Tesislerde Kurban Kesildi

Antrenmanı Başkanımız Erkan Körüstan, 2.Başkanımız Rıdvan Şen ve Sportif Koordinatörümüz Barış Güçlü ile birlikte saha kenarından takip etti.

Teknik Direktörümüz İrfan Buz nezaretinde yapılan çalışmaya U17 Genç Milli Takımı’nda bulunan Enes Ünal katılmazken, sakatlığı devam eden Serdar Aziz takımdan ayrı çalıştı.

Isınma koşuları ile başlayan antrenman pas çalışması ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde takımımız 4 gruba ayrıldı. Bir grup kanatlardan yapılan ortalara gol çalışması yaparken, diğer gruplar koordinasyona dayalı çalışmalar gerçekleştirdiler.

Antrenmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yapıldı.  

Bursasporlu Esnaflar Derneği Kurban Kesti

Bursasporlu Esnaflar Derneği üyeleri antrenman öncesinde Özlüce Tesislerimize gelerek kurban kesti.

Bursasporlu Esnalar Derneği Başkanı Fevzinur Dündar yaptığı konuşmada, “ Bursasporlu Esnaflar Derneği olarak her zaman Bursaspor’umuzun bu zor dönemlerinde yanında olmuşuzdur.  Bursaspor camiası bu aralar birlik ve beraberlikten uzaklaşmaya başladı. Bursaspor taraftarı şampiyonlukta çok önemli bir rol oynamıştı. Takımına 12. Adam olarak destek veren bir taraftar durumundayken küfür eden bir taraftar konumuna düştük. Bu camiamız adına çok üzücü. Buna bayanlarımızın da ortak olması çok üzücü. Bu kötü günlerin geride kalması adına ve tekrar eskisi gibi huzurlu ve başarılı günlere dönebilmek adına inşallah bu kurbanımız hayırlı gelir. Taraftarı ve yönetimiyle el ele olmalıyız. Şehirde birlik ve beraberlik olmadığı sürece başarı gelmiyor. Taraftarlarımızdan özellikle buradan ricada bulunuyorum. Lütfen maçlarda küfür etmesinler. Sahada oynayan futbolcularımızı şahlandıracak tezahüratlarda bulunalım. Cezalar ile değil başarılar ile gündeme gelelim. İnanıyorum ki bu sezon takımımız Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanacaktır” dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu