Teksas’tan harika organizasyon

Bursaspor’un efsane taraftar grubu Teksas, 10 Kasım’da yine müthiş bir organizasyona imza attı ve Atatürk Köşkü önünde anlamlı bir pankart açtı.

Yeşil beyazlı taraftarlar, önceki gece 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde Çekirge Caddesi’nde bulunan Atatürk Köşkü’nün önünde pankart açtı ve çok anlamlı bir mesaj verdi.

Teksas, meşaleler eşliğinde açtığı pankarta, “Anlamı yok hiçbir şeyin, sensiz geçen senelerin” yazarak, Cumhuriyetimizin kurucusunu, 83. vefat yıldönümünde, güzel bir mesajla andı.

Bu pankart, şehirde ve Bursaspor camiasında büyük beğeni kazandı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   HAKLISIN KARDEŞİM. HELE BİRDE KULEDEKİ ATATÜRK DÜŞMANINA RAĞMEN ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR. EMEĞİ GEÇENLERİN EMEĞİNE SAĞLIK. O KULEDEKİ ATATÜRK DÜŞMANINI ACİL OLARAK DIŞLAYIN VE ARANIZDAN ATIN. ATASINA VEFASI OLMAYANIN BURSASPORUMUZDAN ÇORBASINDAN BAŞKA NE BEKLENTİSİ OLABİLİR.

  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel görüntü. Elinize emeğinize sağlık. Bizi kurtaracak olan birbirimize bağlılık milli değerlere ve bütünlüklere bağlılıktır. Umarım biran önce SİYASAL İslam bataklığından kurtuluruz.

   11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu