Teksas’tan çok sert sözler!

Bursaspor'un en büyük taraftar grubu ve lokomotifi Teksas resmi internet sitesinden Mali Genel Kurul'da yaşanan olaylar ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Cumartesi günü yapılan Mali Genel Kurul‘da, daha önce alındığı duyurulan kongre kararının, yani milyonlar önünde verilen sözün arkasında durmayarak camianın sabrını sınayan ‘yok hükmündeki’ başkanı şaşkınlık ile izledik. Bu karardan dönüş, Bursa şehrinin aklı ve Bursaspor taraftarının gücü ile dalga geçmek demektir.

Bursaspor dibe batarken, üç kuruşluk adamların ağzına sakız olurken, ısrarla hakkımız çiğnenirken sus pus olanlar, bu duruma tepki gösteren kongre üyelerine saldırma, ailelerine küfretme kudretini kendilerinde görüyorlarsa, manifestomuzun gereğini yapar, Teksas‘ın kim olduğunu ve hem Bursaspor‘un, hem de kardeşlerinin arkasında nasıl durduğunu herkese gösteririz.

Faizi ve kur farkı ile geri alacağı parasının sahte gücünü kuşanıp ona buna caka satmaya kalkan bu kanserli hücre, Bursaspor‘u satın aldığını sanmaktan vazgeçip, bir an önce sözünün gereğini yapmalı ve yapılan terbiyesizliğin özrü derhal dilenmelidir. Bu yapılmazsa, kimin karşısında nasıl durulur, cümle alem güzel bir örneğini görecektir.

TEKSAS

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   şöyle bir duyum aldım arkadaşlar alinur Aktaş aliaya söz vermiş büyükşehirde bir sıkıntı yaşanmazsa bursaspor gelir olarak pek çok projeler yaratacağız birlikte diye Bursa sporumuz bunlara malzeme etmeyelim derim….

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Saflık bizde.Bu adamın kongre sözüne inandık.Teksastan tek ricam kümede kalmayı garantiledikten sonra tüm maç boyu bu adamı ıslıklamak,istifaya çağırmak,kardeşi kardeşe düşman ettiniz demeleri.Emin olun diyecekki kongre yapılacak.Ama yapılacağı falan yok emin olun.

   92
   2
   1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

    Bu adamı ibra eden ya kördür,ya da bir çıkarı vardır.Başka da sözüm yok.Tekrar ilk 5 e oynamamız için düzgün ve dürüst bir başkan,futboldan anlayan bir futbol şubesi müdürü lazım.Gerisi zaten taraftarın desteğiyle gelir.

    77
 1. Helal olsun sana TEXAS adına yakışır şekilde ilk günden beri karşılarında dimdik duruyorsun. darısı belediye çalışan şu çakma tribün abilerin başına ve eski namına kardeşlik bağlarının önüne siyaseti koyan maraton grubunun başına

  110
  16
  1. @Hasan Tahsin yorumuna yanıt olarak

   Mali Kurulda milleti tekme tokat birbirine sokan, verdiği sözleri yutan, hala daha pişkin pişkin o koltukta oturan Ali AY;
   TeXaS’ın kim olduğunu, üstelik bu sezon bitmeden, çok yakın haftalarda yaklaşık 30 yerel ve ulusal televizyon kanalında son dakika haberleri altında öğreneceksiniz…
   Siz bizi iyi bilirsiniz, gerisini siz bilirsiniz…

   30
   3
  2. @Hasan Tahsin yorumuna yanıt olarak

   Dik mi duruyor güldürme adamı Belediye başkanının açıklamalarına gıkını çıkaramayanların dik duruşu falan olmaz. Texas ın da diğerlerinden pek farkı yok çoğu da oyunu Ali Ay a verdi

   56
   10
   1. @ismail yorumuna yanıt olarak

    2 senedir SOYLUYORUZ BASIRETSIZ ALI AY NE YAPARSA YAPSIN BASARILI OLAMAZ
    AMA ADAM HAKLI 107 TRILYON VERMIS
    PARA ONUN SOZ HAKKI ONUN YETKI ONUN BAŞKAN O O TEKRAR SECMESYDINIZ DERLER
    1060 O YU KIM VERDI
    DEMEDI DEMEYIN YINE ADAY OLACAK
    VE CEKETINI KOYARAK
    TEKRAR SECILCEK

    8
    2
 2. Oluşuma bakmaksızın çok güzel bir açıklama olmuş (herkes bu açıklamanın yanında yer alırsa ozaman ses getirebiliriz).
  Bursa taraftarı 2 senedir uyanamadı gitti, eğer ki bu sefer uyanacaksa o statta en önde yer almaya hazırım.

  82
  1
  1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

   Rüzgar yapmış Teksas. Videoda görünüyor herşf üzerlerine saldırmış tık yok. Öyle bakıyorlar. Hikaye anlatmayın Teksas bi nane yapamaz kimseye. O eskidendi. Ayrıca Alinur Aktaşa neden ses çıkarmadı Teksas bey acaba ?

   12
   2
 3. Hay yaşayın be. Helal olsun size. Süper bir açıklama olmuş. Menejerlerle ortaklaşa transfer yapıp,parayı ve tapuları indiragandi yapanlar, bir de utanmadan taraftara ana avrat küfür edip kongre salonunda tekme yumruk gidebilme cüretini nerden buluyor? Bundan böyle Ali Ay’ın başkanlığı yok hükmündedir. Taraftarın gönlünde ve vicdanında başkanlığı da adamlığı da son bulmuştur. Bundan sonra işi çok zordur.

  67
  2
 4. Bu işi ancak sokak çözer arkadaşlar.Bu şeref yoksunları efendi gibi konuşmaktan anlamıyorlar.Ve tabi bu çapsızı başkan seçtiren siyaso iradenin de şehirden temizlenmesi şarttır.

  46
  10
 5. Büyük TEKSAS’tan beklenilen açıklama geldi ve gereken yapılmadığında bunun bildiri mahiyetinde kalmadığını da TEKSAS’ın göstereceğinden şüphem yok.

  40
  4
 6. helal olsun işte biz bunları bekliyoruz. futbolcuları rahat bırakın. yönetimi o koltukta rahat oturtmayın. gerçek bursaspor taraftarlığı bunu gerektirir.

  38
  4
 7. Bunun tek bir açılaması var . Yemeye doyamadılar, DURMAK YOK YEMEYE DEVAM… !!!!
  Yaşam sadece bu Dünya ile sınırlı değil. Ahiret var.

  Kul hakkı yiyenler için ve onları destekleyenler için cehennem var …

  ALLAH herkese akıl fikir vermiş ve sorumlu tutmuş.
  Bilerek te bilmiyerek te destek verenler için bu ceza geçerli.

  Doğruya doğru, yanlışa yanlış deyin.

  35
  8
 8. Son dönemde teksası çok eleştirdik ama bu noktada sonuna kadar haklılar, kongre kararının alınmamasında siyasi baskı da var, herkes pis ellerini camiadan çekmeli

  30
  3
 9. ALİ AY İSTİFA! GÜZELİM KULUBU MINDAR ETTIN LAN. TEK BİR GÜZEL HAMLEN YOK. BU TAKIM BİRKEZ DAHA KÜMEYE DÜŞERSE MALESEF ENAZ 4-5 SENE ÇIKAMAZ. ACİLEN TAKIMIN SİLKELENMESİ LAZIM GEÇ OLMADAN.

  22
  2
 10. Ali ay ile birlikte, divan kurulu baskanı idris paşa da gitmeli. Konusmalarinda hâlâ ali ay ı destekleyici konusuyor. Demek ki bu sebekenin icinde idris paşa da var. Tüm pisliklerden kurtulmak icin 2 si birlikte gönderilmeli.

  15
  1
  1. @1616 yorumuna yanıt olarak

   ALI AY
   IDRIS SEVINC
   SAMET AYBABA
   ÇORBACILAR
   BEDAVA YA KOMBINEYE
   OYUNU SATANLAR
   ALI AYIN ZENGINLIHINDEN
   KORKANLAR
   GITMEDEN
   BAŞARI HAYAL

   11
   1
 11. Geçte olsa doğruyu görmek yanlışa yanlış demek güzel zararın neresinden dönülse kardır.
  Hadi bakalım çıkarları işi gücü siyaset gömleklerini çıkartıp kim ne kadar BURSASPOR’lu görelim. Açıklamada emeği geçenlere teşekkürler arkasında durabileceğimiz elle tutulur bi bu kuvvet kaldı oda yok olursa vayyy halimize Eskişehir Sakarya gibi yok olur gideriz Allah Korusun!

  Yeşil Beyaz Sevdamıza kimse gölge düşüremez ALİ AY İSTİFA!!!

  11
 12. Bir söz vardır.Ağaç gölge altında büyümez diye.Bursaspor belediyenin,milletvekillerinin,valinin vb.altında büyümez büyüyemez…Bursaspor herkesin basamağı ve oyuncağı olmuş.Bursaspor kendi içinde büyür.Bunun örneğini bizzat kendisi Rahmetli İbrahim Yazıcı yapmış göstermiştir ve şampiyonluğa ulaştırmıştır.Bursasporu kimseye alet ettirmemiştir.Bursaspor başarı gelecekse özüyle olur.Bursaspor kimseye muhtaç olmamalidir oyuncaği da…

  11
 13. Hala paralı başkan isteyen taraftar profilimiz var Hala anlamayan taraftar profiline sahibiz. Hepsi verdiğinin mislisini aldı kendinin yaptığı reklam parayla bicilmez. Bize paralı başkan değil yönetici lazım idareci lazım. Ali gider veli gelir kendi parası garanti geri alacağı için gönül rahatlığıyla çarçur eder. Çarçur nasıl edilir derseniz açıklamaya kelimeler yetmez zaten herkez bilir ama ses çıkaramaz. Tek kurtuluş reçetesi anonim olup iyi yönetici getirip düzlüğe çıkmak

  10
 14. Eski TEXAS geri dönüyor. Fakat çok geç kaldınız.size önerin hiç ortada görünmeyen kim oldukları belli olmayan o 1060 kişiyi tespit edin önce.
  Kimmiş bu satılmışlar

 15. YOK HÜKMÜNDEKİ BAŞKAN cümlesi cuk diye oturmuş. ali ay da teknik ekip te en yakın zamanda bıraktırılmalı. Çekirge bir sıçrar, iki sıçrar üçüncüye sıçrayamaz sa ne olur … Ultimatom çok sert olmuş fakat ilgili şahışlar bunu sonuna kadar hakkediyorlar.

 16. Ali Ay amcaniz sabık başkan Recep Altepe’nin ittirmesi ile göreve gelmedi mi? Altepe ne demişti, eğer Ali Ayı seçmezseniz bursaspor belediyeden gereken yardımları göremez, dememiş miydi?

  1. @Samet yorumuna yanıt olarak

   fetö değil akp var. fetö=eski akp. hatta ve hatta şuan akp milletvekilleri arasında bile akp liler olabilir. Mecliste sandalye sayısı düşmesin diye dokunmuyorlar. Ortada bir gerçek var. akp nin güdümündeki Bursaspor bu durumlara düştü. Ne denetim var ne de hesap sorma. Götüren götürdü. Bir de anlayamadığım şey bu TEKSAS ın liderleri kimdir ? Bugüne kadar neden sessiz kaldılar. Bu durumdan memnunlar mıydı ? Seversiniz sevmezsiniz, dik duran bir tek Selim var. En doğrusunu Selim yapıyor. Çabaları yeterli gelmiyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu