Teksas tırı deprem bölgesine gidecek

Teksas Grubu deprem bölgesi için bir yardım organizasyonu başlattı.

Afet bölgesine doğu yola çıkacak olan yardım tırı Timsah Arena‘da bulunan Bursastore önünde sizlerden gelecek yardımları bekliyor.

Teksas Grubunun sosyal medya hesaplarından yapılan yardım çağrısında şu ifadeler yer aldı;

Büyük Bursaspor camiası ve yardımsever Bursa halkı sabaha karşı Kahramanmaraş‘ta gerçekleşen ve çevre illerde de büyük zararlara yol açmış olan 7.7 şiddetindeki depremde oluşan yaraları bir nebze de olsa kapatabilmek Kamacıyla yardım organizasyonu düzenliyoruz. Deprem bölgesine yola çıkacak olan Teksas yardım tırımız Timsah Arena Bursastore önünde sizlerden gelecek yardımları bekliyor.

Teslim alınan tüm yardımlarınız Bursasporlu Taraftar GrubuTEKSAS‘ olarak grubumuzca deprem bölgesine ulaştırılacaktır.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne Zamana Kadar Tır Bekleyecek Onu’da Belirtseydiniz Keşke Mesaide Olup Yardım Getirmek İsteyen Binlercesi Var Yorumu Okuyup İlgili Olan Arkadaş Tır’ın Çıkış Zamanını Lütfen Belirtsin… 🙁

  24
  1. @Kerem yorumuna yanıt olarak

   🧿Arkadaşlar Akşamüzeri Yardımımız İçin Stadyuma Gittik Gözlerim Yaşardı Çok Güzel Bir Organizasyon Vardı Başkanımız da Bizzat Oradaydı Emeği Geçenlere Teşekkürler🧿

   10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu