Teksas’tan provokasyon açıklaması!

Teksas resmi medya hesaplarından Diyarbekirsporlu Bünyamin Yürür'ün başlattığı olaylar ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Teksas‘ın açıklaması şöyle;

Spor kamuoyuna,

Taraftarlarımızın sağduyulu yaklaşımı ve günlerdir yaptığımız itidal çağrıları sayesinde, kaostan beslenen bazı odakların beklentilerini boşa çıkararak oldukça normal bir havada geçen Diyarbekirspor karşılaşmamız, ne yazık ki sonunda yine bir provokasyona sahne olmuştur.

Kentimizde, daha önce Gaffar Okkan‘ın hatırasına armağan ettikleri şampiyonlukları gibi güzel ağırlanan konuk ekibin profesyonellikten nasibini almamış futbolcusu B.Y., attığı golün ardından tribünlere yaptığı etik ve kural dışı hareket ile gerginliğe neden olmuş, çıkan olaylar neticesinde bazı taraftarlarımız gözaltına alınmıştır. Sosyal medyaya yansıyan bazı görüntülerde, olaylar içerisinde yer alan bir başka oyuncunun karşılaşma başında okunan İstiklal Marşı‘na eşlik etmekten imtina ettiği de görülmüştür.

Tüm bu yaşananları, kamuoyunun takdirine bırakıyor, yaptığı mesnetsiz ve akıldan uzak açıklamalar ile de ne yazık ki kendi futbolcularını basın ve kamuoyunun önüne atan Recep Günay‘ı da bir an evvel kongre tarihini açıklamaya çağırıyor, gözaltındaki taraftarlarımızın da serbest bırakılmalarını bekliyoruz.

TEKSAS


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @bam teli yorumuna yanıt olarak

    İktidardakiler.Peşkeş çekildi paraları Bursaspor’un.Stada bile el koydular.Kimseden ses çikmadı.Bursa şehri sahipsiz malesef.Ama hâla iktidarın peşindeler.

    2
    1
  1. @Xavi yorumuna yanıt olarak

   Allahım hepinizi bildiği gibi etsin. Insanı bukadar da mı üzersiniz.
   Bukadar üzülmemi hiç sabmazdım. Gözyaşlarım tel tel akıyor 😥😢

   Gözlerim yaş içince … keşke şampiyon olmayıp, süper ligde eski günlerimizi yaşasaydık.

   İstanbul takımların korkulu rüyası kalsaydık.

   Rezil den da beter ettiniz canım Bursayı..canımdı canımın iciydi hiç maç kaçırmadım,eser kaldı!!.
   😢😥😥

   Inşallah sizlerde rahat uyuyamazsınız .. zeki Müren dinliyorum şuan,sorma ne haldeyim!

   12
   3
   1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

    Mesela hangi takımın korkulu rüyası oldunuz ne güzel sanaryolar yazıyorsunuz siz şampiyon olduğu uz sene kara kartal size bilerek maç verdi fenerbahçe şampiyon olmasın diye yanlısmı hatırlıyorum bir beşiktaşlı olarak yazıyorum teksas dediğiniz taraftar gurubu çarsıyı görünce formaları çıkarıp saklayan teksas puhahahah ne çabuk unuttunuz süper ligi alt ligdede hep ezildiniz o sene iyi oynadınız ama besiktaş maçı sattı fener olmasın diye yoksa bursa kim şampiyon olmak kim

  1. @Yanlız timsah yorumuna yanıt olarak

   Eski Teksas hahahahahah)))) Hiç güleceğim yoktu))))) Hani şu takım otobüsü basıp futbolcu döven, takıma rekor para cezaları ödeten, saha kapatmaları yaşatan, Teksas’tan mı bahsediyorsun?

   17
   8
 1. Recep günay bir han önce kongire tarihini acikla bekleme Bursaspor’un ale soktun böyle başkan olmaz hemen kongire tarihini acikla hemen

  19
  6
 2. Bizim gençler gibi çöplük ömrümde görmedim. Sahda sportmenlik üzerine rekabet olucana .

  Bizim çöpler de iş olmadığı için tekme yumruğu seçtiler!
  Bu alanda da iş yok bunlarda…

  Aylardan görüntü bu , maç içinde münakaşa, hakaret, kavga. Hep dediğim gibi bunları birileri çok şımartmış .

  Sonuç ortada..Hepsi kapı dışı konup birdaha bursapor kapısından içeri almıcaksın bu çöpleri.. .

  Her hafta yeni rezillik daha ortaya çıkıyor!

  Çıkmaz sokağa girdik sanki!

  13
  1
 3. Teksas siz birdaha maçlara gelmeyin ortamı birazda siz gerdiniz daha maçın başında a… a… ko…küfürü ederseniz takip takımda bizle dalga geçer. Akşam Adnan Batır da bunların sözde trübünü liderlerini programa çıkarmış 5 dakika seyrettim kapattım televizyonu. Bu arada Adnana da geçmiş olsun.

  11
  2
 4. Bizleri camiayı ulusal medyaya rezil edip iki paralık eden maymun edenler bedelidir.Manşet olmuşuz yine spor programları yine rezil halimizi konuşacak.Halen bedel ödüyoruz.Bizleri bu hale getirenler listesi Recep bölükbaşı, Erkan körüstan, Ali Ay , Recep Altepe ve akıl hocaları kulübün bu gelmesindeki sebepdir.Taraftar göz altına alınıyor, futbolcularımız rakibe saldırıyor kırmızı kartlar hava ucuşuyor.Kulübün camianın halı ne olacak yapanların yanına kar oldu.Artık Bursaspor u toparlayacak başkan lazım tecrübe sahibi camianın ve şehrin kabul edeceği başkan ben bu aday 3 başkana da güvencem yok Recep bölükbaşı Ali Ay vakası yaşamak istemiyoruz artık.Baskı yapılıp eski tecrübeli bir başkan gelmelidir.

  8
  4
 5. Yuh olsun bize. Instagram da bile Bursaspor sayfalarında amipli oçler bizle maytap geçiyorlar. Kimse de sesini bile çıkaramıyor pasiflikten. Bursa dan da Bursaspor dan da bi halt olmaz. Alırsın amiplileri, surileri şehrine evine sonra da pusarsın kalırsın böyle. Bursaspor değil Bursa bitmiş

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu