Tepki giderek artıyor!

Recep Günay yönetiminin camianın beklediği olağanüstü genel kurul kararı almamasına rağmen başkan adaylarının sayısı artmaya başladı.

Teknik Direktör Yalçın Gündüz yönetiminde Özlüce Tesisleri’nde yeni sezona hazırlanan ve oynadığı 3 özel maçta özellikle hücum yönündeki eksikleriyle dikkat çeken yeşil-beyazlı takım, 2 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de Karacabey Belediyespor ile oynayacağı deplasman maçının ardından 10 Eylül Pazar günü saat 16.30’da Ankaraspor mücadelesiyle ilk kez taraftarıyla buluşacak.

Ancak Recep Günay yönetiminin kombine bilet ve maç biletlerine yaptığı yüzde 500’e varan zamlara tepki büyük. Camianın beklediği olağanüstü genel kurul kararını da bir türlü almayan Recep Günay yönetiminin Ankaraspor maçında protesto edileceği konuşuluyor.

AYRIŞMA ZARAR VERİYOR
Borç batağından kurtulup yıllardır hasreti çekilen sportif başarı için kenetlenme gerekirken, camianın ayrışmasına neden olacak açıklamaların yapılması tepkileri de beraberinde getiriyor.

Camianın beklediği olağanüstü genel kurul kararı bir türlü alınmazken, eski başkanlardan Ali Ay’ın ardından eski yöneticilerden Ersoy Saitoğlu’nun da adaylık açıklaması yapması hayli dikkat çekici.

Genel kurul üyelerinin olağanüstü kongre için topladığı imzaları kabul etmeyen Günay yönetimi tüm çağrıları karşılıksız bırakırken, taraftarın hafta başında kongre için yargıya başvurmaya hazırlanması Bursaspor’u içinden çıkılamaz bir sürece doğru götüreceğe benziyor. Salı günü Timsah Park’ta yapılacak Divan Kurulu toplantısında kulüpte yaşanan bu sürecin tartışmaya açılıp çözüm yolları aranması bekleniyor. Lig kapıya dayanmışken, Bursaspor’da yaşanan yönetim krizinin nasıl son bulacağı merak konusu.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BU İNAT NEDEN?

  Sağlıksız ruh yapısı olduğu çok net belli olan başkanın Bursaspor’u sürükleyeceği yer uçurum.

  O makam bu kadar ucuz olmamalıydı.

  89
  40
 2. Olum hala burada eski dosyalar yazan akıl tutulması yaşayan insanlar var adamın hayatı alan google gir recep günay mudanyaspor yaz. Adam aynı milli piyongo. Projesini orada yapmaya calışmış. Olmamiş Eski baskanlara dava açmiş bisi cikmamiş en sonunda futbolcular paralarini alamayınca belediye önüne protesto yapmış aç googleye bak ve bu adamdan medet unan kim varsa salaktır. Burada yalakalık yapanda onun adamıdır Bursaspor düşmanıdır

  52
  21
  1. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Dostum, parası olan başkanlar peki niye kapatamadı bu kulübün borcunu bugüne kadar? Bu adam gerçekleri ortaya çıkarmak istedi diye mi tüm bu baskılar?

   14
   18
   1. @Levent Bursa yorumuna yanıt olarak

    Ben Bursaspor’un adamıyım çok şükür 30 seneden fazladır kimin ne oldugunu biliyoruz salak değiliz. Recebe değil kulübü bir koç baş hayvan emanet etmem akşamına kaybeder 2 ile 2 yi carpamaz yalandan başkan olup açıklama yapıyor ah be telefonlarımı açsa korkagın tekidir sedat topaloğlu var diye devam sedat ile selim hergün kulübde keyif yapıyor siz aptalsınız. Aç instagram ve facebook araştır hesaplarina bak sigaralar alkolller yonetim odasinda içmeler keyif rezil herifler bunlari savunan ahmaktir

    14
    5
  2. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Sen kimin adamısın peki? Soruya yanıt ver madem? 2 kongrede niye aday çıkmadı? Şimdi alınacak bir kongre kararında yine aday çıkmama durumuna karşı var mı bir B planınız? O zaman ne yapmayı planlıyorsunuz?

   15
   16
 3. Camianın birliğe ihtiyacu varmış ama başkan ayrışmaya yol açacak açıklamalar yapıyormuş. Ayrışmaya yol açacak açıklamalar dediği de Bursaspor’u kümeye düşüren, borç batağına sürükleyen, gelirlere temlik koyduran adamın döneminde yapılan borçlar ve usulsüz ticaretler. Buna tepki koyacağına araştırılması için omuz verip destek ol Olay gazetesi de camiada birlik olsun madem.

  Zerre aklı olan herhangi bir insan için “İstenmeyen adam” ilan edilecek tarihin en kötü Bursaspor başkanını mevcut yönetime karşı savunup sonra ayrışma var demek en hafif tabirle kötü niyetliliktir. Aday yokken aday olsaydın o zaman Cavit efendi.

  38
  42
  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Ama Ali ay coook iyi niyetli tamam mı…ayrıca hoch deutsch konuşabiliyor. Başkan olmadan borç falan silmez. Bir buçuk ay neredeymisbsoruya bak bu adamlar iş insanı tatil de mi yapamaz. Üçüncü lig seviyesi takıma başkan olacak lütuf bu hahahagagsds

  2. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Artık akrabanı aklama yazılarını bırak.
   Recep günah kendi kendini yalanlayan biri artık, konuşmaları sayesinde tüm Türkiye’ye rezil ediyor bizi.
   Ali ay tarihin en kötü başkanıyken artık Recep günay sayesinde değil.

   17
   6
  3. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş bu ülkede mahkeme var kanun var nizam var elinde belge bilgi varsa veririsin savcılığa işlemi başlatırsın.bunun için başkan olmaya gerek yok.

   23
   10
 4. Eski dosyalar kural andıkça herkes, ki buna tüm yerel basın da dahil, Recep başkan hakkında karalama kampanyasına başladı. Biraz vicdan yahu. Tek bir sorum var. Yeni gelecek baskan, başlatılan tüm bu derinlemesine inceleme/soruşturmaları devam ettirebilecek mi? Yoksa geçmişte olduğu gibi üstünü mu kapatacak? Dün yönetimine yaptığı genel kurul hakkındaki açıklamada ki iddialar çok ciddi, çok vahim. Hele bir cümle var ki çok ilginç. “Kamuoyunda yaratılan algının dışında kimse bugüne kadar cebinden para harcamamistir. ” Diğer bir sorum ise; kulüp son 1 yılda 2 defa kongre kararı aldı? O zaman nerdeydi tüm bu adaylarımız? Niye madem Recep başkana bıraktılar bu kulübü? Sahi bu kadar saf olamayız, olmamalıyız arkadaşlar.

  33
  21
 5. Arkadaşlar bu kulüp
  Ne Ali ay efendiye
  Ne de Ersoy Saitogluna
  Emanet esilecek durumda degildir
  Cavit Çağlar
  Faruk Çelik
  İbrahim Burkay
  Levent Kızıl
  Hayri Yazıcı
  Hüseyin Özdilek
  Muharrem Yılmaz
  Hüseyin Durmaz
  Hüseyin Akdemir
  Şükrü Şankaya
  gibi isimler bu kulübe talip
  Olmadıkça bu yönetimin gitmesi taraftarı degilim

  12
  14
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Şükrü Şankaya gideli çok oldu, dönüşü yaklaştı. Hüseyin Akdemir iflas. Faruk Çelik Tayyip Bey’den afaroz, Cavit Çağlar demans, Muharrem Yılmaz kayıp, İbrahim Burkay Federasyon As Başkanı. Geriye biLevent Kızıl kalıyo. O da bu saatten sonra Bodrum’da karı kız kovalamayı bırakıp Bursa’ya gelp, burlarda çorbacı amigo falan kovalıycak dönemleri çoktan geçti. Bu saatten sonra Bursaspor’un kaderi Hatçe Recep, Emin Adanur, Acarhoroz falan. Artık seviye bu.

   2
   1
 6. Bu takımda yönetim krizi falan yok. Birileri bu yönetimi beğenmediği için oluşturulmaya çalışılan kaos var! Bu kaosu oluşturmaya çalışan her kes birbucuk ay önce neredeydi? Güzel ifade edilmiş, ligler başlamak üzere de, niçin bunları şimdi yazıp karamsarlık oluşturmaya çalışıyorsunuz! Bu paralı başkan adamları birbucuk ay önce yasamiyorlar Miydi? Hani bir jeton vardı, şimdi mi düştü? Takıma ve yönetime destek dışarıdan da yapılır. Tabi iyi niyetli olunursa! Bırakın Recep başkan geçmişin hesabını sorsun! Şu an kim gelirse gelsin zaten transfer yapamaz, takıma sihirli dokunuş yapamaz zaten!

  10
  8
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Bundan sonra gelen yönetim bu kadar kötü olmaz adam 1 tl para vermiyorlar, eski yönetim ödüyor her şeyi bunlar biz yaptık kafası yapıyorlar

 7. Haberde, Ersoy Saitoğlu için “Eski Yöneticilerden” ibaresi kullanmışsınız. Kendisi Bursaspor’da hiç yöneticilik yapmadı, rahmetli babası 1963’de kuruluş zamanı yapmış.

  1
  1
 8. bırak başkan bırak bırak da ali dedeleri kurtarsın bu zavallıları. yazık size ya. bu kulüp ali dedeniz sayesinde bu hallerde.

 9. tamam diyelim bu adam başkanlık için doğru adam değil ve bu kadar tepki var bıraksın diye, genel kurul olduğunda bu tepki gösterenler neredeydi? 2 ay önce uyuyanlar ne oldu da şimdi uyandılar? buna cevabınız nedir?

 10. Yahu yemişim gerçekleri de recep ayı da farkında değilmisiniz bilmem ama bu takım şu kadroyla ligin ortasında averaj takımı olur . gençler de gençler diye tutturmayın 30 yaşında ki adam bi omuz koysa bizim gençler tribüne uçuyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu