Teksas’tan dev destek tam 101.967 TL

Teksas bu sabah gerçekleştirdiği muhteşem organizasyonun ardından Ayağa Kalk Bursa' kampanyasına 101 bin 967 TL'lik destekte bulunduklarını duyurdu.

Sabah saatlerinde gerçekleştirilen muhteşem bir kahvaltı organizasyonunda buluşan Teksas üyeleri daha sonra basın açıklaması yaptı. Teksas tribün liderlerinden Enes Aydın‘ın açıklaması şöyle;

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Birde tribünde olay yapmayarak küfür etmeyerek destek olurlarsa daha bir katkıları olur zira TFF bize ceza kesmek için fırsat kolluyor yaptığımız bağışlar TFF’ye gitmesin ayrıca Teksas büyük bir iş yapmış ciddi bir para Allah razı olsun

   24
   1
   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Öncelik ile yaptıkları katkı için tebrik ediyorum.Çağrilarimiz karşılığını bulmuş.Ama yeterli değil.İkinci büyük katkıyı küfür ederek kulübe aldirdiklari cezaları bu sene küfür etmeyerek ceza aldirmazlar ise yapmış olurlar.

    41
  1. @Kara17 yorumuna yanıt olarak

   Maçı izledim nesine canlı verdi. Oyuna sonradan girdi sağa sola boş boş koşturup durdu ne pozisyon buldu ne etkili bir atak gerçekleştirdi. Olacağı buydu kendi etti kendi buldu.

   41
 1. Türkiye’nin ilk ve en eski taraftar grubu TEXAS’ımıza canı gönülden teşekkürler.
  Bursaspor Texas’la güzel 🐊

  9
  5
 2. Bırakır mıydı hiç takımını yalnız. Bırakır mıydı şehrini . Bırakmı mıydı armasını yeşil beyaz ını. Bırakır mıydı canı gibi sevdiği BURSASPOR u. BIRAKMAZ DI. BIRAKAMAZ DI. ÇÜNKÜ TEXAS. HEP OLASIN TEXAS. OMUZ OMUZA nın olduğu yer TEXAS. HEP BERABER HEP BERABER BURSASPOR un çınladığı yer TEXAS. HEP VAROLASIN TEXAS.

  9
  17
 3. Teksas bu şehrin ruhudur. Bursaspor taraftarının içinde etle tırnaklar. Her orta yaş veya yaşlı tribünde maç izlemiş birisi kendini o yıllarda Teksaslı addederdi. O yüzden birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde hem maddi hemde manevi olarak büyük bir bağış olmuş. Az çok Bursasporumuza katkı koymuş tüm Camiya bileşenlerinden ALLAH CC razı olsun

  9
  5
 4. Ne oldu burada herkes sallıyordu teksasa şimdi herkes tebrik ediyo gotu başı oynayan taraftar büyük Bursaspor camiası???

  4
  8
 5. Sonu düz rakam olmadına göre hatta 5 değil 7 tl olduna göre herkes cebindeki son kuruşa kadar vermiş.

  3
  5
 6. Bu sezon geçmişte yaşanmış herşeyi geride bırakıp ilk düdükten son düdüğe kadar sahada, 24 saat sosyal medyada, maddi imkanları arttırmak için plan ve projelerde, hakkımızı yedirmemek için her mecrada, tv programlarında ve her köşe ve bucakta “SAVAŞ” vaktidir. Şampiyon olduğumuz yıl gibi, Tribünlerde kulübümüze maddi ceza aldırmadan %100 destek ile sahada ki futbolcularımızın ve armamızın yanında olmalıyız. BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI GÜN MÜCADELE GÜNÜDÜR, geçmişte yaptık yine yapacağız. İlla ki KAZANACAĞIZ!!!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu