TFF’den Bursaspor’a müjde!

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu 19 Kasım’da yaptığı toplantıda, Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatında değişiklikliğe gidildiğini açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu 19 Kasım’da yaptığı toplantıda, Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatında değişiklikliğe gidildiğini açıkladı.

Talimata eklenen 27. geçici maddede, “Kulüp Lisans Kurulu’nun 2022/2023 futbol sezonu için Ulusal Kulüp Lisans başvuruları ile ilgili nihai karar verme süresi 23.12.2022 tarihine kadar uzatılmıştır” denildi.

Daha önce 30 Kasım’a uzatılan karar verme sürecinin yaklaşık 1 ay daha uzatılmasıyla aralarında Bursaspor’un da bulunduğu bazı kulüplerin -3 puan silme cezası şimdilik rafa kalkmış oldu.

Kulüplerin isteği üzerine hükümetin vergi ve sigorta borçlarıyla ilgili yılbaşına kadar yeniden düzenleme yapması bekleniyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Şimdilik rafa kalkmışş. Bak bak bak. Ulan bi ay sonra gene geçirecekler harst diye. Bu habere mi sevinelim şimdi biz amk? Lan bu admin de bizle başak geçiyo be yaa. Oo hoo

   8
   2
  2. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   BÜYÜK MÜJDE!

   3. Lige düştüğümüzün ilanı 1 ay ertelendi.

   1 ay fazla umut taşıyacağız Bursa.

   Daha büyük müjde mi olur?

   25
   3
 1. Komik müjde bu mu yani 10 ay ertelense ne olacak bakin şunu unutmayın zengin köpeklerin gözü doymadikca fakir gurabaya sıra gelmeeeez.Bu takıma en büyük müjde borc sıfırlandı topçuları hepsi yenilendi açık net torpilli futboldan Bi haber adamlar takımda hakkı yenen çocuklar mahallerde top oynuyor düşünün bu takımda berat altindis golcü deniz aydın kaleci eh yorum sizim

  9
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu