TFF cezayı düşürecek mi?

Amed maçında yaşananlardan dolayı PFDK tarafından 9 maç seyircisiz oynama cezası alan Bursaspor’la ilgili Tahkim Kurulu bugün Yeşil Beyazlı kulübün itirazını görüşecek. Duruşmalı toplantıda Bursaspor’un savunmasını hukukçularla birlikte başkan Ömer Furkan Banaz yapacak.

Bursaspor’da tüm dikkatler İstanbul’dan gelecek habere çevrildi.

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu Yeşil Beyazlı kulüple ilgili kararını bugün verecek. Hatırlanacağı gibi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Amed maçında yaşananlardan dolayı Türk futbol tarihinin en ağır kararlarından birine imza atmış ve Bursaspor’a 9 maç seyircisiz oynama cezası vermişti. PFDK’nın bu kararı ülke futbolunda adeta deprem etkisi yaratmıştı.

SAVUNMAYI BANAZ YAPACAK

Bilindiği gibi PFDK ligin ilk yarısında Diyarbakır’da oynanan maçta yaşananlardan dolayı Amed’i sadece 2 maçla cezalandırmıştı. Tahkim Kurulu bugün yapacağı duruşmalı toplantıda Bursaspor’un savunmasını dinleyecek. Yeşil Beyazlı kulübün savunmasını hukukçuların yanı sıra başkan Ömer Furkan Banaz da yapacak. Bursaspor Kulübü cezanın indirilmesi için içinde birçok görselin yer aldığı geniş kapsamlı bir itiraz dosyası hazırladı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Düşürcekler ölümü gösterip sitmaya razi edicekler. 9.maçla amedin gazini alicaklar 6 maça dusurup bizimkini. 6da çok ama 2 maç vermesi lazim normalde

  2. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Düşürmesinler Bursaspor Tüm Türkiye’de Bir Gazi Durumunda Önce FETÖ Sonra PKK Tarafından Hedef Alındı Ne Tutuklama Kaldı Ne Taş Yağmurları Diyarbakır’da Bursaspor İzmir Hasan Tahsin Ruhuyla Türk Düşmanına Hakettikleri Muhalemeliyi Verdi Bunu Senelerdir Sadece Bursaspor Verdi Bırakın 9 Maç Ceza Bizim Medalyomuyuz Öyle Kalsın Kimse Sulandırıldı Demesin !

   1
   1
 1. En iyi ihtimalle bildigim kadariyla
  3/1 oraninda indirim yetkisi mevcut
  Tahkimin muhtemel 6 maç olarak açiklanir
  Malesef adalet denen mekanizma
  Ülkenin bir çok noktasinda
  Farkli farkli uygulanmakta

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu