TFF Bursaspor’un maç saatini değiştirdi!

Bursaspor - İstanbulspor maçının saatinin değiştirildiği açıklandı.

Bursaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada “Ligin 32. haftasında 25 Nisan 2021 Pazar günü saat 19.00‘da oynanacağı açıklanan İstanbulspor müsabakasının saati Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 20.30 olarak değiştirilmiştir.” denildi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Barış yarkadaş denen bu ülkeden, bu dinden olmayan kişiye bi sinir oldumki. Onun partiside aynı gerçi. Güzel ülkemde yaşayıp bu ülkenin halkının dinine laf söyleyip, dil uzatıp bu kadar oy alabilecek bir partiyi başka ülkelerde göremezsiniz.

  64
  82
  1. @Maraton yorumuna yanıt olarak

   68 kişi bu yorumu beğenmemiş. demekki bu milletin dininden ve imanından memnun olmayan barış yarkadaş kafasında insanlarda azınlıkta değil.

   11
   6
  2. @Maraton yorumuna yanıt olarak

   Demek federasyon müslüman bir ülke olduğumuzu hatırlamış. Demekki maç saatleri değişebiliyormuş. Olay bu kadar basit.

   20
   1
  3. @Maraton yorumuna yanıt olarak

   Kardeş kimin dinden kimin dinden olmadığı karar mercii sen misin. ? Din limi dinsiz mi kararını sen mi veriyorsun. Din işleri ile siyaset i karıştırırsan ortaya bunlar çıkıyor. Partilerin dini olmaz. Din inde partisi olmaz. Olursa siyaset olur. ALLAH ın güzel dinini siyaset e alet etmeyin.

   56
   35
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    Cahil cahil din ile siyaseti karıştırmayın demiyolar mı ? Ulan nasıl müslümansınız siz ya . Yarkadaştan ne farkınız kaldı. Rabbinin karşında hesap verirkende söylersin , bize dinle devlet işlerini karıştırmayın diye öğrettiler cevabını da güzelce alırsın😃

    10
    14
    1. @Yosuef16 yorumuna yanıt olarak

     Merak etme. Ben ALLAH ın karşısında hesabımı gönül rahatlıyla veririm. Sonuçta ölenler hesabını kendileri verecek. ….AMEL imizle vereceğiz. Benim müslümanlığımı sen yargılayamazsın. Çünkü sen yargı mercii değilsin. Haddinde değil öyle bir güce sahip değilsin. Sen kul olarak İNSAN cık olarak nasıl hesap vereceksin. Amel in nasıl ? Onu düşün.

     8
     6
 2. BU ÜLKEDE HERKES ÖZGÜRCE İBADETİNİ YAPAR…KARIŞMAK KİMSENİN HARCI DEĞİLDİR..BU DİĞER DİNLER İÇİN DE GEÇERLİDİR..MESELA BİRİLERİ PASKALYA GÜNÜ KUTLAYABİLİR..ONA DA KARIŞMAK KİMSENİN HARCI DEĞİLDİR

  13
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu