Teksas’tan İzmir pankartı
Bursaspor – Karşıyaka maçında tribünlerde bulunan bir pankart dikkat çekti.
![](/wp-content/uploads/2020/11/izmir-pankart-e1604522897346.jpeg)
İzmir depremi nedeniyle Teksas Grubu depremzedeler için bir kampanya düzenlemişti. Yapılacak organizasyonun yanı sıra Karşıyaka maçında tribünlerde “Güçlüsün güçlü kal, geçmiş olsun İzmir” pankartı yer aldı.
Bravo Çocuklar 🇹🇷🇦🇿💚💚🧿🧿🍀🍀
FUTBOL SADECE FUTBOL DEĞİLDİR..BU KADAR PİSLİĞİN ARASINDA BÖYLE GÜZELLİKLERİ HEP GÖTMEK İSTERİZ…..
Teşekkürler Teksas… Sevgiler, saygılar.(İzmir) 🙁
Teksas zaten son 10 yılda taraftar grubu değil sivil toplum kuruluşu gibi faaliyet gosteriyo tribunde iki hep beraber hep beraber bı tane bursa gol gol hadi yallah