TFF’den Özer ve Çağatay müjdesi

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde Özer Hurmacı’nın ve Çağatay Yılmaz'ın lisanslarının çıktığı görüldü.

Transfer tahtası kapalı olan ve bir nevi yeni transfer olarak görülen Özer Hurmacı için TFF‘den beklenen haber geldi.

Takıma katılan ve TFF‘den cevap beklenen Özer Hurmacı’nın lisansı bugün itibariyle çıktı. Aynı zamanda sezon başından beri takımdan  ayrı olan Çağatay Yılmaz‘ın da lisansının çıktığı görüldü.

Her iki oyuncunun lisansları Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde de yer aldı.. Özer Hurmacı ve Çağatay Yılmaz teknik direktör İsmail Ertekin‘in görev verilmesi halinde pazar günü oynanacak Afyonspor maçında forma giyebilecek.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ertuğrul Ersoy yorumuna yanıt olarak

   Yaw ittiret Afyon’u falan da, biz esas Amed’in anasını dikmemiz lazım. O gün en az 40 bin seyirciyi elinde Türk bayrakları ile Timsah Arena’ya çakmamız lazım. Ve Özer Hurmacı’ya özl prim verelim. Çık, tek başına al şu maçı diye. Ama 1-0 falan yetmez. O şerefsizleri en az 3-0, 4-0 dalan dikicen ki, bi anlamı olsun.

   34
   17
   1. @Öz Türk yorumuna yanıt olarak

    bu takımın amedi yenebilmesinin tek ihtimali var o da adamlara eğer maçı kaybetmezlerse Bursa’dan çıkamayacaklarını göstermek. 2003-4’te küme düştüğümüz sezon Bursa’da rizeyi 0-2’den 4-2 tokatladığımız bir maç vardı. Adamlar devre arası koridorlarda Bursa’dan çıkamayacaklarını hissetmişlerdi. Amedi yenmenin tek yolu da bu. Aksi takdirde hem oyun kalitesi hem oyuncu kalitesi olarak adamlar bize 5 atar gider, daha da sinir olduğumuzla kalırız.

   2. @Öz Türk yorumuna yanıt olarak

    Simdiden doldurusa getirinki olay cikmasi kacinilmaz olsun..olsun ki bursqspor ceza alsin ,sahasi kapansin vs vs. Adam olmayacaksiniz

    7
    1
 1. Özer, Çağatay ve Hasan Sabri Karaca takıma katkıları olacak. Taraftar olarak bizde Afyon maçında stadı doldursak takıma katkısı müthiş olur. Teksas – Maraton – Üniversiteli Timsahlar – Liseli Timsahlar – Yeşil İnciler ülkemizde ve ülke dışında değeri bilinen marka taraftar gruplarımız. İyi bir organizasyonla stad dolar genç futbolcularımıza büyük destek olur.

 2. Sevgili Bursasporlular taraftar demek karşılıksız sevgi dir peki sevgini nasıl gösterirsin maça gelerek ve de destek vererek bizler nerede hata yaptık taraftarın yeri de gücü de tirbün dür bizler kulüp yönetenlerin yanında güç devşirme çıkar menfaat peşine düştük siyasetçisinden tütünde yöneticisine kadar menfaat elde etmek için tirbünü terk ettik ve camia olarak çöküşe başladık sevgi nin yerine çıkar adaletin yerine ahlasıxlık bilgisğzlik aldı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu