Teksas’tan Gülgüler’e istifa çağrısı

Bursaspor taraftarlar Grubu TEKSAS, Bursaspor Başkanı Hayrettin Gülgüler ve yönetimi ile birlikte hızlıca Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ilanı alması çağrısında bulundu.

TEKSAS’ın açıklaması şu şekilde;

DEĞERLİ BURSASPORLULAR,

Kulübümüzün sportif, mali ve idari anlamda geldiği noktanın ve mevcut yapının, yeni bir kongreyi gerekli kıldığını daha evvel vurgulamış ve Yönetim Kurulu’nu istifaya davet etmiştik. Yaşanan son gelişmelerin ardından, yönetimin lideri konumundaki Emin Adanur’un Genel Kurul ilanı yerine şahsen istifasını sunmasını takiben, bu ihtiyaç daha da acil ve zorunlu hale gelmiştir. Şu an itibarı ile Başkanlık koltuğunda bulunan Hayrettin Gülgüler, yönetimi ile birlikte hızlıca Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ilanı yapmak durumundadır.

Kulüp tüzüğümüzün hükümleri uyarınca, yapılacak bu ilan sonrası, kongre gününe kadar kulüp işleyişi için tüm yetki yine mevcut Yönetim Kurulu’nda olacaktır. Bu sebeple, transfer süreci vb. konular bahane edilerek, aradaki süreçte yetkiler ellerinden alınacakmış gibi algi yaratarak kongreyi geciktirmek hiçbir Bursasporluya yakışmayacaktır. Dünden bu yana bu ilanın yapılmaması dahi Bursasporumuza 48 saat kaybettirmiştir.

Gülgüler, acilen Trabzonspor’a transferi gerçekleşen oyuncularımız için yapılan ödeme ve alınan taksit çeklerinin akıbeti ile alakalı da camiamıza bilgi vermekle yükümlüdür. Bu konu hakkında camiamızı aydınlatmak adına Divan Kurulu’nu da acilen göreve davet ediyoruz.

Son olarak, şu an yaşanan ve kulübümüz için hayati önem taşıyan tahta probleminin aşılması adına kentimizin mülki amirlerinden ve kentlilik bilincine sahip iş insanlarından katkı beklediğimizin bilinmesini istiyoruz.

 

84 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Böyle bir anlayış olmas bu kadar da acımasız olmayalım kim gelecek kim bu borç ca girecek varmi borc iki misli olmuş ve gelen yoneticigi korktun istifaya davet ediyoruz böyle giderse kimse başkan olmas

  2. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Uzun yıllar boyunca salonları Tofaş Tofaş Sas diye inleterek Tofaş ı defalarca şa piyonluğa ulaştıran taraftar gurubu birlikteliği Bursaspor Basket takımı tbf ye yükselince Tofaş ı bir kalemde silerek tanımazlıktan geldiğinde aslında var olan taraftar gurubu sevgimi de bitirmiş oldu.
   Şimdi de bu gelişmeler Bursaspor sevgimi alıp götürüyor.
   Elli senelik Bursaspor lu luğum yok oluyor.
   Hala Tofaş Sas lı olduğuma göre taraftarlığımı sorgulama zamanım gelmiştir.
   Galiba önce taraftarlar olarak yeniden yapılanma zamanı da geldi.
   Yeniden gelecek olan şampiyonluklar yeniden oluşacak Bursaspor taraftar gurubu ile şekillenecektir.
   Yaşasın yeni Bursaspor taraftarlığı.
   Bence yeni oluşacak taraftarlığın adı da tüm Bursalıların ortak paydası olduğundan sadece
   #ULUDAĞ olsun.
   Yeşili de beyazı da Uludağ dan almadık mı.

  3. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Ağzını topla sen kimsin ki TEKSAS a istifa ditorsun bu taraftar senin geçmişinde övündüğün olan bütün olayları bu taraftar yapmıştır canı pahasına canlar da vermiştir bu kelimeyi ağzına alırken dikkat et

   9
   46
   1. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Burada en büyük suçlu sizler ve sizin gibi düşünen ler… Kardeşim sen tuzlaspor istanbulspor veya Ümraniyespor değilsin sen BURSASPOR SUN NASIL OLUR DA 5 BİN KİŞİYLE MAÇ SEYEREDİYORSUN

    5
    1
   2. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Teksas bu kulübe en büyük kötulüğü yapmıştır dahahala yapıyor bu topluluk cahil çorbacılardan oluşmaktadır ağzindan çıkanı bilmeyen işin sonu nereye gider hesabını yapmaya zekası olmayan sözde liderler bu kulübe zarar veriyorlar son istifa eminin tam istediği ortamı sağladı istifa etti 29 milyonuda cebe indirdi kim kaybetti teksas denen gereksiz oluşummu hayır bursaspor bursasporun iyiliği için bu çorbacıların artık bu kulübün yanına dahi sokulmamalari stata da asla bunların alinmamaları şartır bunlar tazaruat yaptıklari yok küfür edip bu kulübe bu güne kadar 3 milyon tl ceza verdirdiler derhal bu oluşum gerkli mercilerce denetlenip amacı ve yanlışları ortaya çıkarılıp cezalandırılmalı ve lav edilmeli sonsuza kadar

   3. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Esas Teksas kim. Resmi olarak siz necisiniz? Kulübün neresinde ve hangi sıfat ile yer alıyorsunuz ki her şeye bu kadar burununuzu sokuyorsunuz? Madem ki bu kadar çok Bursaspor’u seviyorsunuz herkes biletlere10 verirken siz niçin 20-30 TL versenize. Yönetim çorbayı kesince düşman oluyorsunuz. Madem kulübü bu kadar seviyordunuz, Ali Aylara, Erkan Korustan lara, Recep Bölükbaşı lara, Erkan Kamat lara, neden ses çıkarmadınız? Çorbayı veriyor diye mi? Aslında siz tam davaliksiniz. Hiç bir resmi sıfatı olmadan herşeye karışıyor ortalığı karıştırıyor diye verecen mahkemeye…

   4. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Peki sen kimsin çocuğum sen kalkmışsın orda klavyeden konuşuyon gel toplat ağzımı da göreyim seni sen dünyada yokken biz bu tribünlerde nelerini gördük sizin gibi beleş maç izlemedik hep kulübe para verdik paşam ordan konuşması güzel bence sen ağzını topla..

    7
    1
   5. @CMC yorumuna yanıt olarak

    İşte sizin sorununuz bu. Sizler bursasporlu değilsiniz, sizler texsazlısınız. Bursaspor sizin eğlencenşz için sadece bir aparat.
    Geçmişte övünülecek ne yaptınız bilmiyorum. Çünkü yaptığınız her şeyden utanıyorum. En büyük utancım kendinizi tanımladığınız isminiz

    21
    3
  4. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum arkadaş kim bunlar istifaya davet ediyor kendini satanlar mı? kongreye gidersek garanti düşeriz kongre belirlene kadar transfer kapanır bekleyin adam istifa edicem sene sonu dedi sabırsız herifler maşalarını kim tutuyorsa cehennemde cayır cayır yansın inşallah yetti sabrımızın sonu var bizimde

   21
   2
  5. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Ben Bursaspor’un her maçına gideceğim sene sonun kadar takımıma destek olacağım.hadi millet takıma sahip çıkmaya.bu takım full oynarsa gereken her transfer yapılır futbolcuların orası ödenir.başka kimseye ihtiyaç yok.her yer maraton ve batı tribünü 30 TL kale arkaları 10 TL olsun.bizim kimseye ihtiyacımız yok.teksastan böyle açıklamalar destekler bekliyoruz kaos planı değil.

   64
   2
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Ayda 2 kere sahanda oynuyorsun.Her maç 40.000 kişi gelse, ortalama bilet fiyatı 30 TL olsa
    1 maç 1.2 milyon,1 ayda 2.4 milyon kasana koyarsın.
    Bu para ile değirmen dönmez dostum.
    Ayrıca 40.000 kişiye oynamak bu saatten sonra imkansız.

    4
    1
   2. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Bence önce türbinler temizlensin hele hele selim denen şahıs a hiç taraftar kala. Almasın takımı bitirdi yönetimi bitirdi bursa sporu mahvetti içini boşalttı kim bu adam kardeş onu beğenmez bunu beğenmez sen kimsin varsa gücün çık sen yönet başkan ol yeterbe rezil ettin bursa sporu bursayi bı gelme evinde otur corbaci

    39
    2
   1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

    Ah Levent Kızıl bi gelicek ki, bak naabıyo bunları. O ellerindeki borazanları teker teker bi yerlerine sokmazsa diksinler. Kızıl’ın ne kadar kabadayı ve tersi bozuk biri olduğu bilmiyo bunlar. Dikiverir adamı valla. Bi dakkada.

   2. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

    Teksas bu kulübün yakasından elini çeksin bu takım düzlüğe çıkar.Yoksa bu kulüp kapanışa kadar gider.

    23
    1
  6. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Bunların zaten Bursaspor hiçbir zaman umurlarında değildi ki. İşleri güçleri illegalite, futbolcu td tehdit etmek, darp etmek, küfür , çorba, bedava bilet , kaos çıkarmak. Gitseler de ailecek maçlara gitsek artık. Futbolla alakaları yok zaten hiçbirinin.

   68
   3
   1. @Kırkayak yorumuna yanıt olarak

    dostum onlarin derdi belli kesin bunlara para yedircek bi adam buldular…onu desteklicekler ki dumenleri dönsün olay bu….

    26
  7. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Teksasın Bursaspor a gram faydasını görmedim sevgili dostlar.Alternatif varsa birileri çıksın desinki biz göreve talibiz desin.demekki birileri teksası bu konuda ikna etmiş .son başkanlık mücadelesinde gördük doğru düzgün kimse çıkmadı adaylığa.bu durumlarda seçimli genel kurula gidipte iyiye giden bir durum görmedik.eğer tahta açılacak ve transfer yapılacaksa mevcutla sezon sonuna kadar devam.

   69
   1
  8. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Yav bu nasıl arsızlık, nasıl bir utanmazlıktır.
   Defalarca yazdım. Zengin senin eğlencene sürekli niye sponsor olsun. Zengin senin kahvehane muhabbetine niye meze olsun.
   Ne demek parayı saç, tahtayı aç, transferi yap, seçime git.
   Adam seçilmeyeceğini bilerek, hatta aday bile olmayacağını bilerek, niye parasını seni eğlendirmek için harcasın. Manyakmısın sen.
   Öyle ikide bir sen git , başkası gelsin bizi eğlendirsin değil, istifa et ben adayım diyeceksin. Al sana para, aç tahtayı diyeceksin. Bak ben gelirsem yönetim kurulum bunlar diyeceksin. Ben adayım gelirsem anlaştığım topçular bunlar diyeceksin. Ben gelirsem borcu ödemek için yapacağım proje ve çalışmalar bunlar diyeceksin. Ben gelirsem bu borcu şukadar ayda öderim, ödeyemezsem bir daha konuşmamak üzre susucam diyeceksin.
   Bunları demiyorsan, susacaksın. Fazla gürültü yapmayacaksın

   71
   1
  9. @Komutanufuk16 yorumuna yanıt olarak

   Teksas düşün artık bu bursasporun yakasindan,yıllardır sülük gibi emdiniz bursayıda bursasporuda,anlayın artık sevilmiyor ve istenmiyorsunuz,ikide bir deklarasyon yayınlamanızda kimsenin umurunda değil,defolun gidin artık,o anlamsız ve seksenlerde kalmış pankartlarinizida,sacma sapan tezahuratlarinizida alin ve gelmemek uzere gidin.

   89
  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   Sadece çığırtkanlık ve bozgunculuk yapan, kendilerinde TARAFTARLIK yetkisi gören bir grupsunuz. Şanlı takımımızın taraftarlik yetkisi sadece sizin tekelinizde olmadığın bilin artık. Bu takım Bursa mızda yaşayan hepimizin takimi. Nedenleri belli, daha ilk günden beri yönetim aleyhinde demeçler verip durdunuz. Unutmayın, bu yönetim cebren ve hile ile değil, genel kurulumuzun oylarıyla göreve geldi.SEVGİDE ÖZGÜRSÜNÜZ FAKAT SAYGI DA MECBUR.

   93
   2
 1. Ulan Texas taraftarı.
  Sizde zerre akıl yok.
  Selim abiniz zengin oldu adam milyonluk daire de oturuyor.sahsina ait ilettigi özel okulu var.si bakmayın onun sünepe sünepe dolandigina.emin adnurdan nemalanamdi.halici başkanla iyi görürdü mali.simdide kalkmış başkana istifa diyor.cebibden kaç para vermiş kulübe??
  Çıksın söylesin!!!

  116
  5
   1. @Semm yorumuna yanıt olarak

    Millet MH.andapark evlerinde oturuyor.
    Ara sor bakalım daireler ne kadar??
    Okulu söylemim.

    Ama ana okulu olduğunu soyleyeyim.
    Araştır bulursun.

 2. Teksas istifa sanki aday varmış gibi davraniyorla tahtayı açmaz sak küme düşer en büyük bursaspor

  92
  6
 3. Irmak geçerken at değiştirilmez.Bu ortamda yönetimi istifaya çağrıp, yerine 1 tane bile aday çıkmayan bi durumda teksasın bir süre istifa edip konuşmamısı daha yerinde olacaktır. Yöneticilik çocuk oyuncağı değildir. Madem öyle buyursun teksas koysun parayı, kurtarsın kulübü.Biraz atar gider yerine hesap kitap vakti.

  81
  4
 4. Bir kere de Bursaspor’un hayrına bir açıklama yapın, Sayın Gülgüler istifa etmiş etmemiş umurumda değil ama Bursaspor’un sürükleneceği kaos ortamı yüreğimi paralıyor. Yineliyorum; bir kere de bir proje sunun, bir kaynak sunun bir umut bağlantısı sunun.

  71
  5
  1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

   Eksi verenlere: Açıklamanın son paragrafında mülki amirlerden destek umuyorlar ama atacakları bir adımı dahi göremiyorlar. Tıpkı yıllardır yaptıkları bildirilerden farkı olmadığı gibi bu bildirinin de hiçbir hükmü ve yaptırımı yok, farkında mısınız?

   44
   2
 5. Yönetimle birlikte Texas’ın da istifa etmesi gerek. Kendine abi, lider diyen bazı arkadaşlar maalesef ki bu kulübe en az kötü yönetimler kadar zarar vermiştir. Kulübün kurtuluşu için yapılması gereken ilk iş bu sözde abilerin camiadan uzaklaştırılması ve ciddiye alınmamasıdır.

  70
  6
  1. @Marmaris yorumuna yanıt olarak

   başkan adayı yok o zaman kulübü bu hale getiren tahtayı açıp kapattıranlar çöpleri dolduranlar menajerlerle dans edenler yönetsin. ne üretim kabızı adamlarsınız be!kim aday olursa olur ha bunlar yönetmiş ha belediye devralmış bu adam var mı yok mu belli değil zaten. adanurun işleri ile meşgulken kuklalığını yapan biri.

   6
   14
 6. Arkadaş sizin derdiniz ne zaman bu zaman değil tahta kapalı takımın transfer ihtiyacı var bunları biz yaparız derseniz buyurun yapın gün birlik günüdür Bursa Spor sizin tekelinizdemi ki bu açıklamayı yapıyorsunuz.Haydi Bursa şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır.Haydi şampiyon ayağa kalkma zamanı.

  51
  3
 7. Texsas .Sanki bir BURSASPOR taraftar grubu değilde beşiktaş taraftar grubu gibi konuşuyorsunuz. İçimizdeki irlandalı lar ne zaman birlik beraberlik içinde hareket edeceksiniz. ?

  50
  6
 8. Diyelim ki istifa etti. Su an baskan yonetim yok. Genel kurul var 3 hafta sonra. Transferi kim yapacak ? Aday kim cikacak.

  44
  4
 9. BU ÇAĞRIYI YAPAN ASALAKLAR. ASIL ŞU TAKIMIN KANINI EMEN SİZLERSİNİZ. Bİ DEFOLUN GİDİN ARTIK. ŞAHSIM DA O TRÜBÜNDEN ÇIKTI YAŞIM 55. O SELİM DENEN ÇORBACININ ÇOCUKLUĞUNU BİLİRİM. BENİM YAŞIMDAKİLER ÇOK İYİ BİLİR. ŞEHİT ABDULKERİM VE İKİZİ FEHMİZATIN KEMİKLERİNİ SİZLATTINIZ BE.
  NEYMİŞ EFENDİM ” şu an yaşanan ve kulübümüz için hayati önem taşıyan tahta probleminin aşılması adına kentimizin mülki amirlerinden ve kentlilik bilincine sahip iş insanlarından katkı beklediğimizin bilinmesini ” İSTİYORLARMIŞ. PARDON DA YÖNETİMLERİ İSTİFAYA DAVET, FUTBOLCUYA KÜFÜR, TEKNİK EKİBE DEMEDİĞİNİ BIRAKMA ONDAN SONRA ” İŞ ADAMLARINDAN KATKI BEKLİYORUZ…….
  Y A Z I K L A R O L S U N T E K S A S

  32
  3
 10. Selim sat kardeş 155 bin avro eder senin ev etmese 70 80 eder en kötü ödeyin borcu açın tahtayı sadece şak şak şak icatlar ne desek sifir o istafa etsin bu etsin bu gitsin ulan siz ne yaptınız yillarca biletsiz girdiniz maçlara daha bilet almaktan aciz adamlarin verdiği akıl bence Teksas fes etsin kendini

  27
  1
 11. Pire desem.. Sizden temiz.. Bit. Desem o da aynı.. Ulan kenegibi yapmıştınız lan. Kahpeler. Siz gidin kaşar çocukları.. Siz kimsinizlan sümüklü teksas. Ulan lideriniz masa masa geziyor milletten para dileniyor beygir kuponu yatırmak için..)) kons mu diyorlardı.. Masa masa gezenlere. Komik insan müsveddeleri sizi.. Admin yayınla.. Yoksa senide bunlardan bilecem.

  24
  1
 12. Bursasporumuzun en büyük düşmanı TEKSAS tır. Yeter artık şu takımın yakasından düşün artık.

  19
  2
 13. Sizler degilmiydiniz Ali ay a2 sefer şans veren bu takımı esas o ve sizler bu hale getirdiniz şimdi kimi getirceniz sanki başkan buldunuz bırakın böyle şeyleri esas sizin gibileri bu takımı rahat bırakın sizler yonetecekseniz buyrun sizi görelim cabulcu tayfası

  18
  1
 14. Bazı taraftarlarımız Texas’daki sözde abilerin kulübe sürekli zarar verdiklerini nasıl göremiyor anlamıyorum. Maalesef bir çoğu cahil, menfaatçi ve sadece şahsi çıkarlarının peşinde, başka bir şey değil. Taraftarlarımızın bir çoğu da üzülerek söylüyorum ki çok cahil. Şampiyonluk yaşatan başkan ve teknik direktöre küfür etti bu taraftar. Şampiyonluktan sonra süper lig 3. lüğü, 5. liği beğenilmedi. Ben hayatımda içi bu kadar boş olup kendini dev aynasında gören bir taraftar topluluğu görmedim. Bir Bursasporlu olarak içim acıyarak söylüyorum bunları ama gerçekler acıdır yapacak bir şey yok.

  18
 15. Bu Teksas çözüm üretmeden yok o istifa yok bu istifa salak salak şeyler. Kardeşim bu kulübün anasını ağlattılar siz dusmussunuz hayal peşine hesap sorsaniza hesap bırakın bu saçma işleri.

  17
  2
 16. LÜZUMSUZLAR topluluğu teksas artık yok hükmündesiniz kimseye tavsiye verme haddinize değil kimsiniz sizler

  16
 17. Resmen Bursaspor’a ihanet ediyorsunuz. Selim sen ve etrafındaki 3 5 kişi, tüm Bursanın nefretini kazandınız. Dilerim Tanrı’dan başınız derde girer de Bursasporla uğraşmaya hal ve mecaliniz kalmaz.

  16
 18. Paralı başkan buldunuz herhalde, istifa dediğinize kongre kararı alınması yönünde yoksa Selim mı olacak başkan.Bursaspor u kaos ortamına sürüklüyorsunuz.Bursaspor Teksas ın demesiyle mı başkan gelecek gidecek.Kim paralı başkan adayınız herkes merak etmekte 40-50 milyon euoru şu var mı 15 maç sonunda süperlige çıkaracak mı?Teksas kendine gel Bursaspor sizin babanızın çiftliği veya malı değil.Bu zihniyet le devam edilirse Bursaspor daha da kötü günler beklemekte …

  13
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Ev basmak da ne oluyor. Bu nasıl taraftarlık. Adam parasını veriyor, en kıymetli zamanını harcıyor. Tamam işler yolunda gitmiyor olabilir. Buna tepki böyle haydut gibimi olur. Siz kimsiniz ya. Bunu yapanlar ve yaptıranlar yazıklar olsun size.

 19. Başarısız olursak verdiğimiz parayı geri almayız diyen yönetim alacaklarını peşine düştü sanırım. O yüzden yönetim devam etmeye çalışıyor olabilir mi, Emin gitti ama yönetim gitmedi. Hani şeffaf olacaktınız.
  “Gülgüler, acilen Trabzonspor’a transferi gerçekleşen oyuncularımız için yapılan ödeme ve alınan taksit çeklerinin akıbeti ile alakalı da camiamıza bilgi vermekle yükümlüdür.”

  13
  36
 20. gülgüler adanurun gölgesinde bir adamdı hem de başkan olmasına rağmen. hatta adanur acele ile yapılan birçok tranafer hatasını iyi niyet savunmasıyla gülgülere yüklemişti kendisinden de itiraz gelmemişti. millet balık hafızalı olduğundan dünkü olayları bile unutmakta. bu gelinen noktada bu yönetim en büyük sorumludur. tabii ki teksasa da bugüne kadar neredeydiniz derler orası ayrı konu. ama iki yanlış bir doğru zaten etmez. doğru doğru yanlış yanlıştır. transfer tahtasını açtırdığını iddia eden adanur ve ekibi çok geçmeden yaptıkları yanlış transferlerle yine kapattırdılar tahtayı. bu adamlara neden güvenelim. hocalar, oyuncular iş adamları siyasiler suçlu tek bunlar haklı öyle mi?adanur kaçtı gitti zaten. inci sözlük kanalına youtubeda bu yaşta nasıl milyarder olunur babasının zengin olmasının avantajları nelerdir anlatsın yeri orası!şimdi siz günlük yorumlarınıza devam edin! amatörde görüşürüz.

  11
  15
 21. YAHU BU TEXAS İSMİNİ KULLANAN ARKADAŞ…DAHA DOYMADINIZ MI KANA…OTURUN YERİNİZDE DE BİRAZ KULÜBE DESTEK OLUN…KİMSİNİZ SİZ YAHU…BURSASPOR TARAFTARI DEMEK SADECE SİZ MİSİNİZ???

  12
 22. Teksas haklı bence zaten kongre kararı alınsa bile yeni yönetim seçilenler kadar bu yönetim imza yetkisine sahip belkide tekrar aday olup karşılarına rakip bile çıkmadan tekrar seçilebilirler mühür( mazbata) kimdeyse yetki ondadır kongre kararı acilen alınmalıdır bana göre..ikincisi transfer tahtası 150 bin Euro’ya açılacak denildi yani 2,5 3 milyon arası bir oaraya açılabiliyor eğer 9 milyon peşinat alındıysa neden tahta hala açılmadı gelen peşinat parası nereye veya nerelere harcandı bunun açıklamması lazım bu kadar basit birbirimize düşmenin anlamı yok.

  9
  17
 23. Şu teksas denen taraftar gurubunu bırakın maça stadın yanına bile yaklaştırmıcaksınız bu takımın bu hallere düşmesinin tek sebebi teksas taraftar gurubudur başındaki şahısda kendini ne zannediyor ki çıkıb ırda burda demeç veriyor adamlar bıraksa takımı gelecek başkan 2 liğden toplar artık

 24. teksası haklı buluyorum tebrikler sadece üc futbolcudan peşinat dahi bursasporun kasasına taksitlerden ve sayre kac para girecek bunu acıklasınlar o zaman teksası yerden yere vurmaya kalkın bursasporlu kim göreceksiniz teksas gibi sorun para nerede hakınız şefaflık sözü verildi

  6
  42
  1. @Neden yorumuna yanıt olarak

   Bu saatten sonra Teksas tribününde ne kadar iş güzar varsa hepsinden kurtulmalı ve de o tribünün temizlenmesi sağlanmalı ki bursasporumuz ve de biz gerçek sevdalılar rahat güzel ve de dinamik bir şekilde takımımıza her zamankinden daha fazla destek olacak şekilde yerimizi alabilelim.

   3
   1
 25. Nedir bu heryerden çıkan ger şeye karışan ve kendilerini klübün üstünde gören teksas, çorbacılar her daim klubden, başkan adaylarından ve hatta eski başkanın gitmesi için uğraşan yeni başkanlardan nemalanan asalaklar bir gidin artık

 26. Kardeşim bu texasa konuşması için kim para veriyorsa fazlasını verip susturalim yeni başkanın ilk işi texasi kesinlikle stada sokmamak olması lazım düşmana gerek yok Texas yeter düşün bursasin ve Bursaspor’un yakasından

 27. Yorum yazıyoruz aradan bir sürü zaman geçmiş hala yayınlamamışsınız , nasıl bir kontrol mekanizmanız var anlamadım ki ..

 28. Etsin agalar bu yönetimde istifa etsin sonra vah anam bu bursaspor a ne oldu, vah babam koca kulüp çöktü. Yapin didişmenizi mahvedin kulubü herkez rahatlasin. Koca kulub dile düstü rezil oldu sayeniz de. Kimin cebine 3 kurus haksiz para giriyorsa ben bursaspor taraftari olarak hakkimi haram zikkim ediyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu