Teksas’tan tüyleri diken diken eden paylaşım

Bursaspor'un en büyük taraftar grubu Teksas, Eskişehir maçındaki deplasman görüntülerini paylaştı.

Teksas‘ın resmi internet sitesinden paylaşılan videoda “Babamın omzunda gelmiştim yanına!” tezahüratı tribünde bulunan tüm taraftarlarımız tarafından söyleniyor.

Babamın omzunda gelmiştim yanına,
Aşık olmuştum ben sana Atatürk Stadı‘nda!
Çubuklu formanla, efsane Teksas’ınla!
Şampiyonluk yakışır o kutsal yeşil beyaza.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Uzak mesafeden değil ama mesela teksas ikiye bölünüp sıra sıra söylese efsane olur. Stad büyük uzaklık senkronize olmayı etkiliyor.

  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Bu Takımı sevdiğim için. …. Bu büyük taraftar ın içinde olduğum için. BURSASPOR lu olduğum için. …… ONUR DUYUYORUM. ….GURUR DUYUYORUM. ……SONUNA KADAR DEĞİL. …..SONSUZA KADAR ……BURSASPOR. .

   69
   5
 1. 47 yaşındayım.evet gerçektende babamın omzunda gitmiştim ilk maçıma .tüylerim diken diken oldu ağladım resmen çok güzel olmuş bunu tribün tribün söyleyip en sonunda bütün stad söylememiz lazım.Iyiki Bursaspor var iyiki Bursalıyım.

  17
  1
  1. @Marmaris yorumuna yanıt olarak

   Ne güzel günlerdi o günler be renkdaşım. Hele bir de galip gelmiş isek Altıparmak tan yukarı marşlar la türküler lerle yürümenin tadı na doyum olmaz dı. .Kal sağlıcakla …. ALLAH işler inde yardımcı olsun. .

   7
   1
 2. canlı canlı bağıra bağıra haykırdık, eskişehir maçındaki tribünün en güzel kısmıydı burası teksas,tekses.

  8
  1
 3. Daha söylenmeyen ne marşlarımız var. taraftar maçlara sadece izlemeye değil birazda eğlenmeye geliyor konsepti biraz değiştirelim

  4
  1
 4. Bende bu mutluluğu yaşayanlardan biriyim gözlerimiz dolu dolu bağırarak söyledik değil 1 lig amatör kümeye düşse hep yanında armanın yeşil beyazın hep yanındayız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu