Teksas “Yönetim hızlıca istifa kararı almalı”

Teksas'ın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda "Mevcut Yönetim Kurulu'nu Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'u hızlıca toplamaya davet ediyoruz." ifadeleri yer aldı.

Değerli Bursasporlular,

Sezon öncesi yapılan kongrede göreve gelen mevcut Yönetim Kurulu’na, aradan geçen zaman zarfında yaşanan birçok olumsuz gelişmeye rağmen, ekonomik, idari ve sportif anlamda olumlu tabloya geçişi umarak sabrettik. Yaşanacak yeni bir aday bulamama kaosunun kulübümüze vereceği zararı göz önünde bulundurarak, kulübümüzün yılmaz destekçisi ve bekçisi olan grubumuza dönük bazı söylemleri bile sineye çektik. Zaman zaman stadyumda tepki koyduğumuz gibi, doğru hamleler yapılması adına kendileri ile birçok kez istişarelerde de bulunduk. Ancak gelinen nokta, camiamız adına kaçınılmaz bir çağrıyı emretmektedir.

Bursaspor Kulübü, transfer tahtasının açılmasına, maliyeti lig seviyesinin ve kulübümüzün mevcut gerçeklerinin üzerinde transferler yapılmasına, sezon içerisinde dört teknik adam değişikliği yaşanmasına ve sportif yapıda düzelme umudu ile yapılan hamlelere rağmen, tarihinin en kötü sezonunu yaşamaktadır. Transferlerdeki yöntem kadro planını ve camiadaki güven ortamını parçalamış, Vakıfköy‘den gelen ve bu sezon ikinci planda kalan gençlerimiz ile geçtiğimiz sezon varılan noktanın oldukça gerisinde kalınmış, bazı genç futbolcularımız aramızdan tartışmalı şekilde ayrılmış ve sezon boyu yaşanan olumsuz gelişmeler oyuncu grubumuzu hedeften ve gerekli mücadeleden koparmıştır. Bu durumda, yapılması gereken en doğru ve akılcı hamle, tüm bu tartışmaları ve kaos ortamını geride bırakmak adına Olağanüstü Seçimli Genel Kuruldur.

Mevcut Yönetim Kurulu’nu, istifa kararlarını hızlıca almaya ve olabilecek en yakın sürede Genel Kurul’u toplamaya çağırıyoruz.

TEKSAS

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @TaraftarimBrsspr yorumuna yanıt olarak

   Çok yanlış düşünüyorsun, ne yapacaktın şike yaparak bizim ligden düşmemize önayak olan bejeke ile dost mu olacaktın? Her maç bismillah ilk düdükle tüm Bursa şehrine küfür etmeye başlayan karşıyaka ile dost mu olacaktın? Aynı şekilde adanademirspor taraftarları ile dost mu olacaktın? Sen öyle bir algı yaratıyorsun ki sanki Teksas hiç alakasız şekilde durduk yere her takıma küfür etmiş saldırmış gibi konuşuyorsun. Bütün kulüplerle aramızı bozdu diyorsun. Ne aran vardı ki bozuldu? Şampiyonluktan sonra tüm istanbul kulüpleri ve onların yancısı karşıyaka ads gibi kulüpler bize düşman kesildi. Bir dönem trabzon ve eskişehir bile yaptı bu işi. Teksas hakkında çok yanlış ve saçma düşünüyorsun. Herşeye şak şak mı yapsaydık? Erkan Körüstan dan kim kurtardı kulübü? Bölükbaşından kim kurtardı? Herkes ilk seçildiğinde nötr davrandı ve kulübün selahiyeti için destekledi teksas ama yanlışa da yanlış demekten çekinmedi. Şimdi kulüp yokuş aşşağı batışa geçmiş ne yapsın teksas “helal olsun emin başgaaan” mı desin?

   14
   30
   1. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

    Teksası savunmuyorum. Ancak “”Bursaspor kümeye!,,, Tezahüratı mevcut yönetimin ayıbı. Çünkü ligin en pahalı ama buna karşın en kötü takımı. Ve de düşmenin en büyük adayı…

   2. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

    Kardes adamin yazdiklari cok yanlis degil,hemen kestirip atma,yav kimse olmazsa kendi kendinize galiz küfürler edip,birbirinizi dovüyorsunuz,sonra oooo bursaspir deyip zipliyorsunuz,bumu taraftarlik,sizler once kendi imajini duzeltin,daha yaratici daha kufursuz tezahurat yapin,yani kapinizin önünü bir süpürün sonra insanlara davet gonderin,inanin bursasporun isine daha cok yararsiniz..

    74
    5
  2. @TaraftarimBrsspr yorumuna yanıt olarak

   Ben yönetimin arkasındayım kardeşim.kim ne derse desin..adamlar çok iyi şeyler yaptı.bir kaç transfer hayal kırıklığı oldu seçim olursa yine adanura veririm..zaten doğru düzgün başka aday da yok..Levent kızıl gelirse fikrim değişir ..başka da adam yok zaten.

   43
   28
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Çok iyi şey derken???? Sana 2 tane sorum var. 1- Özlüce tesisleri için bir plan var mı? 2- tahtayı açarken borcumuz olan oyuncaklara ne verdiler ; bunu kulübe nasıl yansıttılar? B

    4
    1
 1. Burada istifa etmesi gereken biri varsa o da KENDİNİ BURSASPORDAN BÜYÜK GÖREN TEKSASIN TA KENDİSİDİR. İstediğiniz başkanı getiremedikleri için sürekli baskı oluşturma çabası içindeler. Yeter artık bi susun be susun. Takım bu hale gelirken ne Ali Ay’a ne Mestan’a ne de Kamat’a sesini çıkmadı. Selim abiniz ne derse onu mu yapacaksınız yoksa GERÇEKTEN BURSASPORLU OLU TAKIMI MI DESTEKLEYECEKSİNİZ onun kararını verin önce.

  47
  14
 2. Cahilce tam teksasın yapacağı açıklama bey hey gafiller bu kulübün 1 milyar tl borcu var ay içinde 30 milyon ödeme var be hey aymazlar bu kulübü kim alacak ne yapacak tamam bu yönetim gitti seçim sürecinde ödemeler ne olacak bu kulübün elektiriği kesildiğinde neredeydiniz bu kulüp soyulurken neredeydiniz tabi avanta konuşmanızı engelliyordu bu girişimleriniz içi bos anlamsız gereksiz girişimler şu durumda secim demek bursaspora yapılacak en büyük kötülüktür siz sanayicilere g yiyorsa baskı yapın g lazım onun icin bu mantıktan uzak saçma açıklamanız vız gelir tırıs gider bedava traş

  35
  13
 3. Selim sen kimsin ki yönetimi istifaya davet ediyorsun.Senin ağa babalarını da gördük nasıl yönettiklerini halıcıya söyle birdaha başkan olamaz

  32
  18
 4. Geldiklerinden Beri Yaptıkları İşler;
  1.Bursaspor’un Borcunu 400 Milyon TL’den 1 Milyar TL’ye şişirdiler.
  2.Ala Ala 15-17 Tane Anyadan vs Pertevli Futbolcu Aldılar
  3.Herşey gizli saklı onaysız.
  4.Maşa ile yönetilen sistem TFF şuclu arasa arka kapıdan vın diye yok olacak!
  5.Bursaspor’un adından yararlanıp kendi token vs kurmalar.
  Derhal istifa ligin dibinde ve karadan kurtuluştan 3’cü lige sürükleniyoruz ve 3 puan altına düştük sağlam tahtadan!
  Yönetim istifa gidin politika vs başka yerde yapın ve batın!

  28
  17
 5. Teksas yonetimi istifaya davet ediyor.. Maraton platformu yönetimi destekliyor.. Biz cekirdekcilerde kimi destekleyeceğimizi şaşırdık.. Biz en iyisi taraftarlıktan istifa edelim.. çünkü bizden ne şiş olur ne kebap.. 2.lig beyaz grub hayirli olsun hepimize

  26
 6. Alınan maglubiyetlerden sonra yönetim kuruluna veryansın etmek artık alışkanlık oldu. Bu yönetim, Bursaspor umuzu en zor dönemde alarak bir çok hizmetler yaptı.( tahtayı açmak, elektrik doğal gaz ve futbolcu borçları gibi) Süper lig düşüncesi ile bir çok transferler yaptı. Bu işler olurken hepimiz umutluyduk. İşler tahmin ettiğimiz gibi gitmedi, ikinci yarı yeni teknik heyet ve bazı transfer takviyesi ile yola devam anlamında yine umut içerisindeyiz.
  Bu gün gördüğümüz gibi futbolcularımızı n kafalar karışık, kim gidecek, kim kalacak diye. Son şanslarını iyi değerlendiremeyen futbolcularla yolların ayrılacağı kesin. Başka mağlubiyetlere yer kalmadığının bilincinde olan yönetime ve teknik heyete güvenmeye devam etmeliyiz. Artık birileri futbolculara ceza sahası içinde geri ve yan pas yapılmaması gerektiğini öğretmeli. Gol asitlerini rakip değil biz yaptık. Yönetim kurulunun suçu değil olsa olsa teknik heyetin sucu demeliyiz. Gerçek renkdaslarimiza selamlar.

  23
  9
 7. Ne saçma davet , hakikaten beyin sulanmiş …böle konuşan da ara transfer açılmadan gelecek adamlarda gitsin yabancılar kaçsın hakikaten cahilsin iz

  18
  7
 8. Küme düşme hattında olum takım aloooooo hala aptal aptal yazanlar olmuş satilmislar sizi omurgasızlar iyimisiniz olum siz denizli yarın berbare kalsa 18.sirada takım kim Bursaspor üstünden bir kuruş rant sağlıyorsa bir kuruş kazanıyorsa burnundan fitil fitil çıksın.onun bunun lavugu olmayın Bursasporlu olun Bursasporlu.

  16
  5
 9. Mevcut yönetim ile olmayacağı tescillendi.
  Artık yönetime futbolun içinden insanlar gelmeli.
  Bunlarla kurumsallaşma hedefi ile yeni bir yapılanmaya gidilmeli.
  Bunlara her türlü maddi ve manevi destek verilmeli. İşlerine karışılmamalı.

  12
  10
 10. Artık bursasporun ve teksas ın kapanma zamanı gelmiştir..amatör kümeden takım satın alıp şirketleşip on on beş yıl içinde süper pige çıkma projesi derhal hayata geçirilmelidir..bu borçla takımın hayatta kalması mümkün değildir.ordu gaziantep eskişehir sakarya balıkesir mersin idmanyurdu gibi bizimde batma zamanımız gelmiştir maalesef…bursasporun bir milyat civarında borcu var..bu parayı kimse ödeyemez..külübü tamamen kapatmak en mantıklısıdır…

  12
  6
 11. Istediğiniz kadar eksi basın ama bu takımı ancak Ali Ay kurtarır. Bence Adanur da Matiz den falan koydu parayı 900 bin lik adam mı bu Allah aşkına soruyorum size.

  11
  22
 12. İstifa da istifa.Tamam eyvallah bir çuval inciri berbat ettiler kabul.Ama kim gelecek ulan kim!!!Siz sadece genel kurul isteyin.Sunu unutma Teksas yeni kurulmasi muhtemel bursa fk gibi yeni unvanlı kulüplere bizim kalbimiz sonsuza dek kapalı.siz istediginiz kafayı yaşamaya devam edebilirsiniz.

 13. Hadi diyelim istifa ettiler? Ne olacak? Çözüm mü? Sezon ortasında yönetim mi değişir? Değişmesi takıma ne kadar fayda sağlayacak? Destek olcağınıza köstek oluyosunuz arkadaşlar yeni teknik ekip geldi bazı şeylerin değişmesi bir kaç haftayı alacaktır adamların elinde sihirli değnek yok ya. yeni yönetim gelse napacak? kadro aynı kadro. kadroda değişiklik yapmadığın sürece yönetim değişse ne o la cak?

 14. Selim abi artık senin vaktin geldi. Bursasporumzun tribünlerden gelen bir lidere ihtiyacı var. O başkanlık koltuğu sarı Selim’in hakkıdır.

  4
  24
  1. @Dededenteksaslı yorumuna yanıt olarak

   Birilerinin ahını alırsan başın yersen kalkmaz, zamanında 30 bin 40 tarartarla rekor kırıp övünürken bu şehrin aynası taraftarı teksas olamaz adı bile amerikan ki kendi rakipleriini düşman gibi gören, bir zihniyet sürünür hayrlı olsun 2 lig beyaz grup süperlig arşiv ve karposstallarda birde film yapılır böyle daha efsane olur ama iyiler her zaman kazanır baş eğilir ama hiç bir rakio küçümsenmez Allah küçültür bu hastalıktan kurtulmanız dileğyle

 15. Yönetim gitmeli bencede ancak yerine kim gelcek asıl soru işareti orda..zaten kulüpte işler iyi gitmiyor,bide üstüne gelecek olan yönetim krizini pek kaldıramaz gibi bu şehir ama hayırlısı..birde bu ekonomik krizde başkan adayı ne vaat edecek,bu vaatlere insanları nasıl ikna edecek.

  3
  2
 16. Bırakın bu işleri bu takımı esas bu taraftar kitlesi bu hale getirdi zamanında kulübü kimlere bıraktığınızi gördük bunlar istifa edecek kimler gelicek yine sizin ortaya çıkardığıniz şahıslar kurtaricak bu takımı öylemi bırakın bu işleri beyler en başta hataları bu taraftar kitlesi yapıyor gelicek yönetim kim belirlediniz mi oda yok her şey boş baştan takımı destekleyin tekrar yazıyorum bu takımı bu taraftar kitlesi bu hale getirdi bunun suçlusu sizlersiniz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu