Teşekkürler ALPİŞ

Özlüce Tesisleri’mize gelerek üyelik başvurusunda da bulunan ALPİŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, Başkanımız Recep Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu üyelerimizle bir araya geldi.

 

ALPİŞ GRUBA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Başkanımız Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada Bursaspor’da bir ilki yaşadıklarını ve 16.000 üye hedefi için tüm işadamlarının kulübümüze üye olmalarını beklediklerini ifade etti. Kayseri deplasmanı sponsorluğunu üstlenen ALPİŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karalp’e Bursaspor camiası adına teşekkür eden Başkanımız Recep Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı;  

“Bursaspor’da yine bir ilki yaşıyoruz. İnşallah kulübümüz için hayırlı olur. Geçtiğimiz günlerde bir derneğin toplantısında 16 Mayıs tarihinde 16.000 üye hedeflediğimizden bahsettik. Bursa’mızın değerli iş adamlarından Sayın Sertaç Karaalp de çağrımıza kayıtsız kalmayıp, kulüp üyeliği için müracaatını yaptı. Bizde kendilerinin başvurularını aldık, rozetlerini hediye ettik. Önümüzdeki hafta yapacağımız yönetim kurulu toplantısında kendilerinin üyeliği için görüşme yapacağız ve resmiyete geçireceğiz. İş adamlarımıza buradan seslenmek istiyorum. Biz Türkiye’nin en büyük şehir takımıyız, sanayimizle önde gelen bir şehiriz, bir tane Bursaspor’umuz var. Buna hep beraber sahip çıkmalıyız. Eğer üye sayılarını arttırırsak, lisanlı ürün kullanırsak sponsorlukları arttırsak, reklam vererek ve maçlarımıza kulübümüze destek olabilirler. Lütfen kulübümüze bir şekilde destek verilsin. Sertaç beyde Bursa’da sevilen, dürüstlüğüyle ve çalışkanlığıyla ön plana çıkmış, örnek olan bir iş adamı. Kendisinin üye olma talebi olmuştur. Bizde seve seve bu talebini kabul ettik. Bundan sonrada Sertaç Karaalp’in başlattığı bu yola diğer iş adamlarının da katılmasını bekliyorum. Bursaspor’a sevdalı olan herkesi üye olmaya bekliyoruz. Ben kendilerine bu yaklaşımından dolayı, Bursaspor bilincinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu hafta deplasmanda Kayseri Erciyesspor ile oynayacağız. Sertaç Karaalp arkadaşımız da büyük bir sorumluluk örneği göstererek bu deplasmanımızın sponsorluğunu üstlendi. Kendisi üye olur olmaz yanımızda olduğunu hissettirdi. Kendilerine bu sponsorluktan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Diğer iş adamlarımızdan da bu tarz katkıları bekliyoruz.”

 

KARAALP: “MEMLEKETİMİZİN TAKIMINA HERKESİN SAHİP ÇIKMASI GEREKİYOR”

ALPİŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp ise “Sayın Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz uzun bir süredir Bursaspor’a üye olmak istiyorduk, nasip bugüneymiş. Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın çağrısına icabet ederek bugün buraya geldik ve üyelik başvurumuzu yaptık. 16 Mayıs, 16.000 üye çağrısına ilk olarak gelmenin gururunu yaşıyorum. Memleketimizin takımı olan Bursaspor’a hepimizin sahip çıkması gerekiyor. Sadece Başkanımız ve Yönetimimizden bir şeyler beklemek yerine bizde onların yanında olduğunu göstermemiz gerekiyor. Bizlerde ALPİŞ Grup olarak her zaman maddi manevi Bursaspor’un ve başkanımızın yanındayız” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu