Teşekkürler

Bursasporluyuz.org olarak 14. yılımızı kutluyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar 14 yılı geride bıraktık. Şampiyonluğu da, küme düşme acısını da yaşadık. Tüm başarı ve kayıpları hep beraber paylaştık. 111 bin 800 kişilik günlük tekil hit rekorumuz ve aylık 3 milyon 520 bin sayfa görüntülenmesi ile Bursaspor‘un en etkili ve lider taraftar sitesi olduğumuzu kanıtladık.

Sitemizi yenilediğimiz iki sene içinde 200 binin üzerinde yorum aldık.

Bursaspor‘u bizimle takip ettiğiniz için teşekkürler…

#Bursasporluyuz14yaşında

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Siteyi tebrik ederim, ayrıca bugün adana maçında gördük boş kaleye atamayan Mehmet Akyüz u nasıl alkışladılar moral vermek için hep beraber ismini bağırdılar. Biz de hemen bitiriyoruz kendi topcumuzu, köstek değil destek zamani 90 dk cılız tezahürat yerine susalım, yanlis ya da kritik bı kararda baslarina yikalim stadı hakem noluyo desin etki altında kalsın. 90 dk lay lay bağırmak ise yaramio ne yazikki, kendimizi tatmin ediyoruz

  2. Helal olsun sizin platforma. Özellikle son yıllarda Bursaspor taraftar sitelerinin bayraktarlığını yapıyorsunuz. Her haberi hemen anında okuyucuya duyurup fark yaratıyorsunuz. Eskiden Bursasporum.com vardı. Onlar bu işi forse ederlerdi ama sonra patladılar. Şu an sizin platformunuz bir numara dutumda. Elinize emeğinize sağlık. Daha nice uzun yıllarınız olsun. Tebrikler.

  3. HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ BURSASPORLUYUZ.. BU ARADA SİTENİN ÜZERİNDE BURSASPORLUYUZ AMBLEMİNDE 2006-2019 yazmakta onu güncellerseniz süper olur 🙂

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu