Teksas’tan önemli duyuru

Teksaslı Bursasporlular Derneği resmi sosyal medya hesaplarından yarın oynanacak Bursaspor İnfo Yatırım - Fenerbahçe BEKO maçı öncesi bir açıklama geldi.

Teksas Grubu‘nun açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

Değerli Bursasporlular,

Yarın (11 Mayıs 2024, Cumartesi) saat 19.00‘da basketbol takımımızın İstanbul ekibi Fenerbahçe‘yi konuk edeceği karşılaşma, takımımızın Play-Off hedefine ulaşması adına belirleyici öneme sahiptir.

Bu karşılaşmadan galibiyet ile çıkarak hedefimize ulaşmak için, gerektiği gibi bizlere son ses eşlik edeceğinizden kuşkumuz yoktur.

Diğer yandan, bu karşılaşmada anons gerektirecek hallerin meydana gelmesi durumunda Play-Off‘taki ilk iç saha maçımızı seyircisiz oynama tehlikesi doğacaktır.

Bu sebeple, salonda olacak tüm taraftarlarımızı bu hususa özen göstermeye çağırıyoruz.

17 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

   1. @Tyu yorumuna yanıt olarak

    bak sen! mahallenin güzeller güzeli kızı durup dururken taa istanbullardakilerine platonik takılan kendine yabancı, şehrine yabancı, ülkesine yabancı çakma! mum ışığı aydınına..!

    unutma ki senin o hayran olduğun batıda herkes kendi şehrinin takımını tutar.
    eğer bi şeyleri örnek alacaksan,
    kafanı biraz çalıştırıp bu büyütülmüşlerin sistemine ve ulusal spor medyasının gazına ve algılarına gelmeden batının o doğrularını al…

    ya kardeşim, hayatın her alanında ve her şeyi bu kadar tersinden anlayıp, bu kadar tersinden yaşamayı size kim mecbur ediyor?!.
    ne yiyip içiyorsunuz da bu hale geliyorsunuz anlamıyorum ki…

    21
    3
  1. @BurasıBursa16 yorumuna yanıt olarak

   Şimdide basketbola dadandılar futbolda mama kalmadı tıraş çorba için yol arıyorlar bunun ceremesini spor çekiyor gidin spor mafya oyunlarınızı Irak dağlarında oynayında görelim büzükleri 🤣

   14
   2
 1. Salonun dolması taraftarın büyük olduğunu göstermez,
  tam tersi maç seçtiğini, kentlilik bilincinden çok uzak, sonuç odaklı ve iyi gün dostu olduğunu gösterir.
  Ayrıca salonun yarısı kendi takımlarını seyretmek isteyen gizli fenerlilerden olacaktır diye düşünüyorum.

  12
  3
 2. Yeterki siz basketbol maçını adam gibi izleyinde merak etmeyin diğer maça gelenler adam gibi akıllı maç izliyor, keşke aranızdaki çürük elmaları temizleseydinize sizin yüzünüzden Bursaspor’un ve Bursa’nın çok canı yandı…birde yeri gelmişken deplasman yollarında bundan sonra edepli durursunuz…

 3. Vay bee teksas gerçekten akıllandımı yoksa takiyyemi yapıyor,Bursazporumuza aldırdıkları para ve saha kapatma cezalarını unutmuş değiliz,İnşallah akıllanmışlardır ama bence yinede teksas grubu kapanmalıdır.

  1. @Yeşiltimsah yorumuna yanıt olarak

   Yok be yaa. Sırf Sezer Sezgin’e şirin gözüküp maç öncesi ve sonrası çorbayı kapmak için sahteden açıklama yapıyo ipteler. Gör bak gene her türlü haltı yiyecekler bu maçta.

 4. Peki maçlarda yıllardır ettiğiniz küfürler sebebiyle kulübü ne kadar zarara uğrattınız? Federasyonun kestiği para cezaları, seyircisiz oynanan maçlardan elde edilemeyen bilet gelirleri? O paralarla belki bu gün tahta açılabilirdi. Bu durumda olmamızın sebebi sadece kötü yönetimler olduğu kadar taraftarında suçu var. Kısaca bu gün yediğin hurmalar yarın gelir …….tünü tırmalar.

  7
  1
  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Küfürlü tezahirat yapmamak için sadece harfleri değiştirip bağırsak gene de ceza gelir mi bize acaba?
   Mesela Tikilmiş Fenerbağçe falan diye salonu inletsek.
   Lacivert sarıı
   ananın damııı
   Yeter artık gönder ablanıııı
   Lay lay lay lay lay

   1. @Deli Ahmet yorumuna yanıt olarak

    Adının hakkını veriyorsun. Akıllı birinin yapacağı bir yorum değil. İnşallah salona girişte IQ testi yaparlar da salona giremezsin.

    4
    1
 5. Eyvah eyvah Teksas basketbol’a el attıysa basketbol takımında da çöküş kaçınılmaz demektir. Demedin demeyin..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu