TFF’den Bursaspor’a yeni tesis müjdesi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ı ziyaret etti ve TFF Yönetim Kurulu toplantısını Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

Tesislerde incelemelerde bulunan TFF heyetinde Başkan Demirören ile birlikte Başkanvekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, İbrahim Usta, Yönetim ve İcra Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Ali DüşmezYönetim Kurulu Üyeleri Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar, Mete Düren ve Fuat Guguloğlu ile Genel Sekreter Kadir Kardaş yer aldı.

TFF Başkanı Demirören, tesislerden ayrılırken gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bursaspor camiası önemli bir değer ve marka. Biz de o markayı ziyaret ettik. Bazı konularda görüşmelerimiz oldu. Bursaspor‘un yapmak istediği yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor‘umuza kazandırmak istiyoruz. İnşallah bu Bursaspor ve Türk futboluna hayırlı olur.” diye konuştu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay‘ın karşılıklı hediye takdiminde bulunduğu ziyaret sonrasında TFF Yönetim Kurulu toplantısı Bursaspor tesislerinde yapıldı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O kirli ellerinin Bursaspor formasının üzerinden çek ne günlere kaldık.. Senden medet mi umulur..Tüpcü..

  40
  7
 2. vay be kutsal formamız kimlerin ellerinde oyuncak olmuş. Rahmetli Yazıcı’nın hiçbir vasiyetine biz taraftarlar sahip çıkamadık.

  16
  5
 3. Bursa ve Bursaspor düşmanı zavallı. Çek o pis ellerini Bursaspor formasının üzerinden. Senden yardım isteyen Ali Ay’a da lanet olsun. İbrahim Yazıcı’nın kemiklerini sızlatıyor. Şu Mayıs gelsin de şu adamdan bir an önce kurtulalım

  16
  6
 4. HERKESİN ÖNÜ İLİKLİ KAPALI. BİZİM MALİ SORUMLUMUZ FATİH PULATIN KIYAFETE VE GÖBEĞE BAK. KAPANMIYOR BİLE. NE KADAR CAMİAYA SAYGI GÖSTERİRSEN O KADAR SAYGI GÖRÜRSÜN. SEN BURSASPORU TEMSİL EDİYOSUN ONA GÖRE HAREKET ETMEYE MEC-BUR-SUN. HAYATTA GİRMİYECEĞİN ORTAMLARA BU CAMİA SAYESİNDE GİRİYOSUN DİKKAT ETMEK ZORUNDASIN.

  11
  4
  1. @HERŞEYİM BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

   Sen esas grubun en gerisinde, onlara kedi gibi yaklaşan sakallı Hasan’a bak. Hesapta kravat takmış ama yaka bağır açık. Kravat ağlıyo. Okuldan kaçmış lise öğrencisi gibi.

   1. @Nuri yorumuna yanıt olarak

    evet doğru söylüyosun. ama o durumunun farkında hiç olmazsa arkaya saklanmış, öbürü kelem gibi açıkta

 5. rahmetli İbrahim Yazıcı, eziktaşlı tüpçünün kazandığı seçime nasıl katılmamıştı ama.birde şimdiki başkan profilimize bakın.”DIŞ DURUS YAZICI”

  5
  3
 6. Mevcut TFF,PFDK,MHK,TAHKİM ve CAS maalesef BURSA ve BURSASPORUMUZU düşman gibi görmekteler.Kusura bakmasınlar futbolumuza bunların verdiği zararı düşman veremeeeez.

  4
  4
 7. o tüpçüyü o tesislerin kapısından içeri soktun ya artık bu takımı şampiyon bile yapsan benim için bir hiçsin aydede,rahmetlinin kemiklerini sızlattın yazıklar olsun sana!!

  4
  1
 8. Dilenmekten bıkmadık artık hep boyun eğiyoruz herkese yeter artık.Rahmetli İbrahim Yazıcının bir sözü vardı tek isteğim Bursasporun ayakları üzerinde olup borçsuz kimseye muhtaç olmaması bu şampiyonluktan daha önemli demişti.Bursasporun benim dediği bir malı var mı ? otobüs bile btso nın…

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu