Teksas’tan atkı kampanyası

Teksas, tribün camiasında efsaneleşen Kılıçlı Atkı'yı yeniden çıkardı. Satıştan elde edilecek gelir, yargılanan tribüncülere gidecek.

Teksas‘ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, daha önce oldukça kısıtlı sayıda üretilen meşhur Kılıçlı Atkı‘nın yeniden satışa çıkarıldığı ve bu atkıların satışından elde edilecek tüm gelirin, yaşanan çeşitli tribün olayları sebebi ile para cezasına çarptırılan Teksaslılar‘a gideceği belirtildi.

Atkı siparişi vermek için:
https://www.teksas.org/m/haber-satis-efsane-kilicli-atki-17609

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ÖNCE : timsah arenada çirkin-kötü tezahürat, küfür, yabancı madde, kendi oyunsuna ıslık, protesto, blokajlar kalksın, tribünler dolsun.
  SONRA : teksas değil atkı satmak, gelsin canımı alsın…

  15
 2. yorumların kalkması bir bakıma iyi olmuş. sanki kantarın topuzu biraz fazla kaçmıştı. teksasta kötü niyet yok ama bakış açısı yanlış. şehri müdafaa ettiklerine inanıyorlar ama ortada savaş yok ki. sportif yarış var.

  bak başakşehire, ne medyası ne taraftarı var. ama fb, gs, ve bjk yı topla dövüyorlar.
  bizim tribünler artık demode kaldı. zihniyetin değişmesi lazım. küfür, yabancı madde, ve her kötü sonuçta kendi takımını protestolara son verilmeli.

  son olarak tarık çapçı mı? bir yazısında. ”bu futbolcular dayağı hak etti!” dediği gün benim için spor yazarlığı bitti…
  tarık çapçı sevenleri belki kızacak ama. ben burada kendi inandığım şekilde düşüncelerimi yazıyorum. doğal olarak herkes beğenmek zorunda değil…

 3. Hepiniz harika eleştirmişsiniz yüreğimize sağlık gerçek taraftar sizler ve bizim gibi karşılık beklemeden seven insanlar.Çok güzel yazmışsınız.

 4. Keşke Teksas ve Maraton, kendi futbolcusuna -en azından- maç devam ederken küfretmeme, yuhalamama, alaycı alkış tutmama kampanyası da yapsa… Aaaah ah. Neeerdeee?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu