Teksas’tan uyarı

Bursaspor'un en büyük taraftar grubu Teksas bugün oynanacak olan Bursaspor - Beşiktaş maçında yapılacak koreografi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şöyle:

Beşiktaş maçında yapılacak olan koreografi için koltuklara bırakılan malzemelerin yerlerinin değiştirilmemesi ve görevli arkadaşların yönlendirmelerine uyulması önemle ricadır

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O zaman bizim de sizden ricamız Teksas ” Maç boyunca lütfen küfürden uzak durun” ki takımı yakmayalım şu zor zamanlarımızda.

  109
  5
 2. Kareografi hakkında birşey söylemek istiyorum , Fb maçında seramoniye çıkarken açılmadı,istiklâl marşı başlarken açıldı.Futbolcular tünelden çıkarken açılması lazım diye düşünüyorum.Çünkü fb maçındaki o görüntüyü futbolcular göremedi tam olarak.Amaç aynı zamanda takımımızı motive etmek olmalı. Ve bir şey daha eklemek istiyorum lütfen gereksiz besteler söylemeyelim. Top rakibe geldiğinde ıslık ve uğultu ile boğmamız lazim her maç aynı şey oluyor adamlar rakip ceza sahamız içinde rahat pas yapıyolar ama amigo bize lay lay lay çektiriyor bırakalım artık bunu. Top rakipteyken ıslık ve uğultu , bizdeyken takımı ateşliyecek besteler söyleyip gaza getirmemiz lazım

  91
  1
  1. @kule yorumuna yanıt olarak

   Harika tespit , kesinlikle önce kaldırılmalı. Takımlara sahaya çıkarken istiklal marşı okunmadan kaldırılmalı. istiklal marşı bitene kadarda tutulmalı. Yayıncı kuruluşta tam bu sırada görüntü alıyor.

   36
   2
 3. Arkadaslar lütfen bugün küfür etmeyin, ettirmeyin yoksa küfürün maliyeti bize cok pahaliya patlar.
  Zaten eziktasi yenecek gücümüz yok sonraki maclarda takimi yalniz birakirsak bunun altindan kalkamayiz. yazik olur………….

  33
 4. Ben de her maç olduğu gibi bu maç küfür/hakaret etmek isteyene dur deyip yabancı madde atmaya çalışana engel olacağım.Tavsiyem sizde öyle yapın ki takıma bir tekme de biz atmayalım.

  17
 5. Ya yemişim kareografiyi allah aşkına Bir tane düZgün set pankartı yapın kılıçlı gibi.dümdüz hiçbir özelliği olmayan üzerinde sadece Teksas yazan pankart Türkiye’nin en iyi taraftarının set pankartı olamaz

  3
  1
 6. Keşke Malatya maçını düşünüp,sahaya bişey atmasanız,keşke küfür edip hem rakibi hırlandırıp hemde daha fazla antipati toplamasanız.Keşke biraz Bursasporu düşünseniz,keşke daha 10.dakikada lay laya başlamasanız keşke Teksas keşke !!!!

 7. Top rakipteyken sürekli ıslıklanmalı, bu rakibi müthiş etkiliyor.Geçen sezon 8 taş maçında ıslıkı bırakıp başka tezahüratlara başmayınca 2 gol yedik. Bu ıslık aynı zamanda bizim futbolcularımızı da motive ediyor.Bu gevşekleri ancak böyle koştururuz.

 8. Beşiktaş şuan bizim için şuan için zor bir rakip bunu kabullenmek lazım. 1 puana şükür etmek lazım. Ayrıca bu maçın sonucu ne olursa olsun lütfen Le Guen’e bir taş atmayalım. Adam sene başında hedef ilk 10 dedi zaten. Ama bir iki maç kaybetmeyince hemen beklentiler büyüdü. Hemen şampiyon yaptık takımı hemen Avrupa’ya yolladık. Ama adam bize en başında söyledi bu sezondan çok bir şey beklememizi. Güvenin bu adama. İnşallah sezon sonunda gelecek yeni yönetimle bir sonraki sezona güzel bir kadroyla başlar ve başarı yakalarız. Ama bu sezonluk gözünüzü seveyim ses çıkarmayın. Hamzaoğlu sezonundaki gibi olmasın. Son pişmanlık fayda etmez.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu