Teksas’tan Bursaspor FK açıklaması

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder'in basın toplantısının ardından Teksas bir duyuru yayımladı.

Teksas‘ın Bursaspor FK açıklaması şöyle;

Değerli Bursasporlular,

Divan Kurulu Başkanımız Sn. Galip Sakder ve beraberindeki heyetin bugün kulübümüzde düzenlediği basın toplantısını, camiamızın tüm fertleri gibi bizler de dikkatle takip ettik. Sn. Sakder ve ekibine, şu an yaşanan olağanüstü süreçte, olumsuz gelişmelere sessiz kalmadıkları ve Bursasporumuz adına verdikleri çaba için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yeni/güçlü bir yönetim oluşması ve kentimizin kulübümüzü bu kritik süreçte sırtlaması adına verdikleri bu çabanın sonuna kadar destekçisi olduğumuzun da bilinmesini istiyoruz.

Söz konusu basın toplantısında bahsi geçen “FK” yani basit tabir ile futbol faaliyetlerimizin yeni kurulacak bir kulübe veya başka bir Bursa kulübüne devrine ilişkin fikir ise tümü ile kabul edilemez bir fikirdir. Bu tür bir hamlenin asla mümkün olmadığının ve son Teksaslı bu dünyadan göçene kadar, tarihi ve başarıları ile Türk futbolunun yapıtaşlarından biri olmayı başarmış Bursaspor Kulübü‘nün hayatına köklü kimliği ile devam edeceğinin, bu konudaki katı hassasiyetimizin herkes tarafından bilinmesini istiyoruz. Bu hassasiyet, asla kaşınmaması gereken bir hassasiyettir ve konu bugün itibari ile bir daha açılmamak üzere kapanmıştır.

BURSASPOR

TEKSAS

97 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @CMC yorumuna yanıt olarak

    büyük başkan selim kurtu
    lan.hadi bakalım btso bursiad alinur görelim gözünüzü.merakla izliyoruz bakalım bu saatten sonra neler olacak.

  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   divan başkanı ve tüm bursasporluların GÖREVİ BURSASPOR u yaşatmak olmalıdır. aksini düşünenler hemen istifa etmelidir. 10 yıl süper ligi özlesek dahi vakıfköyle mücadele verilmelidir. biz sahtekar başkanlardan ziyade, vakıfköyle başarı İSTEYENLERLE BİRLİKTE OLACAĞIZ. 1963 RUHUNU İNŞA EDENLERİN birlikteliğini 2022 ve sonrasında devam ettirmeliyiz. SADECE BURSASPOR…
   BAŞTA DİVAN VE TÜM kongre üyelerinin bursaspor tüzügündeki döviz ile borçlanmanın ödemesi hakkındaki hükmünü dikkatle okumalarını tavsiye ederim. Kısaca döviz ile borçlanma ödemesi, borcun verildiği günün ertesi gününe ait merkez bankası döviz kuru ile sabitlenir ve o günkü KUR dikkate alınarak ödenir… hükmü vardır. 10 temmuzda adanur para verdi ,ise, 11.temmuz kuru ile sabitlenir ve ödenir. Bu önceki tüm döviz ve altın borçları için geçerlidir.

   6
   3
  2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Siz kimsiniz ya.tabi şirket olursa her şey kesilecek. Kongre kararı oldumu sen kimsin bu işler 16-18 yaşında çocukları bağırmaya benzemez.kurtulusumuz şirket olup hisse satmak.

   10
   3
  3. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar bir kere isim değişirse BURSASPOR FK olmaz , BURSA FK olur . Bu durumda bu yeni kulüp statüsündedir . Kuruluş tarihi 2022 olur , 1963 olmaz . Kazanılan BİR ŞAMPİYONLUK ta gider . Sadece YEŞİL BEYAZ renkleri kullanabilirsin, ARMA bile değişir . Aynı ARMA ile yola devam edemezsin . Dolayısıyla BURSA FK , BURSASPOR olmaz . Yepyeni bir takım olarak yeni kurulmuş bir FAKE TAKIM olur .

   10
   1
  4. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor un en büyük sorunu, kulübü ele geçirmeye çalışan ampul partisi ve onun çorbacıları olmuştur. 2010 dan beri nefes aldırmadılar kulübe

   15
   14
  5. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Ertuğrul sağlam çok güzel ozetlemisti aslında durumumuzu ! Bu camia küme düşmemek için elinde kağıt kalem puan hesabı yaparken, küme de kaldığı vakit sevinçten konvoy yapıyordu dedi ! O günlerimize çoktan geri döndük hem de alt liglerde…!
   Şampiyon başkan Rahmetli yazıcı ve sampiyon hoca Ertuğrul Saglam’ i istifaya davet edip kaçıranlar, otobüs basanlar yine devrede ! Güzelim kulübü yediniz yediniz bitiremediniz, nankörler !!!!

   19
   4
  6. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Ahh be ulu şehrim ben şampiyon olduğumuz akşam gördüm eğer üzerine koyamaz isek dibi görürüz dedim sen koskoca sehir hiç mi goremedin bu durumlara geleceğimizi ah be Teksas im sen de mi göremedin derenin biteceğini ahh be şehrin büyükbaş güruh u siz nerdeydiniz şimdiye kadar !!!! Yolun sonuna hoşgeldiniz…….

   27
   2
  7. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Asıl sen kimsin ?? Teksas da maratonda ünitimsah da diğerleri de bu takımın şanlı namlı taraftarıdır. Taraftar grubu başındaki kişileri sevmeyebilirsin ama bu taraftar grubundaki kişileri dislayamazsin eleştiremezsin. Buna kimsenin haddi yok. Teksas bir markadır öyle kalacak.

   31
   151
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Marka marka. Çay içecek paranız yok ahkam kesiyorsunuz. Çay markaları. Bedava olmasın biletler bakalım kaç kişi kalıyorsunuz. Defolun gidin artık. Siz kimsiniz de bildir yayınlıyorsunuz

    2
    1
    1. @Albert yorumuna yanıt olarak

     Burda boş konuşmak dışında sen ne bok yaptın takıma da konuşuyorsun. Teksas 3-5 kişiden ibaret değil. İlkokul döneminde Teksas tribünlerinde Bursaspor sevdam başladı yaş 30u geçti hala aynı. Sen ve sizin gibiler teksasi Selim ve onun gibilerden ibaret olduğunu zannediyorsaniz sizin cahilliğiniz

   2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Hadi be şanlı taraftar bursaspora 7-8 topçu parası cezası aldırmaz.sanli taraftar olur olmaz bir anda evlere adam gönderip istifa diye bagirtmaz.utanmadan birde sen kimsin diyorsun.sanli taraftar kulübe 7-8 topçu parası ceza aldirmaz

    7
    2
   3. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Şöyle bi yorumları oku bakalım, TEKSAS denen çobacılıktan nemalanan gurup artık bitmiş ve ömrünü tamamlamıştır, onların ne haddine ki yönetime müdahil olmak, en güzel şey onların tasfiyesidir şuandan sonra.

    10
    2
   4. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Doğru dıyor siz kimsiniz gidin birbirinizi dövün tehdit eder gibi kapanmıştır falan Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın kan emici taraftar grubu

    11
    1
   1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

    Gerçekler acıdır texas fk tek çözümdür boşuna sahte kabadayılığa Gerek yok kangren olan bacağı kesmessen. Ölürsün

    1
    4
   2. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

    O marka ben stada para ile girerken bedava giryordu onu gectim bende az bağirmadim teksas ta çocukluğumu geçirdim desem yalan olmaz ama bir gercek i görün artik taraftar yönetime bu kadar karışamaz. Karışıyormu buyursunlar başkanligi konusup konusup kimsenin geri çekilme hakki yok kardeş

    7
    1
  8. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Çorbacı Texas önce sizin tasviye olmanız lazım.Ve yeni gelecek yönetimin kesinlikle Texas denen çorbacilari muhatap almaması beleş bilet vermemesi lazım.Amigo falan hikaye.Tamami tasfiye edilmesi lazım.

   54
   6
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Maça girerken kontrol et toplasan 200 TL toplayamazsın bu asalak sürülerinden. Hepsi kenar mahallede kabadayılığa özenmiş ergen bebesi. Ne borç ödemesi bedava olmazsa maça giremezler

    1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

     Ben 50 yasinda bir insanim eski teksasliyim teksasi temizleyelim yeni bir amigo bulalim birlik olalim bu kadar zor degil

     3
     2
 1. Vay vay vay. Konuyu bir daha açılmamak üzere kapatmışlar. Bursaspor, sadece sizin takımınız değildir. Bursasporum sizin babanızın malı da değildir.

  201
  16
  1. @Mavi yorumuna yanıt olarak

   Elini bağlayan yok kimsenin gitsinler kursunlar Bursaspor FK. Kime ne… Bu kulübünde kongre üyeleri var dediğin gibi kimsenin babasının malı değil, birileri çıkar bir gün kaybolan her kuruşun hesabını sorar.

   1
   2
  1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

   Ya.arkadas.nerde.bu.ilcelerin.taraftar guruplari.niye sesini.cikarmaz.bu.taraftar.teksastan.ibaret.dğildir.sesinizi.cikarın

   4
   1
 2. Bomboş hamaset. Bursaspor eksi puanlar da alacak önümüzdeki günlerde. Önümüzdeki sezon 1 milyar borçla 2. ligdeyiz. ve sezona başlarken gene eksi 9 12 puanla başlayacaz. 2 sene sonra bölgesel amatördeyiz.
  Gerçeklere baksın herkes. Bu kulübe kimse başkan falan olmaz bu saatten sonra. Kayyumla beraber kulüp kapanmaya doğru gider anlasın artık herkes başta Teksas olmak üzere.
  Eskiler bilir. 80 lerde 90 larda hatta şampiyonluğa kadar biz futbolcumuzu yuhlamadık ıslıklamadık. kadroda sahada kim olursa olsun sonuna kadar desteklerdik. kaybetsekte kazansakta. Yenildiğimizde lanet olsun kanser ettiniz bizi dedik kendi kendimize sonraki maça gene koştuk. sadece rakibi ıslıkladık korkuttuk. Canavar gibi oynardı takımımız çünkü taraftarın gücünü arkalarına aldıklarını bilirlerdi. Ayağı titreyen yoktu.(Tek hatırladığım Burada yendiğimiz Trabzon Maçında Güvenç Kurtara protesto olmuştu maç kazanmamıza rağmen yar sahamızda oynandığı için.)
  2010 dan sonra şampiyon takımı yuhladık. Hocasını yuhladık. İbrahim başkana homurtular başlamıştı ki vefat etti .Sonrası say say bitmez…..
  geçen sene çaresizlikten alt yapı destekli başladık. Çok sevdik çocukları ve düşer denilen takım play of zorladı değil mi?
  Sonra biz Kapacak!a Aykut a Cüneyt Köz e taktık kafayı. Kaleciye sövdük sövdük sene başında Emirhan ı yuhladık. Onur u yuhladık Vs vs Batuhan a sövdük.
  Kerem Şen torpilli dendi hep. Cılız dendi değil mi?
  Yani kısaca 10 yıldır taraftar sosyal medya ve Bursa basınındaki mikserler eliyle Bursaspr bitirildi.
  Neden mi Ali Ay lara Mestanlara Kamatlara Adanurlara kaldık bu arada?
  Bunun sorgusunu başta teksas olmak üzere herkes yapsın.

  115
  1
  1. @Der yorumuna yanıt olarak

   Bursa halkı siyasetin futbola bulaşmasına izin verdiği için suçludur o bedenle oldu herşey

   4
   2
  2. @Der yorumuna yanıt olarak

   Ağzına yüreğine sağlık be kardeşim. 80.lerde 90. larda yuhalamadık ıslıklamadık. İşte yorum bu. O yıllar da rakip takıma ıslık çalarken ağzımız kuruyordu ev den su getiriyordum kurumasın diye. İŞTE BÜTÜN MESELE O YILLARIN TARAFTARI. ŞİMDİ LERDE VAR LARMI. ?

   17
   1
 3. Pılınızı pırtınızi,tasınızı tarağınızı toplayıp ,defolup gitmeniz konusundaki konu bir daha açilmamak uzere kapanmistir,yav kardesim sizi kimse sallamiyor,kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz,kendinizi fasulye gibi nimetten saymanizda sizin ayıbınız,bir ayıp ta bursasporluyuz org.moderatorleri,bu kadar teksastan bildiri yayinladiklarina göre var herhalde bir hesaplari.

  85
  6
 4. Yahu adamlar zaten en son çare dedi valla Divan yerinde olsam istifa ederim kimse adayda olmasın çok biliyorlarsa hadi idare etsinler kardeşim kulüp ölmüş hala tarihi var şusu var busu var diyorlar tamamda senin altyapı oyuncuların bile iplememeye başlamış daha 1.lig takımları bile saygı duymuyor 12 sene önceki şampiyonluk kimsenin umurunda değil süper ligdekiler için ibret kulübüyüz koca 4.5 milyonluk sehir sizin duygusallığınız yüzünden amatörde mi takılacak adı gene Bursaspor olacak sadece sonunda SK değil FK yazacak tamam üzücü kahredici ama çaremi var bu şehirde 1 milyar borcu ödeyecek enayi yok yeni kulüp ile şirketleşerek eski hatalardan ders alarak yeniden başlamak zorundayız

  75
  13
 5. Sen kimsin ya kabul etmiyormuş kimsin sen boş muhabbeti kesin artık bu klübün başına ne geliyorsa teksas yüzünden geliyor tamamınızı toplasak cebinizden su faturasını ödeyecek para çıkmaz çıkıyor orda ötüyor diğerleride onu dinliyor tek keime hoşt ulan

  64
  7
  1. @Emre yorumuna yanıt olarak

   Hayatlarında 2 kitap okumamış insanlar edebiyat parçalıyor cahiller. Texas bir kere saçma bir isim. Oldum olası haz etmem. Özenti 3 5 sümüklü liselinin elinde maskara mı olacak koca şehir takımı. Defolun gidin ergen bebeler desteğinizi kendinize saklayın da az para kazanın.

 6. Lüzumsuz gereksiz yok hükmündesiniz sizin bildirileriniz yok hükmünde uzak durun en hayırlısı bu nokta

  53
  8
 7. Körüstan başkanım hay ayağına sağlık. Zamanında bunların kçlarına tekmeyi iyi koymuştun. Bunlar ancak ondan anlar.

  44
  7
 8. Ne emmeye geliyorsun, nede gömmeye. Senin derdin ne TEKSAS? Tamam Türkiye’nin en büyük taraftar grubusun, türkiye de çoğu rakip tarafından saygi görüyorsun. Bende teksasi severdim, tribünde teksastan takımıma destek verlrdlm. Ama şampiyon olduktan sonra 2 yıl içinde TEKSAS benliğini yitirdi. Bende 2012 yılından beri maraton da maçlarımı izliyor takımımı destekliyorum. Bu takım ihya olmaz. Hiç kimse bu kaos ortamda aday olmaz. Camianın içinde dışında etrafında çakallar, kurtlar, tilkiler, yamyamlar, çorbacılar varken bölünmüş parçalanmışlık varken kimse bursasporumuzu sahiplenmez.

  41
  6
  1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

   Nerde ya en büyük taraftar topluluğu. 3 5 sümüklü liseli, 3 5 işsiz çorbacı abi kendilerini karar alacak, akıl verecek bir kurum sanıyorlar. Çoğunun cebinde 20 tl çıkmaz değil maça gelmek don alamazlar. O yüzden bedavaya klavye delikanlılığı yaparlar. Siz kimsiniz lan Texas mı Tommiks misiniz nesiniz. Defolun gidin artık bu takımdan

 9. Her gelene istifa, her şeye eleştiri, sürekli negatif yorum… İnsanlar optimum çözümü üretmek için gece gündüz çalışıp bunu dert ediniyorlar. Sizin işiniz gücünüz eleştirmek. O olmasın bu olmasın şu olmasın… Ne olsun kardeşim? Nedir doğrusu çıkın siz söyleyin. Şöyle çözüm yöntemleri var, fizibiliteleri budur deyin. Bu kafayla iki koyun güdemezsiniz, bu şehirden de, bu takımdan da hiçbir şey olmaz.

  31
  6
 10. Siz hayırdır ya burdan klavye başında teksasa hadi ordan siz kimsizin falan filan sallıyonuzm.Asıl siz kimsiniz gençler hayırdır kendinize gelin.Teksas varolduğu sürece Buraasporda varolacaktır.Süper ligde takım izlemek isteyen gitsin istanbul takimi desteklesin bizim bu armayı borç bitecek lig yükselecek diye satmaya hiç niyetimiz yok kusura bakmayın AKLINIZI BAŞINIZA ALIN.

  11
  83
  1. @Furkan1606 yorumuna yanıt olarak

   Furkan babandan harçlık almadan maça gitmek hoşuna gidiyor değil mi ? Bedava yemek de yediriyorlardır sana. Sigarayı da ordan burdan otlandın mı al sana şahane Cumartesi. Aklını başına sen al. Ya akılsız ya … kalırsın

  2. @Furkan1606 yorumuna yanıt olarak

   liselisin sen muhtemelen yazacaktım vazgeçtim burdan sallayanlar başka takımın taraftarı değil güzel kardeşim derdimiz ortak ilk teksas ve cahil çorbacılardan kurtulalım düzlüğe çıkacağız o zaman inşallah adamlar fikir üretiyor çözüm üretiyor bataklığa batmışız sk olsan ne fk olsan ne şimdi bu teksasın açıklamasından gurur mu duyalım biz helal olsun mu diyelim açıklamada bir çözüm kurtuluş reçetesi var da biz mi göremedik b.i s….gidin kardeşim anladın mı

  3. @Furkan1606 yorumuna yanıt olarak

   Furkan git ödevlerini yap sen abicim hocaların kızmasın yat uyu şimdi de saat gec oldu . 12-16 yaz arası veled gurubu sizi

 11. 4 senedir yuhalamadığınız ne topçu ne teknik direktör ne de yönetici kaldı. Süper lig de 5. sıradayken ki takımı da teknik direktörü de yuhaladınız, hızınızı alamayıp şampiyonluğun mimarlarından Batalla yı bile darp ettiniz. Çar çakal takımı değil Bursaspor artık, düşün klübün yakasından.

 12. Boşbeleş sallamak yerine bı sesinizi kesin de insanlar bi çare bulsun.. Kim kaale almış sizi de siz bir de bir halt gibi açıklama yapıyorsunuz.. Varsın siz olmayın kulüp yaşasın taraftar bulunur.. Siz daha 2. Haftadan istifa diye böğürenler yediğiniz Arapları bı araya getirince kulübü siz düzeltin herşeyi biliyorsunuz madem.. Hadi sallamayın, başa gelen de sallıyo giden de sallıyor kalan da sallıyor.. Bı Kesin o boş çenenizi de insanlar işini yapsın..

 13. Bunların korkusu , gelir bir adam alır kulübü kapar borçları , bunlarda çanağı yalarlar , çorba içemezler , öyle istedikleri gibi sazı çalamazlar, üzülerek söylüyorum ama bunlara Aziz yıldırım gibi bir Başkan gelecek stada almayı bırak , yanından bile geçirtmeyecek sonra refah huzur olur . TARAFTARI arkasına aldığını düşünüyor ama maça 1000 taraftarı bile getiremiyor sözde amigo

  3
  1
 14. Ha dümbükler ha kara cahiller, siz 5-10 TL verip maça giremezsiniz atıp tutarsınız, teksas mısınız neysiniz düşün artık takımın yakasından bu takım sizin yüzünüzden bu halde. İşin ilginci yöneticiler de size kulak asıp istifa edebiliyor. ( Bursaspor kurulduğundan veya Teksas denilen dümbükler ortaya çıktığından beri ..) Bu da sizi cesaretlendiriyor. Aslında bunun gayet iyi bir çözümü varda kimse bunu cennetten çıkma olduğu için istemiyor.

 15. Hakikaten siz kimsiniz, ne işe yararsınız vasfiniz be ki demeç veriyorsunuz sizler bursasporun sırtında kambursunuz, hatta asalak gibi yapışmışsınız bi düşemediniz

  3
  1
 16. Teksasmissin ne boksun kulube bir tane saglam baskan asla.bulamazsiniz bu kulup amatore gider su an en buyuk hata takim kume dusuyo yonetim istofa etti hayirli olsun size koca bursa bursaspor amatore gider artik ali ayi bile cok ararsiniz

 17. acil olarak şu ayak takımından kurtulmamız lazım beyler yorumlardan görüyorum ki herkes aynı fikirde zaten 50-100 kişi adamlar kendini bir nimet sayıp açıklama yapıyor sanki bütün taraftarı onlar temsil ediyormuş gibi öyle bir düşünceleri var muhtemelen cebinde beş kuruş paraları yok takım kurtaracak çorbacılar. siz kimsiniz ulan millet size ses etmiyor diye kendinizi takımın sahibi mi sanıyorsunuz sizin üstünüzdeki formalar taktığınız atkılar bile beleştir çoracılar siziasla para vermemişsinizdir kalkmışlar ordan klavyeden sallıyorlar size kim mama verirse ona sahip dersiniz mama kesilincede başlarsınız hırlamaya bütün şehir öğrendi artk ne bok olduğunuzu işssiz güçsüz çorbacılar sizi hadi uzayın sizin işiniz değil bu işler

  3
  1
  1. @mayx16 yorumuna yanıt olarak

   Ne güzel bir yorum. Tam olarak hislerime tercüman oldun. Bu kene sürüleri sadece klüpten değil şehirden de temizlenmeli. Marka değerimize zarar veriyor.

 18. Yönetimi istifa ettirdiniz .tahta kiçimizda patladı.. transferler yalan oldu..kulüpte şuan FK sesleri duyuluyor..yediğiniz halttan mutlumusunuz şimdi çok bilmişler? Takımda kaos yarattınız.mahfettiniz kulübü..şimdi ağlamak yok..

  2
  1
 19. En mantıklısı olur Tek kurtuluş reçetesi , Teksas önce 500 kişi ile maça gelsinde sonra konuşsun bıraksınlar bu işleri . Kendileri takımdan önce bittiler,

 20. Ortada çok büyük borç yükü var bu kulübe gelen başkanın kulübün bütün giderlerini karşılaması lazım doğalgaz personel maaşı saha bakımı oyuncu alım maliyeti maaş ödemeleri geriden gelen borçlar üstüne binen binecek faizler kamp masrafı malzeme masrafı tek bir yönetim kurulunun eline bakıyor dile kolay 1 milyar borç

 21. hani deriz hayatim tirbunlerde gecti.iste onlardan biri benim.tirbunlerde benim gibi var olanlar.beni ismen degil ama sima olarak binlerce bursasporlu eminim ki tanir.teksasta .cocuktuk.tekssta delikanliydik dogduk buyuduk orada.lakin bursaspor ve ozellikle teksas tirbunu yedi bitirdi.yordu arkadaslar beni.icimden diyorum sevdamiz bursaspor.artik yeter yansin bitsin savrulsun kulleri her yana.efssne olarak hatirlanalim.yeter artik.kapansin bu defter artik kimse bursasporun sirtindan gecinmesin.asalaklar parazitler corbacilar.siyasetciler.yonetici ayaklariyla.tirbuncu ayaklariyla bursasporu somurenlerde yok olup gitsin hepimiz rahatlayalim.insin perde bitsin bu guzel ruya

 22. Bursa fk diye bir şey yaparlarsa, yeni arma, kuruluş yılı 2022 falan, şahsen ben takım tutmayı bırakırım, sorana eskiden bursasporluydum artık takım tutmuyorum derim, çocuğu ölen birine, “git yeni bir çocuk yap sen de ne var ki” demek gibi bir şey.

  2
  1
 23. Ya şu oluşum artık miladını doldurmadı mı artık kapatın şu texası Bursaspor’a sizin kadar zarar veren var mı?

  2
  1
 24. Ya şaka gibi arkadaş şampiyon olmuş takım kimlerin eline kalmış resmen kulübün gidişatına yön veriyor çorbacı selim ve yandaşları mk bu kadar nefret ettirmedi texsas kendinden yazık kendi menfaatleri için kulübün geleçegiyle oynuyorlar Bi ümüdim vardı oda yok oldu corbacıların eline kalmaktansa kapatsınlar kulübü…

  2
  1
 25. Texas Bursaspor biterse sizde biteceksiniz kim size para verecek kim deplasmana götürecek bakın işinize sizin işiniz taraftarlık iç işlere karışmayın herkes sizi biliyor bu yazıdan ve istifa ettirme gayretinizden bile birilerinden menfaat çıkarma peşindesiniz. Destekciniz kim açıklayın bilelim.

  2
  1
 26. İyi günler büyük Bursa’nın büyük bursaspor taraftarları……

  Sözlerime nasıl başlayacam bilemiyorum

  Ben 43 yaşındayım ve kendimi bildim bileli… Teksas da yansas denen yerde açık hali ile maratonda bazen kız arkadasim olduğunda kapalida maçlar seyrettim..hiç bir olay hiç bir yenilgi hiç bir yenilen gol bugunlerde yaşadığımız bu acı tablo kadar canımı yakmadi… bursasporumdan o kadar emin ki herkes şunu bagirdi bazen tribünler enflasyon düşer Bursaspor düşmez diye.
  Öyle noktadayız ki düşmeyi bırak koca bir çınarın kül olmasına resmen çanak tuttuk sen ben o hepimiz…sanki herşey 2010 yılına kadarmış gibi…sorarım Bursalılara bir başkan gelecek bir hoca getirecek şampiyon yapacak sonraki 5 sene bir kaç yanlış transfer yapacak ve her zamankinden bir üst sırada Avrupa’ya gitmeye devam edecen ama bir hafta İstanbul başak şehirden 4 yiyecek sin…kabul ediyormusun diye sorsalardi 2008 de bu oylamaya herkes sonuna kadar imza atardı…biz naptık şampiyona Anadolu hatta İstanbul bile saygı duyuyorken sen ekmeklerine yağ sürüp takımın futbolcusunu dövdün hocani ağlatarak gönderdin işte bunlar vicdanı olan hiç kimsenin kabul edebileceği bir durum değil…işte biz o gün amatöre düştük….evet teksaslimizin ezelden ama Teksas demek her şartta bursasporu savunmak demekti ben onu yilldir göremiyorum içindeki bazı kişileri eğer o şartta uyan varsa tenzih ederim ama biz trubundede küme düştük oyuzden…yeni oluşum su küfür etmeyeceksin senden olana sadece destek vereceksin karşılıksız mefatin sadece sevgilini destekleek olacak …bize bizden başka dost yok derken kendimizin takıma verdiği zararı düşman veremedi iyi günler Allah’a emanet
  İnadına Teksas değil
  İnadına BURSASPOR

  2
  1
 27. Bunu herkes bilsin ki Bursaspor kurulduğundan beri Bursaspor spor kulübü olarak gelmiştir bugüne kadar.Rahmetli İbrahim Yazıcının dediği gibi Bursaspor bir spor kulübüdür diğer branşlar ile birlikte.Bursaspor bir FK (Futbo kulübü )olarak adlandırılamaz küçülemez.Teksas çıkmış yine sahneye her zaman ki gibi…

  1
  1
 28. Fk veya AŞ konusu yüksek sesle olmasada aslında taraftarlar arasında konuşulan birşey iyi mi olur kötü mü olur onu zaman gostericek. Taraftar olarak çok canımız yandı artık şehir güçlü bir Bursaspor istiyor . Sıfırdan zor olucak belki ama hayırlısı.

  1
  1
 29. Bunlarda kendilerini fasulyeden sanıyor ya laflara bak laflara. Hassasiyetleri varmışta bir daha açılmamak üzere kapanmışmış. Destek veriyorlarmış teşekkür ediyorlarmış. Ulan önce aç karnınızı doyurun çorbacılar. Siz önce kendinize destek olunda düşün yakasından bu şehrin asalak sürüleri.

 30. Daha öncede yazdım yine yazıyorum
  İsmin sonuna A.Ş konulsun diye
  Zengin bir iş adamı satın alsın bursaspor u borcta onun karda onun sözde onun senette onun

  Ozaman şehrin takımını taraftar yönetemez başkanlar da para haklayamaz takım iyi olursa sahibi para kazanır ve para kazanmak isteyen iyi bir patron doğru işler yapar ornek İngiltere ligi Fransa da bile bir çok takım bu şekilde ve genel olarak hepsi sportif başarılı takımlar bir örnekte basaksehir var bizde tabi nekadar doğru bir fikir esraflica bilmediğim için yorumu size bırakıyorum

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu