Teksas’tan duyuru var!

Teksas Grubu sosyal medya hesaplarından bir açıklamada bulundu.

11 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

 1. Kusura bakmayın ama maalesef çağın çok gerisindeyiz. Gördünüz mü ilk maçta neler yapıldı ama ne basın ne medya ne sosyal medya ne de vatandaşın ruhu bile duymadı barzoşların yaptıklarını. Ama biz bir iki gereksiz haricinde hiçbir şey yapmamamıza rağmen eşe dosta adamlar bizi yalan dolan ile reklam ile medya ile sosyal medya ile sivil toplum örgütleri ile oraya buraya başvurarak oraya buraya ulaşarak bizi yalan dolan dezenformasyonlar ile tüm ülkeye hatta tüm dünyaya karalatmaya çalışıyorlar. Avukatları harıl harıl görüntü kayıt arıyor ki bunları bulup tazminat alacaklar, örgütlerine para aktaracakalr. O yüzden taş devri kafası ile sahada vur kır parçala falan filan işlerini bırakalım artık. Yasal olarak örgütlenip hem medya da hem sosyal medya da hem sivil toplum kuruluşlarımız ile taraftar gruplarımız ile en kötü whatsaop dan sosyal nedya hesaplarımızdan herkese bu konuları uğradığımız haksızlıkları duyurup, itin köpeğin yanlış bilgilerndirmesinin önüne geçip eşi dostu bize düşman etmelerine izin vermemek lazım. Başka türlü bu klüp çok sıkıntılar çeker. Bırakın sadece sportif başarıyı hiç bir hiç kimseler kendinizi kabullendiremezsiniz. Bunu konuları önce yönetim düşünüp ona göre de taraftarı ve tüm şehri bu şekilde örgütleyip harekete geçirmesi lazım.

 2. Kullanışlı Bursaspor taraftarı ne zaman lazım olsa kullanılmaya hazır bekler. Deplasman deplasman giden eski bir Bursasporlu olarak utanıyorum artık sizden.

  3
  8
 3. Arkadaşlar amedsporlu çocuk taraftarı bursaspor taraftarı yakalayıp video çekilip Twitter da paylaşılmış bu işin aslı nedir bilen varmı gördüğüm kadarı ile çocuk 13veya 14lü yaşlarda eğer gerçekse çok yanlış hareket yakışmadı

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu