Teksas’tan Günay yönetimine: Toplayın bavulu defolun gidin!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hesaplarından Bursaspor Başkanı Recep Güney ve yönetim kurulu üyelerine karşı çok sert bir açıklama yayınladı.

Teksas Grubu‘nun paylaşımında şu ifadeler yer aldı;

Recep Günay ve saz arkadaşları;

Sizden olmayan herkese bayrak açarak, camiamız ve şehrimizin hiçbir unsuru tarafından kabul görmemenize rağmen bir inat uğruna yaptıklarınız, Bursasporumuzu ateşin içine çekti. İdareten görev talep edip kurulduğunuz koltuklarınızdan sizin göremediğiniz açık ancak kentimizin tamamı ciddiyetsizliğinizi, yönetimsel kabiliyetsizliğinizi, sportif açıdan idarenizde gün gün büyüyen erimeyi, altyapıda yaşananları ve kulübümüzü içine soktuğunuz belirsizliği hayret ile takip ediyor.

Hala daha seneler sürecek davaları, “Netleşmeden gitmemiz dosyalara zarar verir” imasında bulunarak yanlışlarınıza zırh yapmaya çalışıyor, insanların aklı ile alay ediyorsunuz.

Size defalarca yapıcı dille çağrılarda bulunmamıza ve “Eğer gerçekten Bursasporlular ise, bir yerde dururlar” dememize rağmen, gerekeni yapmadınız.

Bu kentteki herkesin nefretini kazanmayı, şahsi ihtirasları sebebi ile Bursaspor‘u uçuruma sürükleyenler arasına girmeyi başardınız.

Hayatında Özlüce‘ye çay içmeye gelemezken bugün Özlüce Tesisleri‘ni kıraathaneye çeviren şakşakçılarınız size söylemez, biz söyleyelim;

TOPLAYIN BAVULU DEFOLUN GİDİN!


28 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Bursaspor ha gitti gidiyor….

  Hala uykuda koltuğa oturan.

  Oğlum İlk yarıda 4 galibiyet şart yoksa bida hickimse kurtarmaz.

  Geç olmadan şu işe el atın….
  Yazıklar olsun sizin gibilere..

  Bursaporu çocuk oyuncağına çevirdiniz!

  Utanıyorum utanıyorsum !!!!

  24
  8
  1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

   Vay be ne hallere düştük ligin alt takimlarina bile puanlar veriyoruz birde play-off konusulmaya başlandı iki hafta önce dusmeyelimde hemen bir babayiğit çıkmalı meyada yoksa dahada rezil olmak istemiyorsak sererimizle kapatalım kulübü daha iyi bundan daha alt ligi gorecegimize…

   19
   6
 2. Teksas ve Recep Günay..!
  Yok aslında birbirinizden farkınız!..
  Birinizin gitmesi yetmez, ikiniz de gitmelisiniz…

  21
  1
 3. TEXAS li arkadaşlar, önce selamlar. Sizler gibi bizler de Bursa da yaşıyor ve maçlara gidiyoruz. Bu yönetimi ve bu güne kadar olan gelişmeleri çok yakından izlemekteyiz. Takım galip gelince statda onlarla birlikte nasıl sevinip haz duyduysanız, mağlup olunca da üzüntüyü paylasmalisiniz.İşler kötü gidince, yönetim bavulu toplayıp gidin, gibi tavsiyelerde bulunacağınıza bu günlere nasıl geldiğimizi sorgulamalisiniz. Bu yönetim nasıl geldi? Hiç kimse sahip çıkmadığı için geldi. O meşhur medyatik ve zengin iş adamları nerelerdeydi? Bırakıp gidenler tahtayı açtı da yerine gelen bu yönetim transfer mi yapmadı. Tahtayı bu yönetim mi kapattı? Bu futbolcu kardeşlerimiz sokaktan mi toplandı. Vakifköyde gençlerimizi kim yetiştirdi, A takıma nasıl geldiler? Sadece bu yıl başından bu yana kaç hoca, neden değiştirdik? Düşündüğümüzde bir çok soru aklımıza gelmiyor mu? Bu yönetim bizim akraba veya yakınımız değil. Hiç kimsenin talip olmadığı ortamda yönetime geldiler. Siz TEXAS taraftarı Bursa kamuoyunu yonlendiriyorsaniz, gündemi belirliyorsunuz gidin önce takıma sahip çıkacak başkan adayı bulun. Yönetime gelsinler, tahtayı açsınlar, takımı süper lige çıkarsınlar. Bu sadece hayal, bunu siz de biliyorsunuz. Hadi şimdi çıkıp başkan adayını açıklayın! Kurtuluş reçetesi ilan edin görelim. Biraz da tahtayı kapalı bırakıp gidenleri, bu günlere geliş sebeplerini gündeme getirin.

  18
  2
 4. Teksazn babasının oğlunun çifliğimi hayrola. Senelerdir tribünde insanları birbirinden ayırmaktan başka bi oka yaramayan sözde tek saz kime hizmet ediyorsunuz. Mevcut yönetimden mama parası mı koparamadılar hayırdır bu yönetim istifa yakarışları. Kim gelecekte bu kulübe ne para yatıracak, önceki yönetimler kulübün içinden geçmişler ali ağabeylerini mi istiyorlar hayrola. Kimse bu kulübe yardım edemez bari bırakın mevcut yönetim, önceki yönetimin kirli çamaşırlarını çıkartıp usulsüz satılan taşınmazları hukuk yoluyla geri kalsın. Destek olacaklarına operasyonculuk yapmasınlar. Adam olan şehrinin takımını menfaatsiz sever para için değil…..

  17
  7
 5. Hiç bir yönetim gitmesin GİTMESİ GEREKENLERİN EN BAŞINDA BU TEXSASLILAR ONLAR GİTTİKTEN SONRA HER ŞEY DÜZELECEK :::: Bu texsaslılar değilmişsin ŞAMPİYON YAPMIŞ BİR BAŞKANI ( RAHMETLİ İBRAHİM YAZICI) SAYIN LEVENT KIZILI İSTİFAYA DAVET EDEN KÜFREDEN BUNLAR DEĞİLMİYDİ TEXSASLIYIZ DİYENLER defolup gidin texsaslı çorbacı texlaslı beleşçiler

  16
  6
 6. Her sene daha kötüye gidiyor.Banaz gitsin diyenler gidip Recep’i yalasın.herşey yolunda giderken usta futbolcular elde tutulurken Banaz gitsin diyen Teksas Recep’i yalasın.

  12
  4
 7. Corbacilar gidin başımdan. Ali aydan verdigimiz arazileri alacam 5 sene sürse de buradayım . Oyuncu grubuna da güveniyorum küme de kalacaz bu sene

  10
  4
 8. Renktaşim… işte umut…. hani insan son nefesine kadar yaşamaya çalışır ya.

  Halbuki gerçekler elde…alınan üç galibiyet atılan goller tesadüfen oldu.

  Goller desen karşı takım sayesinde atıldı, çarparak yön değiştirerek..belki bir tanesi isteyerek.

  Tahtayı yiğidin biri acmazsa, 100 lük 4 lige boylayacağız .

  Yapılacak hicbirşey Yok…. koşmuyorlar işte, şu nalet gençler.

  Yada Komple U19 ile değişmeli, ne yapıp oluyorsa yapılmalı. Son çözüm madem tahtayı açan yok.

  Hadi yetenek yok …ulan bali koşup çaba göstericeksin.

  Bunları alt yapıda kimler yetiştirip secdiyse onlarda suç.

  Boşa Para kazanıyorlar….zehir zıkkım olsur inşallah!!.

  Artık baya utanıyorum…

  10
  6
  1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

   Sen hala yönetime tek laf söyleme takımmı kaldı 3 tane tecrübeli adamı tutma amatörde bile takım çalıştırılmaz adamları teknik direktör diye takım ver sonra koşuyorlar diye burda konuş recebin eseriyle övünün şimdi

   5
   5
 9. Selim bey ve sizde texasasın içindeki hainlersiniz bunu bilmiyor değiliz ama önce texsas selim gibileri temizlesinler sonra Recep gibileri gider zaten ne geldiyse ismi güzel ama insan olarak Receplerden geldi bu Bursaspor’a

  10
  4
  1. @Timsah-2 yorumuna yanıt olarak

   Bu açıklamadan selim abinizin haberi varmı aman kızar bak sonra ilk 5 e oynar diyordu bu takım Günay ı destekliyor sonuçta ali ay selimin iliğini pazara çıkarınca ağzından çıkanı kulağı duymaz oldu selim in

   6
   1
 10. Yahu kaçıncı bildiri yayınlanıyor değişen bişey olmuyor eskiden cumhuriyet caddesinden stada kortejle yürüyorduk Bursa’da 1 hafta manşette kalıyordu takım beyler bir yürüyüş organize edin herkes tepkisini belli etsin

  8
  3
 11. Keşke Türkçe bilen biri yazsaydı bu yazıyı. Hala daha ne lan? İki adet aynı anlama gelen zaman zarfıni yan yana kullanmış adamı kim ciddiye alır? Recep günay gitsin de Türkçe’nin anasını belleden anlatım bozuklukları yapmadan bilen birine yazdırıp yayınlayın şu yazıları. Not: edebiyat yüksek lisansim var doktoram devam ediyor o kadar çıldırma hakkım olsun develer!

  5
  4
 12. Aaa daha durun beyler mağlubiyet birilerine mal edilecek!Hakemler olur,taraftarlar olur,önceki yönetimler olur.Dayi önüne bakmaz ve stratejini olusturmazsan dipleri görürsün böyle.1 galibiyet kazanınca bırakın polyannacilik yapmayı,3 hafta arka arkaya mağlup oluyor bu takım.Simdi davalara,davarlara bakma vakti değil.

  3
  2
 13. Birileri BAHIS yoluyla kimler para kazanmis Bursaspor uzerinden ona bir bakmak gerekiyor. Bu maclarin baska aciklamasi yok en kotu takimlar bile mucadele eder.

 14. Acaba bu yönetimdekiler bırakmamak için koca Bursa ile daha ne kadar inatlaşacaklar.
  Ne yapmak istiyorlar. Takım rezil rüsva olmuş umurlarında değil. Güya eski yönetimlere davalar açıp kazanıp takımı kurtaracaklar.
  Bu arada ortada takım kalırsa.
  Ölme eşeğim ölme.
  Yaz gelsinde, yonca biçeyim.
  Tez elden bu işi ehline bırakmalarını beklemekten başka çaremiz kalmadı.
  Takım takım olalı bu kadar eziyet çektirmemiştir taraftarına.

  1
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu