Tepki alsaydım devam etmezdim

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, son dönemde yaşanan olaylarla ilgili olarak çalışma şevkinin azalmadığını, aksine ikiye katlandığını söyledi. Daha güçlü bir şekilde görevinin başında olduğunu söyleyen Yazıcı, “Biz Bursaspor’a ömrümüzü verdik. 20 yıl önce başkandım, şimdi de başkanım. Taraftarımız bize güveniyor, güvenmeye de devam etsin. Çünkü gücümüzü onlardan alıyoruz. Taraftardan en ufak bir tepki görseydim, devam edemezdim” dedi.

 

İmzalar statta atılacak

Transfer çalışmalarının yoğun şekilde sürdüğünü vurgulayan Başkan Yazıcı, Gerçek Gazetesi aracılığıyla da taraftardan bu konuda sabır istedi. “En iyisi için ince eliyoruz” diyen Yazıcı, sözlerini şöyle noktaladı: “Carson’u Bursa’ya getirdikten sonra adımlarımızı hızlandırdık. Taraftarımız sabırlı ve rahat olsun. 1 hafta içinde bombalarımız patlayacak. Önümüzdeki hafta sonuna kalmaz. Zaten hafta içi statta imza töreni yapmayı düşünüyoruz.”

 

Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu