Terörist Deniz Naki’ye 3 yıl 6 ay ceza!

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

Amedspor‘un terörist futbolcu Deniz Naki‘ye “ayrımcılık” ve “ideolojik propaganda” nedeniyle 3 yıl 6 ay futboldan men cezası verildi.
Açıklama şöyle:

AMED SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ sporcusu DENİZ NAKİ‘nin, ayrımcılık ve ideolojik propaganda nedeniyle FDT’nin 42/1-a, 35/4. ve 4/2. Maddeleri uyarınca 3 YIL 6 AY MÜSABAKALARDAN MEN CEZASI ve 273.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, üç yılı aşan ceza bakımından FDT’nin 95/1. Maddesi uyarınca SÜREKLİ HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Amator Antrenor yorumuna yanıt olarak

   Hosogai Kuarezma’ya uçarak çift dalmıştı Vodafon’da. Sonra da kırmızı kart görmüştü. Koçum benim ne adamdı be. Savaşçıydı. Bugünkü gevşek zencilerin ruh olarak 10’a katlardı. Tam bir Samuray’dı allahsız.

   31
   2
 1. Zaten diyarbakır spor un adını amedspor olarak onaylayan zihniyeti sorgulamak lazım amed ne demek biraz araştırın bakalım bunların amacı herşeyi zaten belli

  25
  5
 2. Bunun zaten ne bok oldugu belliydi en sonunda dogru yolu bulmuşlar ve men etmişler
  Daha düne kadar bunları ve kulübünü sevimli göstermeye çalışıp durdular.BURSASPOR umuzu bile terörist ilan etmişlerdi

  19
  4
 3. Biz bu onun bunun çocuklarına pkk dışarı dediğimizde herkes bize tepki gösterdi şimdide diyarbakır formasıyla çıkın ekranlara Türk düşmanları sizi

  18
  4
 4. ulan pkk propagandasi yapmak sorun degil, sahaya Mustafa Kemal Ataturk pankarti asmak suc.

  ebesinin seyi. adalet bitmis. ayaklar bas olmus.

  18
  8
 5. Bu Deniz Naki’yi bizim Erdem Özgenç naaptıydı öyle yaa. Üf üf üff.. Yerlerde 20 takla atıyodu tekmeyi yiyince acıdan şerefsiz. Allahın PKK’lısı. Lan Afrin’de sokucaz o bombaları sizin bi tarafınıza şerefsiz. Senin oynayacağın topu tüfeği ben ta…………..

  17
  5
 6. Yıllardır yaptığı şey, bizi eledikleri maçtan sonra sahada “Biji Kürdistan” diye bağırdıklarını hala unutmadık. Adalet geç de olsa yerini bulmuş diyecem ama bu şerefsiz 3 yıl 6 ay az bile.

  14
  3
  1. @ms yorumuna yanıt olarak

   Bize gelirse babası geçim sıkıntısı çekebilir !Besaş ekmeğine de %25 zam geldi.Geçinemezler!

   97
   4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu