TFF’den Bursaspor’a tebrik mesajı

Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda, seçime tek aday olarak giren Ömer Furkan Banaz yeşil-beyazlı ekibin yeni başkanı olurken, Türkiye Futbol Federasyonu başarılar mesajı yayınladı.

Tofaş Spor Salonu‘nda 378 genel kurul üyenin katılımıyla gerçekleşen Bursaspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu‘nda Ömer Furkan Banaz ve ekibi Bursaspor‘un 30. Başkanı olurken, Türkiye Futbol Federasyonu tebrik mesajı yayınladı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Söz konusu bursaspor ise varsın siyasete bulaşsın ve öyle başarı gelsin herkez gidici büyük BURSASPOR camiası daima kalıcıdır yıllarca istanbul takımları kollandı ve hala kollanmaya devam ediyor. Bakın görün ligde trabzon 20 puan fark yapmış şampiyonluğa koşuyor kahpe istanbul medyası yorumcuları ağızlarına bile almıyor 3dakika 5dakika en fazla gs fb bjk saatlerce konuşuluyor bu 3büyütülmüş takımların bursa eskişehir gibi takımlardan daha fazla borcu var ama bankalar hala sıraya giriyor para verek mi diye tffden de hiçbir ceza gelmiyor ben razıyım siyasetin el uzatmasına lakin isim hakkı değişmedigi sürece. Selamlar saygılar herkeze.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu