TFF, Eyüpspor – Bursaspor görevlilerini açıkladı

Ligin 22. haftasında elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle 12. dakikada ertelenen Eyüpspor-Bursaspor maçı, kaldığı dakika ve şartlarda 10 Mart Perşembe günü oynanacak.

10 Mart perşembe günü saat 20:00’de Eyüp Stadı’nda oynanacak olan EyüpsporBursaspor maçını Direnç Tonusluoğlu yönetecek.

Direnç Tonusluoğlu’nun yardımcılıklarını Murat Temel ve Emir Eray Eyisoy yapacak. Dördüncü Hakem olarak Fatih Tokail görev alacak.

Bursaspor‘un 1-0 geride götürdüğü karşılaşma 12. dakikada yoğun kar yağışı nedeniyle önce ertesi güne daha sonra da ileri bir tarihe ertelenmişti.

 • Gözlemci: Kemal Çakmak
 • Temsilci: Ahmet Sert
 • Temsilci: Ender Türkyılmaz
 • Temsilci: Şaban Güven Eker

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hedefi olan iki takımın maçı. Bir tarafta Play-off’u, diğer tarafta düşmemeyi hedefleyen iki takım…

  21
  4
 2. Her işte bir hayır vardır bu maç yine kar yağışından dolayı sezon sonuna ertelenir belki de bizim kurtuluş maçımız olacaktır tabi inşallah işimiz oralara kalmaz.

  2
  1
 3. Yıllardır biz Bursaspor ailesi olarak sadece çile,dert gördük… Sevincimiz bile kümede kalmak oldu. Maç kaybetmek, sıralama bizi çok üzüyor evet ama mali olarak problemlerimiz olmasa hiçbirimizde korku olmazdı. Her Bursasporlu’nun en büyük korkusu bu takımın yok olması üzerine. Üzülerek söylüyorum ki bu yıl kümeye düşersek bu takımın yaşama ihtimali yok. TFF 2. ligte 150 milyon toplayıp tahtayı açma ihtimalimiz yok. Ne yapıp edip bu ligte kalıp daha sonrasında havaya kurşun sıkmak yerine realistik bir plan yapıp bu kulubü yaşatmak üzerine adımlar atmamız lazım. Ben 10 yıl bu ligte oynamayada razıyım. Yeter ki sevdamız yok olmasın…

  1
  1
 4. 2 ay durdular durdular maçı yine yoğun kar yağışının beklendiği güne koydular, insan bir takip eder şu hava tahminlerini.

  1
  1
 5. Bu neyin kafası bu federasyon niye çarşamba günü bu maçı oynatmıyor perşembe günü yine karlı hava olduğunu İstanbul hava durumu gösteriyor yanlışları yanlışlarla kapatmaya devam ediyorlar hayırlı olsun ihsallah tekrar başka bur güne ertelemezler umarım

 6. Site uyuyor musunuz Hakemlerin ne mal olduğunu anladık niçin yazmıyorsunuz bizi War la yok la Süper ligten atanlar cezalarını buldular !

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu