Tertemiz formamızla sahadayız

Bursaspor bu akşam Gençlerbirliği karşısında 'Beyaz Forma' sahada olacak.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. inşallah zaferle ayrılırız. Bugün yenilirsek Her şey biter. Büyük çınar yok olur. Haydi büyük Bursaspor taraftarı kocaeli maçında olduğu gibi bu maçta da gerekeni yapalım ve bu maçı kazanalım.

  30
  3
  1. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Sadece Forma Beyaz Geri Kalan Herşey Kapkara!
   Burada “Persil” ile yıkansa bu kulübün eski yönetimleri zift gibi iz bıraktılar yıka yıka çıkmaz ama Bursaspor bu eski yönetimlere tek dava açtımı “Hayır” adamlar kulübü kendi şirketleri işleri gibi yönetseler bu kulüp 1 Milyar TL borç ile 3’cü lige düşme durumunda olurmuydu? Sadece onların ek kumbarası olarak kullanıldı ve havalarını medyada atmak için – bu maçta reklam yerine eski yönetim lerin isimlerini bu hale sokanların yazıp simsiyah forma ile çıkıp tüm Türkiye’de TV de görülmesi daha iyi bari bunu yapın.

   12
 2. Giyilecek formalardan çok içini dolduran o formaları taşıyanlar önemli.
  Forma için.
  Arma için.

  5
  1
 3. Sabri çelik bursaspor düşmanıdır bu gün atanan hakem orta hakem bandırma bursa maçında penaltıyla ilgisi olmayan pozizyona penaltı veren alçak buradan uyarıyorum güvenilmeyen federasyon ve onun hakemleri bu gün yapacağınız bariz hata sizin o statta sonunuz olur uyarıdır

  3
  1
 4. Bizi asıl bu durumlara düşüren hırsız,kişiliksiz yöneticiler ve avanesidir.Dışardaki kahpeler de buna tuz-biber ekiyor.Ne olursa olsun sonsuza dek Bursalıyız,Bursasporluyuz.Bugün kazanacağımızdan eminim.Bu yürekli,cefakar ve vefakar taraftar olduğu sürece Bursa yıkılmaz!✊

 5. İyice çirkinleştirdiler oyunu. Yerde yatan yatana… Hakemin yaptığı hatalar da cabası. Net kırmızıyı sarı ver, atağı kes. Başka? Gol olsa onu da iptal mi edeceksin durduk yere?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu