Teksas’tan destek geldi

Teksas Grubu’nun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda Bursaspor Kulübü’nün kombine satışına destek verildi.

Teksas’ın açıklaması şöyle;

Yeni Yönetim Kurulu’nun sezonun kalan bölümünde evimizde oynayacağımız karşılaşmalar için başlattığı kombine satışını önemsiyor ve destekliyoruz.

60 yıldan fazladır verilen fedakarca mücadele ile Bursaspor‘u ayakta tutan ve Türk sporuna Bursa‘mızın adını altın harflerle kazıyan büyük Bursaspor ailesinin, bu zorlu süreçte bir kez daha kulübümüze kaynak yaratmak ve stadyumumuzu doldurarak genç oyuncularımıza güç katmak için elini taşın altına koyacağından şüphemiz yoktur.

Kentimizdeki tüm iş, siyaset ve sivil toplum çevrelerini de, kombine kampanyasına destek sunarak Bursa‘nın en büyük markasına yeniden omuz vermeye davet ediyoruz.

TEKSASLI BURSASPORLULAR DERNEĞİ

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. 5000 kişi 500 lira ortalama fiyattan 2.5 milyon para yapar ki bu para 1 aylık maaşları öder.Sonrası meçhul Allah sonumuzu hayır eylesin parasız başkanlarla olmaz bu işler reklam için geliyorlar paran yoksa niye aday oluyorsun

    11
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu