Teksas’tan dev adım!

Teksas Grubu sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

“Bursaspor’a da, bu memlekete de gönüllüyüz. Gelecekteki olası afetlere karşı, bizimle birlikte bugünden sorumluluk almaya var mısınız?“ başlıpıyla yapılan paylaşım şöyle;

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tabi devletin her kurumunun içi boşaltılıp,koordinasyon sağlanamadığı ve yine akut gibi bir oluşumu da sırf onlara yandaş olmadığı için etkisiz hale getirildiği için artık bu işle uzaktan yakından ilgisi olmayan taraftar grupları yapmak zorunda kaldı.Neyse iyi olan her şeyi tebrik etmek ve takdir etmek boynumuzun borcu.Her ne kadar siyasete bulaşıp gözümüzde ki degerlerini düşürmüş olasalar da yoluna girdikleri bu hayati önem taşıyan aksiyon için Teksas grubunu kutlar bu yolda başarılı adımlar atmalarını temenni ederim.

  49
  32
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Devletin boşaltılmış kurumlar izmirde sel olduğunda gider belediye acizliğini giderir. Vanı, elazığı 1 yıl sürmeden komple teslim eder. Ama içi boşaltılmamış olarak sadece eleştirir; yerinde oturup hiç bir iş yapmaz. Devletin her kurumu düzgün demiyoruz ancak muhalefet bu kadar işlevsiz ve vizyonsuz olmasa ülkenin daha iyi olacağı aşikar. Muhalif eski ve köklü STK lar nedense ortalıkta yok felaketlerde, bu da ayrı bir tartışma konusu. Texası tebrik ediyorum; devlet millet temelinden başlar; her grup bir STK olarak davranırsa; tabandan tavana yönetim gelir. Şuandaki tavandan tabana yönetim; partilerin seçimlerde önümüze çarşaf çarşaf aday dayatmaları biter.

  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Ulan Siz Nasıl Bi Zihniyete Nasıl Kirlenmiş Bi Beyine Sahipsiniz Ki Sizden Olmayana Hemen Siyasete Bulaşmış Yaftası Yapıştırıyosunuz Siyaset Sizin Gibilerin Dilinde Pislik Yuvası Olmuş Siyaseti Yapan Sizin Gibi Zavallılar Şu Camia Sizin Gibi İki Yüzlülerden Ne Zaman Kurtulucak Merak Ediyorum…

   1
   4

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu