TFF hakemi açıkladı

TFF 2. Lig’in 15. haftasında Bursaspor’un evinde Isparta 32 Spor ile yapacağı maçın hakemi açıklandı.

Buna göre, 20 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Bursa Büyükşehir Stadı’nda oynayacak Bursaspor – Isparta 32 Spor maçının hakemi Abdullah Volkan Aydın oldu.

Abdullah Volkan Aydın’ın yardımcılığını Niyazi Atakan Ataseven ve Fatih Karatağ yapacak

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Renktaşlarım , hepinizin yanaklarından öptüm..

  Bu sezon çok sabırlı olmamız lazım, lütfen hakaret ve küfür etmeyelim, küfür desen hiç olmamalı,Bursa insanı terbiyeli olduğunu bütün Türkiyeye, ve dünyaya gösterelim. Kendini tutamayan stada gelmesin da iyi eder . Bırakın gençlerimiz topa konsantre olsunlar .Şuan takıma sahip çıkan ekip Bursa doğumlu kardeşlerimiz.
  Benim içimde bile bir kıpırdama oluştu.

  Gençlerimizde biraz olsun uyanma gördüm, inşallah devamı gelirde.
  En önemli maça inşallah, gençlerimiz birbirlerine alışırlar da savaşan takım oluruz..

  Dişe diş mücadele eden Bursaspor!!🇳🇬❤️🇳🇬

  6
  1
 2. Ooo. 3 isimli hağkem kesin otorite sahibi bir düdüktür. Hağkemler 3 isimli olunca çok havalı oluyo. Mesela Mustafa Kamil Abitoğlu, Yaşar Kemal Uğurlu, yok efendim Tugay Kaan Numanoğlu, efenime söyliyim Sarper Batış Saka, sonra mesela, Halil Umut Meler. Hepsi de inbeler. Bizim maça da Abdullah Volkan Aydın diye bi hağkemi vermişler. Bu hafta da kendi sahamızda bizi dikmeseler bâri.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu