Teksas’tan teşekkür tepkisi!

Bursaspor’un en büyük taraftar grubu Teksas, yerel seçime bir gün kala Alinur Aktaş ve Mustafa Dündar’a teşekkür mesajı yayımlayan Bursaspor Kulübü yönetimine tepki gösterdi.

Teksas’tan yapılan paylaşımda Bursaspor Kulübü‘nün siyaset üstü olduğu ifade edilirken şu sözler yer aldı;

BURSASPOR SIYASET ÜSTÜDÜR

Değerli kamuoyu,

Bursaspor ve tribünlerimiz siyaset üstüdür.

Kulübümüzün, yerel seçime adeta saatler kala Alinur Aktaş ve Mustafa Dündar‘a Teşekkür‘ mesajı yayınlayarak tarafmış görüntüsü çizmesi asla tasvip edilemez.

Bu hamleyi yapanlara, camiamız böyle bir yetki vermemiştir. Dolayısı ile yapılan bu paylaşımları kabul de, tasvip de etmiyor, bu konunun muhatabı her kim/kimler ise, oturdukları koltuğun siyaset değil Bursaspor koltuğu olduğunu hatırlamaya çağırıyoruz.

Çok meraklılarsa, spor yöneticiliğini bırakıp, siyasete girebilirler.

Seçimlerde, tıpkı kentimiz gibi, Bursaspor‘umuza da hak ettiği değeri vermeye talip tüm aday ve partilere başarılar dileriz.

Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa gibi milliyetçi bir şehri CHP ye kaptıran alinur yarın tarihe geçiyorsun bu bir başarısızlık öyküsüdür bu mesajı yayinlayanlar sizde alinurla beraber toplayın bavulu isterseniz

  47
  14
  1. @Nilüferli yorumuna yanıt olarak

   ekran görüntüsünü aldım.bu kadar eminsen yarın gece veya pazartesi sabahı burda olursun.kaçmak tüymek yok ama sessiz çoğunluk son sözünü sosyal medyada değil sandıkta söyler unutma ve kme bavul toplatır hiiç belli olmaz.Gerçi M.morbeyiniz geçen sçimde yenildiği halde bavul falan da toplamadı yüzsüz bi şekilde yine aday oldu başka söze hacet yok.

   3
   13
  2. @Nilüferli yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim Milliyetçilik sadece birilerinin elinde mi? Kimin az, kimin çok milliyetçi olduğunu nasıl ve nereden anladınız. Böyle şeyler sporla aynı kulvarda kullanılmaz. Görevini adam gibi yapan, insanlar arasında ayrım yapmayan, vergisini verip askerliğini yapan herkes Milliyetcidir.

   8
   1
 2. Boş yapmayın bünyenizde o kadar belediye de çalışan kişiler var hangi maçta protoste ettin hangi olaya tepki verdiniz. Hangi olayda masaya yumruu vurdunuz anca boş boş açıklamalar. Ciddiye alınmayan bir grup oldu bizim gözbebeimiz tribünümüz. malesef bu böyle

  28
  1
 3. Rahmetli İbrahim Yazıcı ya küfür eden, takımın görüp göreceği müthiş bir başarı elde eden Ertuğrul sağlam i aglatip küfürler eden, otobüsün önünü kesip Batalla ya bile sallayan ayyaş takımı o Batalla ki borcunu bile istemiyor onun kramponu kadar adam olmayıp belediyede de çalışanları olan Teksas in yiyici takımına sesleniyorum. Geçti Bolu’nun pazarı.. dişsiz Selim onurunuzdu nerede o onurunuz sessizlere gömüldü sabredin Recep Günay’a 2 ay sonra paralar gelecek diyordu ne oldu şimdi? Nerede o kolpa? En çok rezil eden o oldu zaten bu takımı da muhteşem taraftarı da..

 4. BU TAKIMIN BURAYA GELMESİNİN EN BÜYÜK SEBEBİ TEXSAS DEĞİLMİ BU TAKIM BU DURUMDAN ÇIKARABİLİCEK ADAM LEVENT KIZIL OLDUĞU HALDE ADAM NEDEN TEKRAR BAŞKAN OLMUYOR ADAMIN ANASINA KÜFÜR EDEN TEKXAS DEĞİLMİ BÜTÜN BELEDİYELER BU TAKIMA YARDIM EDİYOR ETMEK ZORUNDA DEĞİLLER AMA ŞEHRİN TAKIMI HALİYLE KATKI KOYUYALAR ADAMLARA ANA EVRAT KÜFÜR EDEN TEXASLILARA RAHMEN ŞİMDİ BURSASPOR YÖNETİMİNİN TEŞEKKÜR ETMESİ ERDEMLİK DEĞİLDE NE SİZE BİRİ YARDIM ETSEN TEŞEKKÜRMÜ EDERSİNİZ YOKSA TEXSIN YAPTIĞI GİBİ ANA AVRAT KÜFÜRMÜ EDERSİNİZ

 5. Tekrar mı ulan artist herifler takım yıllardır küme üstüne küme düştü ulan Faruk Banaz a küfrettiği istemediniz adamlar gitti alın size bursaspor ki gittikten sonra gelen muptezel adam olsa siz kimsiniz de bursasporu sahipleniyorsunuz.Nerde zengin var üç kuruş paranın peşindesiniz bilete para vermez ama aynı kişilere ana avrat küfredersin eee.

 6. Zaman zaman eleştiriler yaptığım bu Texas grubunun bu defa takdir ediyorum.Cok güzel bir beyanda bulunmuşlar. Aklıselim kişiler her fırsatta Spor ile Siyasetin farklı kulvar olduğunu dile getirmektedir. Teşekkür edilen kişiler Bursa nin siyasetinin tam ortasında olan kişiler. Kendilerine kulvarlarinda başarılar dileriz. Madem siyasetle ilgileniyorlar, siyasetin gücünü takımımızda yana kullandıklarını gören var mi? Takımın yönetiminde başkalarını gönderip direk teslim alan bu kişiler Bursaspor umuzu Süper lige çıkardılar da biz mi göremedik! Takımın mevcut başkan ve yönetimi niye teşekkür ettiklerini bize bir anlatsınlar. Borç ödeyip tahtayı mi açtılar? Bırakın tahtayı rutin işlerden başka ne yaptılar? Seçilen meşru yönetimlere hep muhalefet oldular, bırakıp gitmeleri yönünde her demeclerinde baskı yaptılar. Kısaca yapılan bu teşekkürü niçin olduğunu bilen varsa beri gele. Texas grubunu bu yüzden ilkdefa kutluyorum.

  2
  2
 7. Texas ne zaman konuṣulur ne zaman susulur ögrenmedin.yada corba parasina sustun .recep günayi küfür ederek texas gönderdi simdi ki gelen baṣkan ne yaptiii.??? Texas bursasporu buduruma düṣüren her macta küfür edip tff ye ödedigimiz paralar.corba parasi alamadigin baskanlara küfür etmek.bursaspor bu hale gelene kadar ali ayin köpekligini yaptin texas

 8. Texas oturup bu takım niye düştü onu düşüns0n gidip chpye yanaşmasaydı şuan farklı yerlerdeydi ve hala konuşuyorlar böyle devam edin yakında amatör bi bokada yaradığınız yok içip içip sızıyorsunuz belediye başkanın daha işi yok sizlere zaman harcasın

  2
  1
 9. TEKSAS ACIKLAMA YAPMIŞ EYVALLAH , ama şu bir gerçek BURSASPOR küme düştükçe sözde BURSASPOR lular teksas reis dediği abileride küme düştü reislerden kimse yok maçlarda ne yazıkki açıklama yapılıyor BURSASPOR SİYASET ÜSTÜDÜR diye fakat enes aydın akparti – tuna spor sahur gecesine katılıyor osmangazi eski belediye başkanı mustafa dündar , ak parti bursa milletvekili refik özen ve ak parti osmangazi ilçe başkanı adnan kurtluş ile boy boy fotoğrafları var bunlarda görmemezlikten gelinmemeli … ŞAMPİYON BURSASPOR…….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu