulübü‘nün bugün (dün) yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı sonucunda başkanlığa yeniden seçilen Sayın Ali Ay ve Yönetim Kurulu’nu tebrik eder, yönetim dönemlerinde başarılar dileriz” denildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. he istedikleri gibi bir başkan pasif sesi soluğu çıkmayan. bursaspora uyduruk cezalarla kasasını boşaltan tff sever ali ay ve yönetimini.

  15
  6
 2. Kutlar tabi hiçbir kararına ses çıkarmayan Başkan bulmuşlar. Dhaa yüksek sesle durmadan susmadan

  13
  6
 3. Noldu sözde Bursasporlular? Kuyruğunuzu kıstırıp kaçtınız dimi? Hehe. Böyle üzerler adamı işte. Başkanı bana verdiğiniz eksiler değil, kongre üyelerinin attığı oylar belirliyor çünkü. 27 mayısı da yazın bir kenara. Atatürkçü maskesi altında gezinenlerin 10 yılda bir yaptığı darbelerden birinin yıl dönümünde demokrasi galip geldi çünkü.

  1
  25
  1. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Terbiyesizleşmenin konuyu başka taraflara çekmenin anlamı yok. Burada herkezin tek düşüncesi ŞAMPİYON BURSASPORUMUZUN eski günlerine dönmesidir.

   6
   4
  2. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Terbiyesizleşmenin konuyu başka taraflara çekmenin anlamı yok. Burada herkezin tek düşüncesi ŞAMPİYON BURSASPORUMUZUN eski günlerine dönmesidir.

   6
   4
   1. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

    Evet eminim öyledir. Ali Ay başkan Bursaspor kümeye diye ben yazdım zaten dimi? Ali Ay başkan olursa bu takıma tek kuruş katkıda bulunmayacağım diye ben yazdım zaten dimi? Bir güzel gömdük sizi sandığa. Bu vakitten sonra size susmak ve ininize geri dönmek düşer ki sizin gibi ikiyüzlü taraftar bozuntularına başkan kim olursa olsun, ihtiyacı yok bu takımın. Çünkü siz bu takımın başına kim gelirse gelsin hep köstek oldunuz, bu yüzden de bu size müstehak. Ne haliniz varsa görün şimdi.

  3. @Toros yorumuna yanıt olarak

   Bak Toros sakın yalayan ağzınla ATATÜRK ü ağzına alma. Sen eğer cami de namazını kılıyorsan. Sen eğer rahatlıkla orucunu tutabiliyorsan. Sen eğer ay yıldızlı bayrağın altında özgürce yaşayabiliyorsan ona borçlusun. Kime borçlusun ATATÜRK e borçlusun. Git ona dua et. İkincisi biz bir yere kaçmıyoruz. Buradayız. Amaa bu takım düşmeye veya düşmemeye oynarsa sen kaçacak delik ara. İyi yalayan çorbacı Toros.

   7
   4
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Atatürk’e laf atan olmadı, benim sorunum Atatürkçü maskesi takıp ülkeyi 200 yıl geri götürenlerle. Bir yere kaçmıyoruz demişsin, içinde bir daha Bursaspor’u desteklemeyeceğim cümlesi geçen onca yorumu da cinler periler yaptı zaten dimi? Dün de gittin Sultan Vahdettin’e kaçtı diye iftira attın, görmedim sanma. Sadece telefonumun şarjı az olduğu için cevap yazamadım o yorumuna. Sen Sultan Vahdettin’e o iftirayı atacağına onun nasıl bir baskı altında kaldığını ve Fransa’ya giderken neler götürdüğünü bir araştır ondan sonra konuş bu konuda.

    1. @Toros yorumuna yanıt olarak

     Hem yağcısın. Hemde cahilsin. Tarihi iyi oku. İyi yağcı olduğun kafan nasıl daha iyi yalarım diye düşünüyor. Ayrıca ATATÜRK baskı altında değilmiydi. O padişah değilmiydi ATATÜRK hakkında idam fermanı çıkartan. ATATÜRK niye kaçmadı. Yaa sen hem cahilsin hemde iyi yalıyorsun. Devam et yalamaya. Çorba cı.

     1
     3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu