Teksas’tan İbrahim Yazıcı’lı muhteşem paylaşım!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hespalarından 2009/2010 yılındaki Süper Lig Şampiyonluğumuz ile ilgili bir paylaşımda bulunurken merhum Şampiyon Başkan İbrahim Yazıcı'nın yapay zekadan oluşturulmuş sesi ile bir metin okutarak yürekleri titretti..

Bugün 16 Mayıs.

Türk futbolunda ezberleri bozan şampiyonluğumuzun yıl dönümü.

Başarısızlığını bu tertemiz başarımıza çamur atarak örtbas etmeye çalışanlardan halen daha saha içinde güya Timsah yürüyüşü yaptığı o trajikomik anda takılı kalanlara, hazımsızlığını seneler içinde yaşadığımız gerilemeden medet umup gidermeye çalışanlardan hangi bayrağa hizmet ettiği belli olmayan çevrelerle kol kola karşımıza dikilmeye kalkanlara kadar, birçok insan için acı verici ve ulaşmayı hayal dahi edemedikleri, bizim için ise her ne şartta olursak olalım gurur ile anacağımız bir gün.

Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Şampiyon Başkan bugün hayatta olsa idi camiamıza vereceğini düşündüğümüz mesaj ile, yeniden güzel günlere yürüyüşümüzü başlatıyoruz.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. boşu boşuna parlatmaya uğraşmayın. artık teksasın Bursa da bir karşılığı kalmadı.
  geçmişte Rahmetli Yaıcıya ültimatom verenler, istifaya davet edenler, gitmesi için protesto amaçlı tribünleri boşaltanlar kimlerdi???
  teksasla alakalı haberlere yapılan yorumlara verilen artı-eksi dağılımlarıda mı size birşey anlatmıyor???
  taraftar anlamında yeni bir anlayış ve yeni bir yapılanma şart…

  33
  6
 2. Yeminle ömrümde bu adama hiç kötü yorum atmadım çünkü değerine yaşadı anlarda fark ettim.
  Rahmetli başkanım inşallah nurlar içinde yatıyorsundur 😓
  Mekanın cennet olsun!

  18
 3. Camia olarak hatalardan ders çıkarmalıyız, Video da geçen ifadelere öncelikle TEXAS grubunun itibar etmesi gerekiyor.
  HAYDİ BURSAM BAŞLIYORUZ…

  13
  1
 4. Ulan bu çorbacılar şimdi bu açıklamayı yaptı ya, şimdi hemen giderler, rahmetlinin oğlu Serkan Yazıcı’dan sakal almaya çalışır, gitmişken de Marmaris’teki Yazıcı Otel’de3-4 gün tam pansiyon kalırlar bi de. Gör bak.

  1
  1
 5. Kocakafalı altepenin uşakları.. Şimdi çıkışta.. Yazıcı diyor.. Satılık uşaklar sizi. Texsas mış.. Hainsiniz.. Hain.. Kulübü bu durumda olmasının yegane sebebi sizsiniz. Üç kuruş çorbaya hep sustunuz.. Defolun..

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu