Tesislerde neden kamp yapılmadı?

Bursada Bugün Instagram hesabında Mehmet Ali Ekmekçi ile Serkan Yetişmişoğlu'nun sunduğu 'EvdeKal'anlara Futbol programına mesajlarıyla destek veren Bursaspor'un tecrübeli stoperi Anıl Karaer, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ndeki antrenman ve hazırlık günlerini paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı tesislerde yaptıkları mangal fotoğraflarıyla dikkat çeken Karaer, o küçük mangalla 15 kişiyle birlikte iftar yaptıklarını açıkladı. Evde kaldığı dönemde uzattığı bıyıklarını kesmesiyle ilgili olarak da “Hanımın isteği doğrultusunda gitti. Ama maça kadar her şey olabilir” dedi.

TESİSTE KAMP YAPILMAMA SEBEBİ

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nin COVID-19 tehdidine karşı çok sıkı kontrol altında tutulduğunu vurgulayan Anıl Karaer, “Her şey yolunda, ikinci testler de negatif geldi ve herkes rahatladı. Ama tesiste çok sıkı denetim var. Tesislere gidip gelen oyuncular otokontrollü davranıyor. Kampa girmeme sebebimiz ise ilk testin negatif olup 2-3 gün sonra yeni testte pozitif çıkma ihtimaliydi. Böyle bir vaka yaşansaydı, tesiste çabuk yayılırdı” ifadelerini kullandı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Nedeni ne olursa olsun takima iyi gelecek her yol denenmelidir.
  Tek hedef sampiyonluk tur.
  Arkadaşlar iyi çalışın ve en kısa zamanda hazır hale gelin.
  Biliyorsunuz yapacağımız çok önemli bir iş var.
  ŞAMPİYON olacağız.
  Atom Karınca ve Eser kardeşlerim sağlıklı günler dilerim.

  2
  2
 2. Bursaspor nerde kamp yapıyo? Austuriya’ya mı gittiler gene yoksa? Lan Covit olup gelcekler, ondan onra Keçiören bile cortlıycak bize.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu