TFF’den Bursaspor’a çifte standart

Türkiye Futbol Federasyonu Bursaspor'un karşısına bir kez daha duvar ördü. TFF Gaziantepspor'la yapılacak maçın başlama saatini Yeşil Beyazlı kulübün teklifini hiçe sayarak sadece 1 saat ileriye aldı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Bursaspor'a yönelik yanlı tutumunu yine sürdürdü. TFF Yönetimi, Yeşil Beyazlı kulübün Gaziantepspor'la yapılacak maçın saatinin değişiklik talebine komik sayılabilecek bir yanıt verdi. Bursaspor Kulübü, TFF yönetimine çalışan Yeşil Beyazlı taraftarının mesai saatini dikkate alarak 16.00'da başlayacak mücadelenin 20.00'ye çekilmesi yönünde talebini iletti. Ancak Bursaspor'a karşı yanlı tutumuyla dikkat çeken TFF yine bildiğini okudu. Konuyu değerlendiren Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi daha önce 16.00'da oynanacak maçı ancak 1 saat ileriye aldı ve 17.00'de başlayacağını açıkladı.

 

İtiraz yenilendi

Bu karar Bursaspor Yönetimi'nden yine tepki aldı. Yeşil Beyazlı Kulüp değişiklik talebini yineledi ve bir kez daha TFF'ye başvuruda bulundu. TFF yönetimi bu sezon çifte standart uygulamasıyla Bursaspor camiasından daha önce de tepki toplamıştı. Bursaspor, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda perşembe günü Twente'yle oynamış, itiraz etmesine karşın 3 gün sonra pazar günü yine deplasmanda Galatasaray ile karşılaşmıştı. Fenerbahçe ise evinde perşembe günü Marsilya ile oynadıktan sonra yine Kadıköy'de bu kez pazartesi günü Trabzonspor'la mücadele etmişti.

 

Bursa Hakimiyet  

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu