Teksas’tan Serdar Acarhoroz’a tepki!

Teksas Grubu başkan adaylığı girişiminde bulunan Serdar Acarhoroz ile ilgili sosyal medya hesaplarından çok sert ifadeler kullandı.

İşte o paylaşım;

Dolandırıcıdan başkan adayı değil, üye bile olamaz.

Yönetim Kurulu ve Disiplin Kurulu’nu, tüzüğümüzün 9/1/d ve 43/3/a maddeleri kapsamında gerekli incelemeyi derhal yapmaya ve bu maddeleri işleme koymaya çağırıyoruz.

 

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   01.10.2022 tarihli adlı sicil kaydı olmadığına dair belgeyi twıtter sayfasında paylaşmış.
   ben tanımıyorum, meraklandım, herkesin gereksiz korkusu mu var,
   gerçekten korkulacak adam mı…?
   bilenler anlatmalı….
   Serdar bey, kulüpte çok radikal değişiklikler yapabilirmi, camianın faydasına ….
   bekleyelim görelim….

   13
   19
  2. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Çok kuvvetli bir yönetim gelmeyecekse bu Yönetim ikna edilip devam edilmeli yoksa Serdar acarhorozlarla amatöründe amatörünu görürüz

   20
   26
  3. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Ona bakarsan bursasporu soyup soğana çevirenler hale elini kolunu sallayarak geziyorlar ali ay , mesut mestan , recep bölükbaşı , emin adanur sonuç ortada bunlar kimin adamıydı belediyenin desteklediği recep altepeyi bile sorun olmasın diye hemen görevden aldılar koydukları adamda ondan farkı yok artı eziktaşlı bursasporu yok etmeye ant içmiş sözde destek oluyorlar malesef menfaat dünyasında yaşıyoruz her yere kendi adamları doldurmaya çalışıyorlar çünkü kendileri garantiye almak için Rahmetli İbrahim başkan bu karşı dik durdu lakin vefat ettikten sonra taraftar grubumuzu hayri yazıcıyı seçeceğine erkan denen adamı getirdiler erkanıda altepe desteklemişti herşey ortada bursasporu bitirip bursa fk , bursa büyük şehir belediyespor veya büyük şehir belediye bursa diye devam ettirecekler amatördeki takımı niye satın aldıklarını sanıyorsunuz bursa 1963 olarakta devam ettirme planları var futbola siyaset bilerek karıştırılıyor çünkü aşırı çok para döndüğünden başı boş bırakmak istemiyorlar

   20
   34
   1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor olsa ne olur, Bursa FK olsa ne olur. Millet neler yapıyor bizim zihniyete bakın. Yok stat değişmiş ondan bozulmuş takım, yok FK olamazmış. Bence kabak tadı verdi birileri. Soygunculara sesi çıkmayanlar boş boş işlerle uğraşıyorlar. Çarşı gibi Teksas’ta kulübe ayak bağı olmaya başladı.

    3
    10
 1. Kayyuma kalır bu takım derhal çekin takımı ligden rezil etmeyin kimse aday olmaz ali ay ı seçtiren zihniyet teksasın ta kendisidir onlarda dolandırıcıdır lütfen bu gurubu basket maçlarına sokmayın yararı hiç yok ağzı bozuk küfürbaz rezillik istemiyoruz nilüferli olarak bu ahlaksızları istemiyoruz

  52
  12
 2. O zaman Bursaspor’a başkan bulmak zor. Dolandırıcı olmayan başkan bulursak zaten şampiyon oluyoruz o da tarihte bir kere denk geldi dahası zor.

  34
  17
   1. @Mkpasali yorumuna yanıt olarak

    Selim bu Acarhoroz’dan daha iyi başkanlık yapmazsa kellemi keserim. Hiç olmazsa konuyu biliyo. Bu Serdar Bey falan şu anki Bursaspor 11’ini ezbere saysın, çırılçıplak soyunur, eşşek gibi anıra anıra Çekirge’den Heykel’e kadar koşarım. Allah kuran çarpsın bak.

    4
    13
  1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

   Ya bırakalım bu işleri, yazıcı başkana da hırsız deyip küfür ediledi mi? Köprüye bayrak aşmaya gidenlere boğazda yemek verilmiş, faturası kulübe yazılmış diye sorun yapan ağır hakaretler edenleri hırsız diye bağıranları duydum ben, kapalıda yedek kulübesinin arkasına oturup 90dk Ertuğrul hocaya küfür edenleri gördüm. Şu saatten sonra ne rantı kaldı da aday olmaya çalışanları bile küstürüyoruz, zor duruma düşeriz nerede belediye nerde akp, belediye sahip çıkar (ki bence çıkmaması lazım,benim paramı dağıtıyor sonuçta) oy için rant için, kötü sonuç alınır hedef kulübü bitirmek denir istifa istenir, istifa ediyoruz derler kaçıyorlar deriz gelsin kulübü kurtarsın deyip de anasına küfür yememiş kim var?

   18
   11
   1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

    Yazıcı Başkan da hırkızdı be yaa. Forsell’i, Bangura’yı, Adem Koçak’ı, Leo İglesias’ı, İnsua’yı, Gollerin Pirensi Prince Tagoeyi falan gibi çöpleri alırken, Ertuğrul Hoca’nın yardımcısı Birol Berken’le beraber parayı o biçim indirdiler. Ha, nooldu, ölünce hepimiz acıma moduna geçtik, ve büyük başkan dedik. Gene de Allah rağmet eylesin.

    3
    12
 3. Rahmetli Yazıcı’dan sonra gelen başkanlar sanki çok dürüstlerdi. Bu gidişle takımımıza kayyum atanırsa kimse şaşırmasın.

  28
  4
 4. Tamam bende sevmiyorum bu adamı ama.O gitsin,bu gelsinle olmaz.Cok biliyorsa texas çıksın başkanlık yapsın.

  15
  13
 5. Kardeşim bu teksas ne kadar çok biliyor. Madem öyle getirin grup lideriniz Selim’i başkan yapın siz de kurtulun bizde kurtulalım. Beleşçi çorbacılar sizi…..

  11
  12
 6. Arkadaş siz ne kadar çok biliyorsunuz ya ama hiçte bir şey bilmiyorsunuz sadece bildiğinizi zannediyorsunuz bursasporu bu hale getiren en büyük etkenlerden biri sizsiniz çıkmışsınız halen onu bunu beğenmiyorsunuz ben kimsenin avukatı felan değilim ama yeter artık be bi kendinize gelin gi salın bizi be artık

  10
  13
 7. Pek bu haberin altına olacak bir yorum değil ama neden hala dernek statüsünden çıkıp şirket olamıyoruz ben orasını pek anlamadım

  9
  13
 8. serdar acarhoroz başkan olsun demiyorum ama böyle tepkiler oldugu sürece kimse başkan adayı olmak istemez nokta!

  5
  11
 9. bu işin tek çaresi BURSA VALİSİ devreye Grip külübün anahtarlarını SAYIN LEVENT KIZILA devretmektir.Buna en güzel örnek Basketbol Şubesinin başarılarıdır

  1
  11
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Tabi doğru. Hem Bursa Valisi, hem de Levent Kızıl sabırsızlıkla bu anı bekliyordu. Sen görevlendirmeyi yaptın, artık yarın sabah saatlerinde görev teslimatı ve mazbata töreni gerçekleşir.

   2
   8
  2. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Ne Levent Kızıl’ı be yaa. Adam keriz mi? 1 buçuk katrilyon borca girmiş PTT 2’de oynayan ve tahtası kapalı bir kulübe başkan olsun.Levent Kızıl mis gibi basket takımı ile takılıyo. Orda teksas tommiks falan yok, çorbacılar yok. Bak bu akşam adamlar Slovenya’da Avrupa kupası maçı oynuyo. Levent bey şu anda Lublijana şehrinde Tuna nehri kıyısındaki bir cafe bistro’da blaş (Blush) pembe şarap yudumlayıp özel uçağını yarın nerden kaldırcağını düşünüyo. Futbol takımının başına geçip hapçı, gogocu çorbacılarla muhattap olu mu bu saatten sonra? Levent By Avrupa’da bunları yaparken siz naapıyonuz? Bayburt İl Özel İdarespor maçını hangi lavuk yönetecek, onu öğrenmeye çalışıyonuz.

   3
   8
 10. Ya arkadaş taraftar grubu bu kadar klübün işlerine karışır oldu ona istifa bir buna bilmem ne ulan takımın bu hallerde olmasında yanlış başkanlardan sonraki en büyük suçlu sizlersiniz. Hiç kimse sizler gibi taraftar grubu yüzünden aday olmaz. He bu durumdaki takıma da kim başkan olmak ister oda ayrı bir konu zaten.

  1
  9
 11. Bursaspor olsa ne olur, Bursa FK olsa ne olur. Millet neler yapıyor bizim zihniyete bakın. Yok stat değişmiş ondan bozulmuş takım, yok FK olamazmış. Bence kabak tadı verdi birileri. Soygunculara sesi çıkmayanlar boş boş işlerle uğraşıyorlar. Çarşı gibi Teksas’ta kulübe ayak bağı olmaya başladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu