Teşekkürler ”BEH”

Kulübümüz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile organize ettiği “Onun Formasını da Sen Al” adlı sosyal projenin tanıtımı Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirdi.Ancak Bursaspor için mücadele eden “Onun Formasını da SEN AL!” Projesinin mimarı BEH (Bursasporlu Eğitimciler Derneği)'e kulüp tarafından teşekkür bile edilmemesi bizi üzmüştür.

Beh'in yaptığı açıklama şu şekilde:

"Çocuklara Bursaspor sevgisini aşılamak ve kulübümüze gelir sağlamak için 3 Aralık 2014’te yönetime "Karne Hediyesi Forma" projesi sunduk. "Karne Hediyesi Bursaspor Forması." projemiz yöneticiler tarafınan Bursaspor marka değerini düşürebileceği düşüncesiyle olumlu karşılanmadı. Ancak 3 Aralık’ta sunduğumuz projenin içerik olarak aynısının bugün yönetim tarafından lansmanı yapılmıştır ve proje uygulamaya başlanmıştır. Bu güzel projemiz camiamıza hayırlı olsun. Ancak "resim şiir kompozisyon" yarışmasında olduğu gibi derneğimizin emeği hiçe sayılmıştır. Bu projenin sahibi olan derneğimize bir kuru teşekkür bile edilmemesi bizleri derinden üzmüştür. Camiamızın bunu bilmesini isteriz.

 

Ayrıca Aynı projenin vefa gecesi ile birlikte ortak bir çalışma ürünü olduğu ve Beh ile bursasporluyuz.net olarak ta konu hakkında fikir alışverişinde bulunulduğunuda belirtmek isteriz.

 

Biz bursasporluyuz.net olarak BEH'e teşekkür eder ve böyle projelerinin devamını dileriz.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu