Teksas “Sonuç kaçınılmaz olacaktır!”

Teksas yaptığı açıklamada, "Türk futbolunu, yabancı kuralı, Milli Takım hocası vb. değil, kulüplerin başına çöreklenmiş simsarlardan arınmak kurtaracak. " ifadesine yer verdi.

Bursaspor‘un taraftar gruplarından Teksas yazılı bir açıklama yayımladı.

Yapılan açıklamada, “Değerli Bursasporlular,

Senelerdir sessiz sedasız Türk kulüplerinin içini boşaltan, alacakları & satın aldıkları oyuncu alacakları üzerinden oyunlar kurarak kulüplerin kadrolarını dizayn etmeye çalışanlar, bugün bunu gizli saklı yapmayı başaramamış ve çaresizliklerinden gerçek yüzleri ile su üstüne çıkmışlardır.

Malum çevrenin, Türk futbol kamuoyunun vicdanında aldığı hüküm bilinmekte olup, hamlelerinin zamanlaması da, gerçek misyonlarını ortaya koymaktadır. Ancak bilinmelidir ki, Bursaspor‘un başarısı ve Bursasporluların mutluluğuna karşı harekete girişenler için hezeyan, 2010’daki gibi kaçınılmaz sonuç olacaktır.

Türk futbolu, bir an önce menajer oyunlarına yol verilen transfer sistematiğinden kurtarılmalıdır.” denildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Tff simsarlarından iffet gına gark geldi türk futbolunu katlettiler şan ve şerefle olcana şike ve şaibeyle anılıyor

   1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

    Bu şekilde biz nasıl büyük camia olacağız?
    22.500 kişilik statta neden 4-5 bin kişiye takımımız top oynuyor?
    Karpuz (🍉) gibi tam ortadan bölümdüğümüzü neden kimse görmüyor, ya da görmek istemiyor?
    Neden kimse kimsenin fikrine saygı göstermiyor,
    hala,
    bu bir birimizi dışlamak, ele güne karşı rezalet durumları neden?

 1. 2 AYDIR EMİN ADANUR İÇİN YAPMADIĞINIZ OPERASYON KALMADI NANKÖRLER 2.YE SEÇTİĞİNİZ ALİ TAY İÇİN NE YAPTINIZ BUGÜNE KADAR?

  37
  4
  1. @Bulbus Glandis yorumuna yanıt olarak

   Sayın bursaspor başkanı bence gereksiz gündeme girme. Bunlar olacaktı zaten bence galibiyetin tadını çıkaralım bunları zamanı gelince icraat larınızla susturacaksın başarılar dilerim .çocuk laŕı kutluyorum

 2. bu menajerleri, çok sayıda ve kalitesiz yerli yabancı futbolcuları kulüplere musallat eden ne yazık ki kendi seçtiğimiz yöneticilerimiz.
  bugün metin korkmaz, nasıl emin adanuru rahatsız ediyorsa,
  yarın da bilin ki pertev, emin başkandan sonra gelecek olanı rahatsız edecektir diye düşünüyorum.
  bunlardan kurtulmanın tek yolu.
  öncelikle, denk bütçe yapmak, gereksiz transferlerden kaçmak. kısaca ayağımızı yorganımıza göre uzatmak.
  sonra da, yeniden yapılanmaya gitmek, alt yapımıza gereken önemi verip geleceğin takımını oluşturmak. kurumsallaşmamızı tamamlayıp gerçek bir kulüp olmaktır.
  kimse kusura bakmasın ama, bunların dışındaki herşey kaos-kargaşa. hır-gür. borç ve başarısızlıktır.

  18
 3. Arkadaşlar turk futbol un da sistem yok doldur bosat en çok transfer eden ülkeyiz gerekli yere adam alınmıyor ve Türk futbolu yönetecek yönetici yok reklam için geliyor plan program yok turk hocalar kendini gelistirmiyor hadi koçum hadi aslanım bu iş olmas ve tft şart koşacak her takımda ilk onbirde altyapıdan topçu oynatacak böyle bireyler olur düzelir belkide ve Avrupa in cok gerisindeyiz

 4. Üstü kapalı yorum..?? Adam olunda m. Korkmaz için bişey söyleyin de görelim gerçek yüzünüzü.. Kaypaksınız.. Önce siz bu kirli lekeden kurtulun.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu