Teksas’ın 18. yardım Tırı yol çıktı

Bursaspor taraftar grubu Teksas, 18. yardım tırını yol çıkardı.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu‘nda gerçekleşen yardım organizasyonunda yardım tırları dolmaya devam ediyor. Bu sabah 17. Teksas yardım tırı afet bölgesine doğru yola çıkarken, akşam saatlerinde de 18. tır stadyumdan yükünü alarak yola çıktı.

Gelen yardımları tırlara yüklemede ve organizasyonda muhteşem bir birliktelik örneği gösteren Bursaspor taraftarı için halk da dualarının eksik etmiyor.

Teksas Grubu tarafından bugün yapılacak olan yardımlarla alakalı olarak “Yalnızca kuru gıda, ısıtıcı ve battaniyeleri kabul edeceğiz” açıklaması geldi.

Deprem bölgesine yardımlar devam ediyor.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu 18 tırı goren var mi ? Devletin 2 gun gidemedigi yere bu organizasyon nasil yapildi ? Goren elini vicdanina koyup cvp versin

  9
  14
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Sen devletin oraya gittiğini falan mı düşünüyon la? Bizim mahalledeki mozambik lideri uzun abi utanmasa açıklama yapmayacak, depremden 2 gün sonra anca açıklama yaptı

 2. Siz hayatinizda bu tur bir organizasyona katilmadiginiz icin ,teksas denen corbaci grubu şirin gostermek afina yapilmis yalan bir haber. Kafasi azcik calisan buna inanmaz..p.tesi 04.17 deprem..bu esyalar ne zaman toplaniyor ? Ayriliyor ve Kolileniyor ? Bu tur yalan habere ne gerek var ? Kizilay daha 1 tir yollamamisken teksas 5.tirini filan yolluyordu sanirim.bu habere inanan gitsin kizilay a hesap sorsun

  8
  3
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Depremin olacağı Teksas’ın içine doğmuş. adamlar depremden bi hafta önce başlamışlar TIR’ları düzmeye. Teksas’a gereksiz çamur atmayın.

   2
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu