Teksas’tan Diyarbekirspor açıklaması

Teksas Grubu yarın oynanacak olan Bursaspor - Diyarbekirspor maçı ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Teksas’ın açıklaması şöyle;

Değerli taraftarlarımız,

Yarın saat 14.00’te, stadyumumuzda oynayacağımız Diyarbekirspor müsabakası öncesinde, maç esnasında veya sonrasında ortamı gerecek söylem ve hareketlerden uzak durulmasını önemle rica ediyoruz.

Bursa ve değerlerimiz ile derdi olmayan her kulüp ve taraftarlarına, olması gerektiği gibi hoşgörü ile yaklaşmaya devam edeceğiz.

TEKSAS


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayret. Teksas’tan hiç beklenmeyen açıklama.

  * Yani yarın sahaya bi’ şey atmayacak mıyız?

  * Yani yarın önce rakibe, sonra Hatçe Recep’e, sonra hakeme, sonra yediğimiz üçüncü golden sonra bizim çoluk çocuk topçulara ana avrat küfür de etmeyeceğiz?

  O zaman maça niye gidiyoz aga?

  Varsa TV’den izleyelim.

  Bu Teksas başını bi’ yere mi çarptı ne?

  52
  13
  1. @Yeni Teksaslı yorumuna yanıt olarak

   Gerçek Bursaspor taraftarı takımını destek,motive etmek için maça gider küfür ve hakaret Bursaspor ve camiasına büyük zarar verir üstelik küfürü aciz olanlar eder Bursaspor’un bu duruma düşmesi küfür ve hakaretten dolayı iş adamlarımız aday olmak istemiyor adam parasını ve mesaisini harcayacak üstüne küfür Avrupa’da stadlar tıklım tıklım dolu karnaval şenliğinde ailece maç seyrediyor takımına destek oluyor biz de maça gittiğimizde üç gün başımız ağrıyor

   1
   1
 2. Kimse küfürlü tezahürat yapmasın.sahaya hiç birşey atılmasın..zaten kasada 5 kuruş yok.. kulübü iyice zora sokmayin.

  36
  6
 3. Pravo.
  Baya bi ilerleme var.
  Kafaya saksı mı düştü ne?
  Umarım bu halleri hakemin bitiş düdüğüne kadar sürer.

  20
  1
 4. Sahaya küfür eden çoluk çocuğu almayın herkes birbirine saygı göstersin Diyarbakır da şunu bilmeli hiç kimse size düşman değil siz düşman olmadıkça unutmayın ki sizde oynayan vatan millet sevgisi olan evlatlar da var bizde oynayan da yeter ki milli değerlerimize saygı gösterin çünkü hepimiz bu vatanın evladıyız eğer kanıt istiyorsanız çevremizde sarılı ülkelerin düştüğü durum size örnek olsun.

  20
  3
 5. Kimse ilgilenmesin karşı takım ve taraftarıyla bizler takımımızı destekleyelim.Şiddetden küfürden , kavgadan uzak duralım.

  20
  2
 6. Ortada lider mi var? Hayali kahramanlar cengaverler çıkartmayın çolu çocuğu lider diye çıkartmaya çalışmayın Yapmayın gözünüzü seveyim para yoksa lider de hiçbişeyde yok gerçek taraftar kulube destek olandır kan emicilerden taraftar olmaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu