TFF’den 4 milyon TL geldi

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dğün Özlüce'de futbolcuların çıkardığı isyan sırasında İstanbul'da Türkiye Futbol federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'le birlikteydi..

Başkan Ali Ay‘ın, Demirören‘den maddi anlamda destek istediği öğrenilirken, dün kulübe TFF‘den 4 milyon lira gönderildiği belirtildi.

Ali Ay ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören‘in görüşmesinde TFF Genç Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar da yer aldı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırdır beceriksiz başkan bide tüpçüye yalvardınmı yoksa para diye aman dikkat et tüpçü bedava para vermez adama memleketi soydu senelerce misli misli alır sonra bak AMAN DİKKAT

  48
  9
 2. Şu an Bursaspor Başkanlığı için,resmen adaylığını açıklayan 3 isim var.fakat sitede hiçbir haber göremiyoruz.site yönetimin bu konuyla alakalı düşüncelerini çok merak ediyorum.neden?başkan adaylarının haberleri yapılmIyor.?

  18
  1
 3. hala bu adam oy veren bursapora ihanet eder,gelecek başkan inşallah değişecek bu takımdan kimse kalmamalı sercan işe yaramazı 500 bin euro alıyor sinan bakış tek kuruş faydası yok 350 bin euro joshu john aynı kasımpaşada trezequet 300 bin euroya oynuyor bizim verdiğimiz parlara bakın grozav denen kazmaya yarım senelik 300 bin euro verdik sowun 800 bin eurosunu konuşuyor herkes ama konya maçında attığı gol onu kurtarır grozav tam zarar hiç bir türk oyuncuya euro verilmemeli istemeyen kapı açık gidebilir 2 senedir düşmemeye oynuyoruz zaten ama elimizde kazandığımız genç oyhuncu yok bir tek mustafa hoca son maçlarda furkanı oynattı ama onu da 2 maçla kazandık diyemeyiz sinan,joshu john,sercan,delarge gitmeli ekong,aziz,harun talip çıkarsa hemen satılmalı sözleşmesi biten oyuncular batlala hariç kesinlikle sözleşme yapılmamalı stancu gibi bir kaç kişi de sözleşme bedellerini min %30 düşürme şartıyla kalabilir yada onlarda gitmeli

  13
 4. Herhalde Rahmetli İbrahim Yazıcının,kemikleri sızlıyordur.böyle kulüp yöneetilmez.Bursaspor Başkanı,Yıldırım Demirörenden para dilenmemeli.yokmu bu işin başka çaresi?

  11
 5. buişe önayak olanlar isim isim açıklansın onlara gereken cevap trabzon maçında verilir.hiçkimse bursaspordan büyük olamaz .hak aramak başka ihanet etmek başka ihanetin bedeli yoktur hatanın bedeli cezadır .ihanetin bedeli boyuna asılan yaftadır. bu lekeyi hiçbirşey temizlemez.ömür boyu leke olarak kalır.Bu kulüp hala eski futbolcuların alacaklarını tıkır tıkır ödüyor.korkaklar ve hainler ancakböyle hareket ederdi.Tarih böyle insanlara dersini verecektir.Biz bugünleri görmüş geçirmiş insanlarız.taraftar onları allah,a havale etsin o onlara yeter.

  6
  4
 6. Bu çağlar ailesi oldukça Bursaspor nun asla iki yakası bir araya gelmez yıllardır Bursaspor sevgisi ile yürüyen insanlar paraları olsada çağlar Fab korkusuna başka adayı olmaktan korkuyorlar yok ist takımlarından dostlar arar topçu peşkef çekerler istemezsen takımı karıştır istifaya yol açarlar bakarsın gazatesin hergün yönetimimkaralar VE BURADAN SORUYORUM TEK SÖZÜNÜ GEÇİREMEDİĞİ BİR BAŞKAN VARDI İBRAHİM YAZICI NE OLDU 4 sene BAŞARI İŞTE İSPATI

 7. tüm zamanların enkötü 2 yöneticisi biri batırdı buda artıkları yiyor sizin gibi pislentilere kalburlara ihtiyacı yok bu camianın

 8. beceriksiz bir yönetici olduğunuzdan işte böyle gider BURSA düşmanından para dilenirsin o da ,son zamanları en masum maçından sonra haksız cezayı arkandan gönderir ve sen itiraz bile edemezsin,işte bu sebepten bile olsa o koltuğu hak etmiyorsun başkan,Bursaspor başkanlığı çok zor olduğunu kabul ediyorum ,senin işinde çok zordu onu da kabul ediyorum ama sende bu işi yapamadığını kabul et ve git başkan ,ALLAH işini gücünü rast getirsin .taraftarsın madem taraftar kal.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu