Terim faktörü

Bursaspor’un genç yıldızına yurtdışı ve yurtiçinden birçok kulüp teklifte bulunurken, Sercan Yıldırım, Avrupa kulüplerinde özellikle de İspanya’da oynamak istiyor. Fakat Fatih Terim’in kendisini istemesi akan suları durduruyor.

Geçen sezon oynadığı futbolla eleştirilmesine karşın, Bursaspor’un en skorer oyuncusu olan Sercan Yıldırım, transfer dönemi gelince yine isminden söz ettirmeye başladı. Genç oyuncunun yurtdışına gitme hayali devam ederken, İstanbul takımlarına sıcak bakmaması da gözlerden kaçmıyor. Genç oyuncu her fırsatta; ‘Bursaspor zaten zirveye oynuyor takımımda mutluyum, niye İstanbul takımlarına gideyim’ derken, Sercan Yıldırım’ı bu fikrinden vazgeçirecek tek kişinin Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim olduğu belirtiliyor.

AVRUPA’DAN 4 KULÜP

İspanya’dan Hercules, Atletico Madrid ve Valencia ile Portekiz’den Benfica’nın gündeminde olan genç futbolcunun, Fatih Terim ile aralarında çok iyi bir diyalog olduğu öğrenildi. Kendisini ilk kez A Milli Takıma çağıran Terim’e büyük saygısı bulanan Sercan Yıldırım’ın, tecrübeli çalıştırıcının kendisine; "Sen çok iyi bir futbolcusun ve önemli meziyetlere sahipsin" dediği öğrenildi. Galatasaray’ın çalıştırıcısı Terim’in İbrahim Yazıcı’ya Sercan için teklifte bulunduğu ve genç oyuncunun da sadece tecrübeli çalıştırıcı için Türkiye’de başka bir takıma gitmeye sıcak bakabileceği gelen haberler arasında

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu