TFF UEFA’ya yeni isim bildirecek mi?

UEFA Basın Bürosundan Giordano Thomas, UEFA'ya bağlı futbol federasyonlarının Avrupa kupalarına katılacak takımların isimlerini en geç bugün UEFA'ya bildirilmeleri gerektiğini açıkladı.

UEFA Basın Bürosundan Giordano Thomas, UEFA'ya bağlı futbol federasyonlarının Avrupa kupalarına katılacak takımların isimlerini en geç bugün UEFA'ya bildirilmeleri gerektiğini açıkladı. Thomas ayrıca, Avrupa kupalarına katılacak takımların da belgelerini 1 Haziran'a kadar UEFA'ya göndermeleri gerektiğini ifade ederken, dün UEFA Tahkim Komitesi'nin Bursaspor, Beşiktaş ve Gaziantepspor’a verdiği cezaların ardından Türkiye Futbol Federasyonu’nun 21 Mayıs’ta teslim ettiği listede değişiklik yapıp, yapmayacağı merak konusu. Türkiye Futbol Federasyonu, 21 Mayıs 2012 tarihinde Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş ve Bursaspor’un Avrupa kupalarına katılacağını UEFA'ya bildirmişti.

 

Yeni Dönem Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu