TFF Bursaspor’a onayı verdi!

Bursaspor’un TFF 2. Lig Beyaz Grup 3. hafta maçında pazar günü oynayacağı Ankaraspor maçı öncesinde stadyum belirsizliği son buldu.

Bu sabah Sütaş Timsah Park zeminini incelemeye gelen Türkiye Futbol Federasyonu yetkilisi, yapılan denetlenme sonrasında stadyumda maç oynanmaya engel bir durum olmadığını belirterek Timsah Park’ta maç oynanmasına onay verdi.

Böylece Bursaspor-Ankaraspor maçı pazar günü saat 16.30’da Sütaş Timsah Park’ta oynanacak.

İlk hafta maçını zemindeki sıkıntı nedeniyle Minareli Çavuş Tesisleri’nde oynamak zorunda kalan Bursaspor böylece stadyumuna da kavuşmuş olacak.

Ayrıca 7 maçlık seyircisiz oynama cezası sona eren yeşil-beyazlılar, 6 ay aranın ardından iç sahada taraftarıyla buluşacak.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Görelim bakalım bu hafta
  Gerçek ve gönülden seven
  Şehrine sahip çıkan
  Armasını ve renklerini bagrına basan
  Bursaspor Sevdalılarını

  48
  6
 2. beyler stadı dolduralım ve Recep Günay başkanı destekleyelim. alem taraftar görsün. OKADARRRR

  31
  88
  1. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

   Ankaraspor 2’de 2 yapıp 6 puana yükselmiş. Bu hafta Bursa’da bize de koyarlar, Biz dibe demirleriz. Recep Günay hâla brakmasın. Koltuk altında dosyalarla kapı kapı dolaşsın lavuk.

   3
   12
   1. @Turgay yorumuna yanıt olarak

    şakamısınız siz ya.recep bıraksa ne olacak sanki.takımdaki oyuncular maçlarda mücadele etmedikten sonra başkan kim olursa olsun değişmez.sanki yeni başkan gelecek 300 milyon lira cebinden para koyup transfer tahtasını açacak sonrada cebinde 150 milyon lira daha koyup transfer yapacak.oyunculara alt yapıda ne taktik öğretmişler ne teknik kapasitelerini yükseltecek çalışmalar yaptırmışlar ne de kondisyon çalışması yaptırmışlar.gençlerin sırtına vermişler bursaspor çantasını ve gençlerde sokakta bursasporda oynuyorum diye hava atmışlar.kısacası gelinen son nokta bu.son 3 senedir takımda oynayan genç dediğiniz alt yapı oyuncularının ne oynadığınız herkes görüyor.3 senedir gelişme adına oyuncular üzerine hiçbir şey koyamamış.mevcut kadrodaki oyuncuların yarısından fazlası halı sahada top oynayacak kapasiteye sahip değil.bu gerçekleri artık herkes görsün.yoksa başkan recep gider ali gelir veli gider başkası gelir ama transfer tahtasını açan bir tane başkan çıkmaz bundan sonra.bu saatten sonra yapılacak olan tek şey takımın başına gerçekten taktik bilgisi yüksek,disiplinli teknik ekibi donanımlı bir hocanın getirmektir.yoksa sezon bitimine 10 hafta kala 3. lige merhaba deriz.

  2. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

   Hadi orda recebe desdek bercekmişiz dua ette en çabuk şekilde bırakı gitsin kulübün yakasını recebi ilkokulda birinci sınıfa bile başkan seçmeler ve maçta yuhlanınca anlıcaksınız

   6
   5
 3. MAÇLARA RECEP E ALİ YE VELİ YE MEHMET E KÜFÜR ETMEK İÇİN DEĞİL BU YAŞTA BU FORMAYI SIRTINDA TAŞIYAN EVLATLARIMIZA DESTEK VERMEK İÇİN GİDİLİR…RECEP ALİ VELİ MEHMET GİDİCİ BURSASPOR KALICIDIR

  28
  8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Tebrikler kardeşim, bütün gerçek Bursaspor lular böyle düşünmeli. Maalesef bazı kişiler, saha içindeki bu maçları yönetimi ve başkanı istifaya davet etmek için fırsat gibi görüyor. Dikkatinizi şimdiden çekiyorum, bu gençlerimiz galip dahi gelse birileri yönetim istifaaaa diye slogan atacak.

   6
   5
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kişisel kanaatim,
   yorum doğru ama,
   yorumcu samimi değil.
   Nedenini kendi daha iyi bilir.
   halk literatüründe bunun adı TİMSAH GÖZYAŞLARI…

   9
   3
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     Sizleri tanımak için çok zeki olmaya gerek yok.
     Ama sizlerle yaşamak, sizinle aynı havayı teneffüs etmek ve size tahammül etmek çok daha zor ve meşakkatli…

 4. Milli gurumuz olan filenin sultanlarını kendilerini osmanlı adı altında bazı trol lar yakışıksız sözlerle karalamaya çalışıyorlar ulan dengesiz sülükler osmanlının o sunu biliyormusunuz sorarım size hangi padişahın karısı müslüman dı ve hangi padişahımız müslüman anneden doğdu 1 tek padişahımız var müslüman anneden dünyaya gelen laf ola beri gele bilip bilmeden osmanlıyız diyerek kızlarımıza laf söylemeyin ama ki sizler sırbıstan milli marşını dinlemek için bekleyip te sizlere o marşı dinletmeyen kızlarımıza helal olsun sizler daha çok bekleyeceksiniz Z kuşağı zehir gibidir sizlerin kökünüzü kazıyacak kara cahiller sürüsü FİLENİN SULTANLARI MİLLİ GURURUMUZDUR beğenmeyenler varsa sırbıstan bileti temin edilir

  13
  5
  1. @Almancı yorumuna yanıt olarak

   ”kara cahiller!” demişsin ya Valla helal olsun!..

   adamlar size tıpış tıpış sandığa gideceksiniz!
   ne yaparsak yapalım bizim seçmenimiz bize oy verir diyecekler,
   (yahu arkadaşım, bir seçmene bundan daha büyük hakaret mi olur?)

   sizde kafamızı vura vura! içimiz yana yana! tuvalet terliği bile olsa oyumuz by Kemal’e..! oy vereceksiniz.
   (yahu arkadaşım, böyle bir seçmen için bundan daha büyük cehalet mi olur?)

   gelelim ŞAMPİYONLARIMIZA…
   bu ülkede sırbistan milli marşı dinlemek isteyen sadece bir kişi ya da bir haber göster bütün bu yazdıklarım için özür dileyeceğim.
   sitem ve itirazlar, isim de vererek
   ”ben bir kadınla uzun süre birlikte oldum. şimdi başka bir kadın ile birlikte oluyorum!” diyerek yatak paylaşımlarında bulunan Ebrar adlı oyuncuya.
   elbette kendi cinsel tercihidir. özelidir. dört duvar arasında istediğini yapabilir. bana sorulursa milli bir sporcunun böyle hassas konularda daha duyarlı olmasını isterdim.
   sıkıntı ,bazı kesimler tarafından özellikle takımın da önüne çıkarılarak Türk genç kızlarımıza ve kadınlarımıza idol ve örnek olarak sunulma çabalarıdır.
   aslında konuyla ilgili çok şey var da uzatmanın bir anlamı yok.
   çünkü ve ne yazık ki bunları ”aydın, ilericilik ve özgürlük!” olarak kabul eden ve normal karşılayan o kadar çok insanımız var.
   ben şu an 70 yaşındayım. en büyük korkum, bir gün torunumla metro da yolculuk yaparken kadın, kadına ya da erkek erkeğe öpüşüp-koklaşan çifti görüp torunumun ”dedeciğim bunlar böyle ne yapıyor?” gibi olası bir sorusuyla karşılaşmaktır…

 5. timsah arenada ”oynanabilir!” raporu veren federasyon yetkilisini yiyeyim..!
  demek ki adam futboldan bi-haber.
  çünkü buradaki teksasın varlığını hiç hesap etmemiş.
  bütün maç seyredeme ve mağduriyetime rağmen yönetimin bilet fiyatlarını yükseltmesi neredeyse tek doğruları.
  ben olsam kale arkaları 500 L. maraton 1000 L. kapalı 5000 L. yapardım.
  eski fiyatlardan olsa maça 3-5 bin kişi gelir,
  onlarda bu genç kadroyu sanki 1 milyar maliyetli takımmış gibi değerlendirip çocukları bir iki basit pas hatasından sonra homurtu ve ıslıkla başlayıp küfür hakaretlerle bitirir çocukları sahaya çıktıklarına pişman ederlerdi.

  10
  1
  1. @Hıdır ben yorumuna yanıt olarak

   hıdır arkadaşım seninle siyasi görüşlerimiz ne kadar farklı olursa olsun ben doğru sözü kim söylerse söylesin takdir etmesini de bilirim yorumun on numara olmuş tebrikler NOKTA der susarım

 6. Bu maç gerçek Bursaspor lularin maçı! Biliyorum, bazıları için de ( kiralık akillilar) yönetimi protesto etmek için bir fırsat maçı! Emin olun gercek taraftar arkadaşlarım, Bursaspor umuz galip dahi gelse o grup ya ” yönetim istifaa” ya da ” Recep Günay istifaa” diye bagiracaklar. O grup kendini takımın sahibi olarak görmekte ve bu haykırışları ile gündemi belirlediklerini sanıyorlar! Bu takım bu yönetime, önceki yönetimlerden miras kaldı! Bir çoğu da Vakifköy patentli. Bizim altyapı hocalarımızın öğrencileri ve kapasite bu. Bu kardeşlerimiz, önceki yönetim zamanında altın iken şimdiki yönetim zamanı da gümüş mu oldular! Kısacası, yönetim kim olursa olsun aynı kardeşlerimiz. İçlerinde, önceki yönetim zamanında asgari ücret maaşıyla oynayanlar vardı. Haklarını vermek ve doğru antrenmanlar yaptırmak şart! 2.yari tahta açıldığında 2 veya 3 takviye ile daha iyi işler olacaktır. Biliyorum, yine bazıları tahta konusunda bu yönetimin başarısız olacağını düşünüyor. Önceki yönetim, 2 yıl boyunca tahtayı açamadı kimseden tık yok, eleştiri yok. Bu yönetimin devre arasında tahta konusundaki değerlendirmeleri açamaz ve başaramazlar karamsarlığa içindeler. Bekleyip göreceğiz . Başarılar yönetim, başarılar futbolcu kardeşlerim.

  6
  2
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Adamsın kardeşim gerçekleri kısa ve öz olarak özetlemişsin hala senin gibi gerçek bursa sporluları gördükçe umudum artıyor

   2
   2
 7. herkes tofaş tribünündeki RADİKAL gurubuna iyi baksın. efsane RADİKAL geliyor RADİKAL…
  OKADARRRR

  4
  3
  1. @Bursapor yorumuna yanıt olarak

   Aksine tam ters. Bu hafta stada full gidelim ki, hep birlikte o Recep Günay’ı trübünde bi dikelim (iğne iplikle)

  1. @necoti yorumuna yanıt olarak

   ekmeğin fiyatı 7 tlden fazla bir paket sigara 50 tl oldu yarısını toprak kaplamış patates 22 tl içi çürük soğan 15 tl 20 yaprak defter 30 tl bunların hepsi normal bir tek bilet fiyatları mı normal değil

   2
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu