TFF Başkanı Nihat Özdemir istifa etti!

TFF başkanı Nihat Özdemir, istifa kararı aldı.

Resmi açıklamanın yapılması bekleniyor!

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Çok sığ düşünüyorsun kardeş. Top yekün Bursaspor taraftarı olarak hep bu kadar düşük profilli olduğumuz için ve bi moktan haberimiz olmadığı için biz PTT 2’ye gidiyoruz zaten. Bak ben sana bu herifin niye istifa ettiğini anlatem;
   Biliyosun naklen yayın ihalesini federasyon bu sene bi türlü satamadı. Geçen yıla kadar yılda 550 milyon yuğro para getiren Super Lig yayın haklarından Digitürk’ün Katarlı patronları artık çekildiklerini söyleyince yayın ihalesine kimse o paraları vermedi. İhale üstüne ihale yaptılar ve en yüksek parayı Sadettin Saran’in S Sport kanalı 100 milyon yuğrodan az bi para teklif etti. Durum böyle olunca Federasyonda artık çark dönmeyecekti. Türkiye’deki 5 yandaş müteahitten biri olan Nihat Özdemir (En son olarak Çanakkale körüsünü yaptı) Tayyip Beyin kapısını çalıp naapacağız diye sordu. Tayyip Bey de kendisine biraz sert çıktı ve “Oğlum seni 5 yandaş müteahitten biri yaptık. Yıllardır uçak inmeyen hava alanları, yolcu geçmeyen körüler yaptın. Ve biz sana hortumla para pompalamaya devam ediyoruz. Neredeyse trilyon doların var. Ama adama çay bilke ısmarlamıyon. Eğer naklen yayın ihalesinde talip yoksa bi zahmet sen hiç olmazsa 200 milyon yuğro ateşle de, Limak Holding olarak ihaleyi de sen al” dedi.
   Ama Nihat Özdemir’in maçası yemedi ve istifa etti.
   Durum öyle senin sandığın gibi, yok Trabzon’un şampiyonluğunu hazmedememiştir geyikleri falan boş beleş işler. Orası kurtlar sofrası. Milyar yuğrolar dönüyor. Kim diker renk aşkını veya Trabzon’un şampiyonluğunu. Öperler orda Siopis’i, Bakasetas’ı, Aptullah Avcı’yı be yaa.

   39
   13
    1. @Vertblan yorumuna yanıt olarak

     Hee, Senoritim. Azıcık da faranjit olmuşum. Bi doktora görünücem. Nooldu? 5’li çete falan deyince koyun vicdanına mı dokundu?

   1. @Bir Bilen yorumuna yanıt olarak

    bu yoruma beş adet yandaş eksi vermiş aslında cokta güzel ironi yapmış bir bilen her gerceğin birde mizah kısmı vardır cuk diye oturtmuş

    12
    4
   2. @Bir Bilen yorumuna yanıt olarak

    2023 senesi yaklaşıyor bakalım nereye kacacaklar milletin anasını bilmem ne yapacağız derken sırıtıyordu bak bakalım yeryüzünde nereye kaca bileceksin yediğiniz yetim haklarını fitil fitil burnundan getirecekler evet istifa et fazla zamanınız kalmadı artık geceleride uyamıyorsun sanırım yediğin yetim hakları yüzünü baya örselemiş gözler şeşi beş bakıyor diyeceğim ama bayat balık gibi bakıyorsun artık

    22
    3
 1. Federasyon’da yeni başkan Mustafa Çağlar olur, Bursaspor’u da bu yıl Süper lige alır. (Geri geri) Eğer tanırsa tabii.

  8
  5
  1. @Musti Başkan yorumuna yanıt olarak

   Yaa birader türkiye futbol tarihinde kümede bir takım ne zaman süperlige çıkartılmış göstersene sizin kafanızın içinde saman mı var

   6
   4
   1. @tg. yorumuna yanıt olarak

    Tamam da renktaş Ankaragücü nü çıkardılar zamanında hem de hiç maç falan oynamadan neymiş Başkent miş…diye..

    5
    1
    1. @MAhmuT yorumuna yanıt olarak

     Ankaragücü renktad değil adamların rengi sarı lacivert 1. si
     2.si tarih söyle belge göster ben araştırdım bulamadım

    2. @MAhmuT yorumuna yanıt olarak

     Haklısın gençler hatırlamaz ne’tekim
     Kimdi O’günki Cumhur başkanı?
     Ne’tekim anladın sen onu aradan kırk
     Küsür sene geçti

 2. Ligte kalacağımıza hiç inancım yoktu ama bu zat gidince belki diyorum çünkü artık herkes ne hak ediyorsa o puanları alır alavere dalavere dönmez…inşallah!
  Adam geldiğinde zaten iki hedefi vardı kendi ağzıyla söyledi 1 Fenevi şampiyon yapmak 2 Cincon ile bizi ve Denizlispor’u süründürmek….
  Birinci hedefine ulaşamasa da ikincisine ulaştı…

  1. @MahmuT yorumuna yanıt olarak

   Cincon bizim konumuz değil de ligin ortasında yapılan hakem tasfiyeleri en çok cinconun işine yaradı, Torrentmiş morrentmiş hikaye. Yendikleri takımlar da zaten dikkat ederseniz ya düşüşe geçen takımlar ya da ligin dibindekiler (hakem katkısı da cabası). Bize gelince ateş hattındaki takımlar arasında en avantajlı fikstür bizde, bay haftasını geçtik, milli aralar bitti, artı baş aşağı giden iki tane rakibimizle oynamadık: Gençlerbirliği ve Kocaeli. Bunun dışında bu hattaki rakiplerimizden birbirleriyle oynayacaklar var. Biz de bu takımların hepsiyle içeride oynayacağız, yani istesen bu kadar avantaj eline geçmez. 2019’da küme düştüğümüzde bundan çok daha zor bir durumda deplasmanda maç kazanarak ucu ucuna düştük. Bana sorarsan 4 galibiyet bizi kurtarır, uzun yıllar puan ortalamalarına bakarak söylüyorum bunu elbette kafadan atma değil. Ama şu var, çok büyük ihtimal son haftaya kadar büyük stres yaşayacağız ve sonunda kurtulacağız bu potadan.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu