Teksas’tan davet var

Bursaspor'un kuruluşun 58. yıldönümü 1 Haziran Salı akşamı renkli bir organizasyonla kutlanacak.

Bursaspor Taraftarlar Birliği‘nin düzenlediği organizasyona göre, yeşil-beyazlı taraftarlar, kuruluş yıldönümü olan 1 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de Mihraplı Parkı’nda buluşarak, görkemli bir meşale şova imza atacak.

“EVE DÖNÜŞ MEŞALESİNİ YAKIYORUZ”

Teksas’ın açıklaması şöyle:

“Yarın Bayram: 1 Haziran 1963.
Ailelerimiz ile hem Bursasporumuzun kuruluş yıldönümünü kutluyor, hem de eve dönüş yürüyüşümüzün meşalesini yakıyoruz.
Özlediğimiz tribünlerde de haykırdığımız gibi;
YUMRUĞU SIKIN, AYAĞA KALKIN!”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Lebalep toplantı suçuyla bu gece bunları Corona’dan tutuklatıp hepsinden kurtulmak lazım. Valla Bursaspor kurtulur, ve bu sene lige çıkar. Gör bak.

   8
   5
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’u bu hallere düşüren ne kadar işe yaramaz, topluma faydasız, ailesine faydasız, asalak, sarhoş, kafası boş insan varsa toplanıp bir alt lige nasıl giderizin provası olacak anladığım. Artık kambursunuz, kimse sizi finanse edemez. Siz keyif yapacaksınız diye kulüp batmamalı

   8
   5
 1. Ben artık tribünlere ilgili de çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyorum. Ben bursada yaşayan ve 8 senedir gerek lisede gerekse üniversitede müzik eğitimi ile terbiye edilmiş bir müzik öğretmen adayıyım. Tribünde artık farklı şeyler, yeni besteler yapılması insanların ve basının sempatisini kazacanağı gibi ruhumuzu yenilememize de sebep olacaktır. Bursaspor tribününün bir bölümünde koro kurulması, o koroda bulunan insanların maçlar öncesi toplanarak çalışmalar yapması güzel olabilir. Hem yeni besteler ortaya çıkar hem de tribünlerde çok sesli koro oluşturarak daha farklı bir atmosfer yaratılabilir. Bu çalışmalara ben tek kuruş para almadan yardımcı olurum. Detayları, korolarda bulunacak kişi sayılarını, o kişilerin nasıl seçileceğini, tribünün hangi kısmında yer alacağını eğer seçilecek başkan adayıyla iletişime geçersek konuşmak isterim.

  6
  1
 2. YEŞİL BEYAZ BAYRAĞIMIZ İLELEBET DALGALANMASI DİLEĞİMLE NİCE 58 YILLARIMIZ OLSUN İNŞALLAH DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BURSASPORUM

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu