Teksas’tan bir mesaj daha!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hesaplarından Bursaspor Kulübü'nün paylaşımını alıntılayıp bir mesaj verdi.

İşte o paylaşım;

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu kulüp yaşayacaksa önce taraftarlar üzerine düşeni yapacak
  1-Ne olursa olsun ceza aldırmayacak
  2-Futbolcusuna sahip çıkacak
  3-Forma alacak
  4-Kombine ve bilet alıp stadı dolduracak
  5-Çıkarı için futbolcusuna-yönetimine saldırmayacak.
  Ondan sonra şehrin dinamiklerini göreve çağıracak.

  101
  4
  1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

   Sinop Amatör Takımlarına Yeniliyoruz Evimizde Teksas Denen Gurup Beşiktaşlılara Hemde Analarına Küfür Ediyor! – Her Hafta Yüz Binlerce Lira Ceza Yediren Teksas Denen Gurubu Bursaspor’un Yönetimi Stadyuma Almasın Men Etsin Kurtulmuş Oluruz Ebediyen Eski Başkanların Mekanlarına Gidip Amigoluk Vale’lik Yapsınlar Bıktım Bunların Bursaspor’a Verdikleri Büyük Zarardan Yediğiniz Cezaların Haddi Hesabı Yok Ya Eskiden Her Yerde Bursaspor Hoş Karşılanırdı Her Yere Düşman Etirdiler Beşiktaş’tan Tut Rize’sine Yok Otobüs Taşlanır Yok Futbolcular Dövülür Yok Oyları İle Saçma Sapan Başkanlar Seçilir Yeter Men Edin!

   2
   2
  2. @HGBS yorumuna yanıt olarak

   Gerçi takım şampiyon olduktan 2 sezon sonra sonra rahmetli başkana ve Ertuğrul hocaya hakaret edenlerle çok münakaşa etmiştim Texas org uygulamasında, onlar bile yaranamadi bu tatminsiz her sene şampiyonluk isteyenlere.

   18
   2
  3. @HGBS yorumuna yanıt olarak

   Hz.Musa’nın taş tabletlerde aldığı 10 emir gibi, taşa kazanıp stad ve tribün girişlerine konarak taraftara ezberletilmesi gereken 5 tane madde, daha da çoğaltılabilir belki ama işin özü bunlar, eğer yapilabilse bu takım her ligde kafaya oynar.

   18
   2
  1. @Bursa FK yorumuna yanıt olarak

   teksasın misyonu ne ki Bursasporu batırsın. Bursasporu batıran iş bilmez yöneticiler. Bursasporun alt yapısı Türk futbolunu beslerken kendini besleyemedi. en yakını emin adanur 17 futbolcu aldı paralarını ödemedi altyapıdaki topçuları küstürdü. Şimdi suçlu sadece teksas mı oldu. burada taraftarın tek hatası hocaları beğenmemesiydi yönetici de burada taraftarı dinlemeyecekti futbolu bilene soracaktı

   14
   9
   1. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

    İş bilmez yöneticiler kulübü batırdı diyorsun, senin iş bilen anlayışını merak ettim doğrusu, İbrahim Yazıcı neydi o zaman? Takım onun başkanlığından şampiyon oldu, sonrasında 2 sene üst üste Avrupa’da oynamaya hak kazandı, yine de küfür ve hakaret yedi sizden, Ertuğrul hoca ağlayarak gitti, o da iş bilmeyen hocaydı dimi, o kadroyu kim olsa şampiyon yapardı mı diyorsun? Şampiyon yapan bile küfür yiyorsa iş bilen kim olur sence?

    12
    4
    1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

     Sana da yanlış yüklendim galiba birader, küfür etmeden de protesto edebiliriz dediğin yorumu atlamışım, küfüre karşı olman özünde iyi bir insan olduğunu gösteriyor. Ben şampiyon bir büyük takımın şampiyon taraftarıyım kardeşim, Amedspor gibi ezik değilim ki onları kaale alayım, küfür etmek onunla aynı seviyeye gelmek, ezik olduğunu kabul etmek demek değil mi? Ben bir devim onlar sağdan soldan havlayan it sürüleri, tahrik edip seviyelerine inmemi istiyorlar, yapmayın arkadaş akıllı olun, onlara küfür edip takıma ceza aldirinca iyi bir vatansever de olunmaz iyi taraftar da! Küfür et takım ceza alsın şampiyon olamasın yönetim istifa, hoca istifa, topçular ruhsuz, s..ktirsin gitsinler. Bu müdür?

     11
 2. Yarın da takımı desteklemek yerine işimiz olmayan rakiplere ve geçmiş yöneticilere bolca küfür edip ceza aldırmazsınız umarım.

  50
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu